Шальная коклетка• 09 ноября 2025

як організовувати похорон, як все відбувається?

лікарі кажуть готуйтеся. бабуля помре скоро. не було такого досвіду в мене.
кого викликати? швидку та поліцію? а далі що? куди їхати? і взагалі тіло забирають в морг?
і ще запитання шо потрібно купити? білизну нову,капці? одяг знайдемо в шафі. що ще? простирадло треба? що ще?
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Цей додому приїздив, з ним ще були півчі і жінка, яка потім читала ще молитви
то по багатому )
Сонячний зайчик• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
так людина похилого віку, важка онкологія. хіба поліцію треба викликати?
Тримайтеся автор.
Якщо про стан в курсі сімейний лікар,то як бабуся помре-телефонуйте сімейному.Вона випише довідку. Її віддасте в ритуальному і вам випишуть по ній свідоцтво про смерть.
Я оформляла пів року тому смерть бабусі в міській ритуальній.Там вибрала всі потрібні речі-прям з їз працівноком за списком. Вони все організували і священника теж. Бабусю в морг не возили. Речі одягли ті що вона собі приготувала.
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ещё раз - я позвонила в скорую, они ответили, что не приезжают, нужно вызывать полицию. Мне нечего делать и я придумываю?
нет. я просто удивилась
Сонячний зайчик• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
а колготки треба? взуття яке? капці? бо ноги розпухші
Колготки одягали.взуття улюблене просто рядом поклали.воно ж не налазить.
Без образів• 09 ноября 2025
Ответ дляНе обижаюсь
В сенсі? Людина померла вдома, ви не в кликали ні поліцію, ні швидку? А на підставі чого довідку дали? Маячня якась
Моя братова померла вдома (РМЗ), тато помер вдома (рак підшлункової), мама померла вдома ( геморагічний інсульт), братової мама, ще кілька сусідів похилого віку чи хто хворів довго теж вдома померли- ніяку швидку ніхто не викликав, довідку виписував сімейний лікар
Вареничніца• 09 ноября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Поверьте, когда она умрет вы будете не а том состоянии чтобы занииаться всей этой волокитой. Поэтому лучше заранее все узнать и собрать вещи.
Какое состояние, особенно если знаешь что человек уже при смерти?
У меня отец умер внезапно и именно организация похорон очень хорошо отвлекала от истерик
ДваДваВісім• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
то по багатому )
Та сім*я середнього достатку, похорон був років 10 назад
Без образів• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
це ж жах.а хто іі вдома помив,одягнув?
В чому жах? Від рідної людини жах? Ми теж все самі робили
Valentina shop2020• 09 ноября 2025
Ответ дляКлевотница
Мы давали плавки,і комбінацію. Вона сама собі готувала. І взуття яке вже є....якось там натягнуть. Колготи от не пам´ятаю.
Какие плавки,я думаю это трусы
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляВареничніца
честно - я не знаю, в каком состоянии я буду, даже не догадываюсь, так как не было такого опыта.
ДваДваВісім• 09 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Тримайтеся автор.
А хіба свідоцтво про смерть не ЗАГС виписує? Це ж важливий документ
Їжак в панчохах• 09 ноября 2025
https://blackrose.com.ua/poleznaja-informatsija
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляБез образів
ну не знаю, я боюся покійників
ДваДваВісім• 09 ноября 2025
Ответ дляБез образів
А сімейний приходив додому?
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
як раз тільки що їх знайшла. гарні ціни 15 000. якщо це правда
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
капец, як всі по-різному кажуть про те, кого викликати
Сонячний зайчик• 09 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Виписує може і загс.я в загс не їздила. Довідку здала в ритуальній.По довідці похорон оформляють.А через день в ритуальній забрала свідоцтво.вже на наступний день після поховання.
Без образів• 09 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
А сімейний приходив додому?
Так, але не завжди. До тата не приходив, до мами братової приходив добу перед смертю, коли вона вже була в передсмертній агонії, по різному. Але ці лікарі знали хворих, вели їх
Сонячний зайчик• 09 ноября 2025
А ще там для поховання на кладовищі треба документи тих хто поруч.свідоцтво про народження бабусі возила. Щоб біля мами(моєї прабабці) поховати.бо не було свід.про смерть.
ДваДваВісім• 09 ноября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Читала, що ритуальна інколи спекулює отриманням свідоцтва про смерть, вимагає додаткову плату
Сонячний зайчик• 09 ноября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Можливо часні.я в міську зверталася. Проблем не було.не пам´ятаю чи це щось коштувало.Але їздити мені тоді самій точно ніхто не пропонував.
Хитрушка-чекушка• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Викликала поліцію, йшла до сімейної, в ритуальний магазин по необхідне. Одяг, той що вдома був, тільки білизну нову купила. За місце на цвинтарі домовилась. Зі священником домовилась. Також, у нас читають псалтир.
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляБез образів
так сімейні хіба додому зараз ходять?
ПироженкА• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
дівчата,а ще скажіть будь ласка, вартість яка приблизно виходить якщо це кремація буде? трохи подивилася агенства - десь за все пишуть 20 000 ,десь 40 000 тисяч пишуть. А що реально виходить?
Ми ховали бабусю в середу. Вийшло 22 тис ритуальні послуги з труною, з копачами, виносом і.т.д. Ще 20 000 кафе на 20 чоловік для помин
автор Шальная коклетка • 09 ноября 2025
Ответ дляПироженкА
в Києві?
ПироженкА• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
в Києві?
В Харкові
ПироженкА• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
в Києві?
Дивитися, автор, ви завтра дзвоните сімейному лікарю і питаєте, чи буде справка у випадку смерті. Вона вам підтверджує що випише.
Тоді, в разі смерті викликається одразу поліцію і кажете що справка буде. Вони приїдуть, дані запишуть і все
Не обижаюсь• 09 ноября 2025
Ответ дляБез образів
Цікаво. Так можна прийти до сімейного, сказати, ви знаєте, той то і той помер, дайте довідку, ну і т.д. А там і в спадщину вступити і нерухомість продати. Маячня!
Не обижаюсь• 09 ноября 2025
Ответ дляБез образів
Так точно!• 09 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
тобто викликати швидку, А потім ще до лікаря сімейного йти ?
Саме так.
Хтось повинен підтвердити, що людина померла.