Таракашечка• 10 ноября 2025
Зарядна станція для котла
Порадьте, будь ласка, якусь зарядну станцію лише для котла.
Щось не надто дороге і не надто складне у користуванні. Для бабусі.
Слава Українi• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Це ж не бойлер. Там максимум 500 ватт потрібно для запуску.
Автор, у мене котел шафото. Ось, що пише ші по характеристиках. Там проблема не в ватах. Треба вам з електриком проконсультуватися. Я свою зарядну станцію на 2 квт ще чекаю, але точно не знаю чи буде котел запускатися. Перечитала трохи інфи і не всі зарядні станції котел запускають.
Дама_с_коготками• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Авторе, в холодильнику для запуску потрібно 1300-1500, а для підтримання 300-500.
Котел точно більше тягне
Слава Українi• 10 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
Автор, ну вам таки треба дізнатися, що за котел? Електро чи газовий? Газовий автоматичний? Тобто треба електрика лише для автоподжигу фітіля? Чи там старий котел , коли вручну поджиг і він не вимикається, але треба електрика для насоса?
Виходячи з цього треба рахувати витрати електроенергії і з цього вже купляти станцію. Плюс для першого випадку треба щоб була чиста сінусоїда.
Якщо електрокотел, то ніяка станція його не потягне
А як дізнатися чи є чиста сінусоїда? Я з фізикою дуже на ’ви’
Карапулька• 10 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
В характеристиках станції пишуть
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Котел точно більше тягне
Там котел газовий. Запустити потрібно лише насос, а він взагалі не енергозатратний.
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Може в когось є така станція: Tig fox 500w
Дивлюся огляди, тягне котел і недорога.
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Замовила таку мамі, ціна наче не дуже кусається:
Дякую, ця ще норм ціна.
Ви вже нею користуєтесь? Нормально працює?
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Дивлюся огляди, тягне котел і недорога.
я вже вам писала....
треба чітко розуміти режими вимкнення світла. для режиму 2 год є світло і 2 години немає ця станція не підійде. вона швидко розряджається і за 2 години не зарядиться.
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
я вже вам писала....
Так сьогодні графіки одні, завтра інші. Наприклад сьогодні 4 родини нема, дві є. Кілька днів тому було навпаки. Суть не в тому.
Радуга-дуга• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
я вже вам писала....
Немає зараз чіткого розуміння як вимикають світло. Графіки змінюють на день по 3-4рази, а якщо приліт, то взагалі не визначено як полагодять і чи взагалі відновлять.
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
якраз в тому. треба брати станцію яка має достатньо потужночті, щоб витримати 4-6 годин без світла і тоді швидко зарядитися за 2 години. Таж Блуєті заряджається за 4 години. Тож з сьогоднішніми граафіками вона не підходить.
Слава Українi• 10 ноября 2025
Можна на початок взяти станцію з можливістю доєднання додаткових блоків.
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Це повна зарядка. Щоб хоча б хвилин 40 працював котел повна зарядка не потрібна. Потрібна станція, яка запустить котел і хоч трохи прогріє квартиру при довготривалих відключеннях взимку. Вночі, як правило, електрики трохи більше, встигне зарядитись.
Радуга-дуга• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ви не праві. Різні моделі у Блуеті. Є з технологією швидкої зарядки, 70 хвилин до 100%.
Леплю из пластилина• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
ви спитали пораду -я вам відповіла.
якщо нікуди діти ті 10 тис на ту станціяю, що у вас в посиланні - купуйте, хто вас тримає.
але адекватно то працювати не буде. якщо бабуся старенька, то туди-сюди перемикать ті вилки ( з мережі на станцію -як немає світла. з станції на мережу котол, з станції вилку в мережу на зарядку) і т.д. вона просто не буде. Пишу, бо в мене теж мамі 70 і я знаю як це для неї складно.
Кондуктор трамвая• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Дякую, ця ще норм ціна.
Так
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Так
Дякую. А як довго ( чи швидко) вона заряджається?
Кондуктор трамвая• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Час зарядки в неї до 7 годин, а вистачає на 5 годин роботи
Таракашечка
• 10 ноября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Дякую.
Фиктивная• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Звичайний газовий котел, автономне опалення.
Ми для котла купували екофлоу. ( Дельта 2)
Гралися с інвесторами та акумуляторами.
А купили екофлоу і все нормально
Гралися с інвесторами та акумуляторами.
А купили екофлоу і все нормально
Гуру троллинга• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Дивлюся огляди, тягне котел і недорога.
це з аліка станції, просто перепродають втричі дорожче. Якість невідома
Гуру троллинга• 10 ноября 2025
я відповідала саме про газовий котел.
Для електрокотла нічого дешевого немає
Карапулька• 10 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
Нема 😒
Ну тут поганий опис. Або станція без сінусоїди або галімий опис. Пошукайте в інтернеті повну інструкцію до вашої моделі і буде зрозуміло. Якщо в інструкції не вказано, то значить без сінусоїди.
Карапулька• 10 ноября 2025
Ответ дляТаракашечка
Дивлюся огляди, тягне котел і недорога.
А насос на скільки ватт? Бо якщо він на 250, то цієї станції вистачить на 2 години. Навіть якщо він на 100Вт, то вистачить на 5 годин . Але в неї немає функції швидкої зарядки. Вона буде потім 6 годин заряджатися. Такий собі вибір
Слава Українi• 10 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
Ші підказав, що є. Це екофлоу,
Своего не предлагать• 20 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Блюеті заряджається за годину