Козяка-маляка• 10 ноября 2025
Вопрос к мамам, чьи дочки недавно сьехали жить отдельно
Моей 18. На днях сообщила,что ищет с парнем квартиру. Я как-будто умом понимаю,что все логично...что рано или поздно...но так грустно стало...как вы перенесли этот момент?
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
От би попала така, що маманю і до порогу б не пустила.
Отоді б розуміла, що поважати треба і дитину чужу, і вибір своєі
В нього вибір- жити самому в своїй квартирі.
Шмоточницаца• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
сколько таких реально хорошие пары разрушают. а потом женится на ком то, а любит ту , с которой мамка разлучила
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Ну, мама теж шепне, що то на квартиру претендентка.
Та яка то претиденика? Так ’дівчина для проведення часу’
Коренная киевлянка• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мій нехоче нікого в квартирі, живе сам.
Ще наживеться
А та його вже мені всі вуха прожужала, що не хоче жити з батьками
Говорю - ’ Нехай тобі , дитинко, тато купить квартиру
’
Замовкла
Ще наживеться
Замовкла
Текст справжньої свекрухи
осень харашо• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Скільки буде він вирішить сам
Мамуські хочуть швиденько спекатись своїх ’ принцесок’
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ дляШмоточницаца
Так він сам нехоче жити з нею.
Просто хоче жити сам.
Приму в дар• 10 ноября 2025
Я восприняла нормально, но потом началось, то есть нечего, то за квартиру платить нечем, нахрен мне такие отдельные проживания? Детей двое, младшая школьница, старшая родила ребёнка а ведёт себя как ребёнок, ей все должны.
Коренная киевлянка• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вашої
Та з вас весь форум сміється, можете просто нічого не відповідати
Ворую вкусняшки• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Нє стєсняйтєсь)
В зятя освіта технікум, але він з 15 років в сімейному бізнесі «в…бує», причому важко працює. Дочка вчилась в універі ( більше онлайн) і паралельно працювала логістом в британській компанії , мала гарну зарплату. Квартиру купили на етапі котловану.
Дякую.
Пес Патрон• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Супер,самому в себе взагалі найкраще
осень харашо• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
А чого так, а може зятька до себе в квартиру? І тоді розкаже він Вам ,по чом рубероїд в Одесі.
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Тут такий контингент, що їм палець покажи - сміються
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ дляПес Патрон
Супер,самому в себе взагалі найкраще
От бачите ви знаєте толк ,як самому
Пес Патрон• 10 ноября 2025
Ответ дляПриму в дар
Буває,ну нічого.Хотіла заміж і дитину,це дуже добре,але і не просто.Тепер крутиться
60 метрів сметани• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
А в його 40 ревуть мамаші: синулька один
60 метрів сметани• 10 ноября 2025
Ответ дляПес Патрон
Супер,самому в себе взагалі найкраще
І самому собі теж найкраще🤪
Навіщо тоді дівчата)))
60 метрів сметани• 10 ноября 2025
Ответ дляосень харашо
Я про своїх дітей писала вище.
Знімали- купили.
А якщо я своїй дитині куплю квартиру, то точно не для того, аби «срати» її вибір.
Знімали- купили.
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Жити одному це не тотожно бути одному
60 метрів сметани• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Жити одному це не тотожно бути одному
Ну да, ви писали, що є клава просто для зустрічей)
Кофе в лобби• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мій нехоче нікого в квартирі, живе сам.
Ще наживеться
’
Замовкла
Ще наживеться
Замовкла
От дурненька, ще не знає, що воно їй нафіг не впало і краще з батьками)))
На_оба_рот• 10 ноября 2025
Ответ дляГалябалована
У меня пока не тот момент но просто обнимаю вас. Сыну 16, тоже понимаю что это не за горами. И так грустно от этой мысли(((
А почему грустно?
Мой уехал в 17 жить отдельно. Я наоборот радовалась, что вырос самостоятельный парень, который может позаботиться о своем быте, что у него есть куда привести друзей, девушку. Потому что в квартире родителей все равно не то, сколько бы места ни было.
Общаемся по видео т.к. сейчас за границей. Ездим к нему в гости иногда.
Без QR коду• 10 ноября 2025
Моя ніде не хотіла з´їзджати) Переїхала аж у 27 років. До того постійно мандрувала, зависнути могла в Тайланді на півроку, потім вдома жила кілька місяців.
Поїде ще десь на пару тижнів, і знову до мене на пару місяців. Тож я так і звикала потроху.
А далі з´явилися серйозні вже стосунки, то дуже швидко з´їхала, але раз на місяць стабільно приїздила побути 2-3 дні вдома.
Я там ніц не чіпала, не міняла, всі речі, ліжко, іграшки чемно на неї чекали, їй то було важливо.
Зараз вже рідше приїздить.
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ для60 метрів сметани
ви те були такою кавою, просто для зустрічей)
60 метрів сметани• 10 ноября 2025
Але, з мого досвіду, вчасно зʼїхали, стали самостійні, народили дитину- тепер можуть запитати чи попросити залишитись з онукою, чи про допомогу якусь. Зараз переживають непрості фінансові часи (як і багато з нас), але не нагружають своїми проблемами, не вимагають нічого…
Власне, це виховання з сімʼї, свати такої ж позиції.
Леопардові панчохи• 10 ноября 2025
Ответ дляКофе в лобби
Не дуже краще але вже як є)))
Все до блиску• 10 ноября 2025
Ответ дляНе обижаюсь
главное, пусть предохраняется
это самое главное!
Кидаю курити• 10 ноября 2025
Моей 17, съехала в начале октября в другой город на учёбу. Не приезжает, хлопнула дверью и сказала, что не хочет со мной общаться, как появился другой вариант.
Беспокоюсь за неё конечно. Но, у неё мама плохая, а папа хороший, всё ей разрешает. Дал безлимитного карту и полная вседозволенность... на фига та мама с нравоучениями... его ответственность, если что.
Кофе в лобби• 10 ноября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не дуже краще але вже як є)))
Краще ніж в цій ’сімейці’ буде навіть в коробці під мостом.
60 метрів сметани• 10 ноября 2025
Синові 16, через рік поїде на навчання за кордон.
Доведеться відпускати.