Директриссимо• 09 ноября в 17:57

Помогите решить пример

1 завдання. Наче розв´язали, але відповідь не співпадає з ГДЗ
Завжди з рушником• 09 ноября в 18:33
Ответ дляДиректриссимо
Ой мамочки))
Усно пояснюється все набагато простіше, це так письмово виглядає.
Правила для знаходження невідомового від´ємника і зменшуваного звучать набагато страшніше.
ДелиВерка• 09 ноября в 18:33
Ответ дляДиректриссимо
Круто, а де працювали до того як стали репетитором?
Не можу вмовити доньку хоч раз спробувати( я завжди з нею про все можу домовитись, а ось тут прям до сліз(
Колись дуже давно в школі пару років, потім довго в логістиці, потім готувала доньку до олімпіади і зрозуміла що зможу повернутися в професію.
ДелиВерка• 09 ноября в 18:34
Ответ дляЗавжди з рушником
Я вважаю, що винувата програма, яка в початковій школі вимагає тупого заучування ’щоб знайти невідомий дільник треба ділене поділити на частку ’. І так всього 6 різних правил з термінами, в яких більшість дітей плутається.
Згодна з Вами
автор Директриссимо • 09 ноября в 18:37
Ответ дляДелиВерка
Ого)) де логістика, а де фіз-мат..
Що закінчували і чому пішли зі школи?
ДелиВерка• 09 ноября в 18:48
Ответ дляДиректриссимо
Ого)) де логістика, а де фіз-мат..
Що закінчували і чому пішли зі школи?
Закінчувала математичний факультет. В логістиці опинилася випадково, по знайомству, але коли переїхала в інше місто працювати в цій сфері більше не хотіла
В школі працювати не сподобалось