Козяка-маляка• 10 ноября в 19:08
Вопрос к мамам, чьи дочки недавно сьехали жить отдельно
Моей 18. На днях сообщила,что ищет с парнем квартиру. Я как-будто умом понимаю,что все логично...что рано или поздно...но так грустно стало...как вы перенесли этот момент?
Леопардові панчохи• 10 ноября в 19:47
Ответ для60 метрів сметани
От би попала така, що маманю і до порогу б не пустила.
Отоді б розуміла, що поважати треба і дитину чужу, і вибір своєі
В нього вибір- жити самому в своїй квартирі.
Шмоточницаца• 10 ноября в 19:47
Ответ для60 метрів сметани
сколько таких реально хорошие пары разрушают. а потом женится на ком то, а любит ту , с которой мамка разлучила
Леопардові панчохи• 10 ноября в 19:47
Ответ для60 метрів сметани
Ну, мама теж шепне, що то на квартиру претендентка.
Та яка то претиденика? Так ’дівчина для проведення часу’
Коренная киевлянка• 10 ноября в 19:48
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мій нехоче нікого в квартирі, живе сам.
Ще наживеться
А та його вже мені всі вуха прожужала, що не хоче жити з батьками
Говорю - ’ Нехай тобі , дитинко, тато купить квартиру
’
Замовкла
Ще наживеться
Замовкла
Текст справжньої свекрухи
осень харашо• 10 ноября в 19:48
Ответ дляЛеопардові панчохи
Скільки буде він вирішить сам
Мамуські хочуть швиденько спекатись своїх ’ принцесок’
Леопардові панчохи• 10 ноября в 19:49
Ответ дляШмоточницаца
Так він сам нехоче жити з нею.
Просто хоче жити сам.
Приму в дар• 10 ноября в 19:51
Я восприняла нормально, но потом началось, то есть нечего, то за квартиру платить нечем, нахрен мне такие отдельные проживания? Детей двое, младшая школьница, старшая родила ребёнка а ведёт себя как ребёнок, ей все должны.
Леопардові панчохи• 10 ноября в 19:51
Ответ дляКоренная киевлянка
Текст справжньої свекрухи
Вашої
Коренная киевлянка• 10 ноября в 19:52
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вашої
Та з вас весь форум сміється, можете просто нічого не відповідати
Ворую вкусняшки• 10 ноября в 19:53
Ответ для60 метрів сметани
Нє стєсняйтєсь)
В зятя освіта технікум, але він з 15 років в сімейному бізнесі «в…бує», причому важко працює. Дочка вчилась в універі ( більше онлайн) і паралельно працювала логістом в британській компанії , мала гарну зарплату. Квартиру купили на етапі котловану.
Дякую.
Пес Патрон• 10 ноября в 19:54
Ответ дляЛеопардові панчохи
Супер,самому в себе взагалі найкраще
осень харашо• 10 ноября в 19:54
Ответ для60 метрів сметани
А чого так, а може зятька до себе в квартиру? І тоді розкаже він Вам ,по чом рубероїд в Одесі.
Леопардові панчохи• 10 ноября в 19:54
Ответ дляКоренная киевлянка
Тут такий контингент, що їм палець покажи - сміються
Леопардові панчохи• 10 ноября в 19:55
Ответ дляПес Патрон
Супер,самому в себе взагалі найкраще
От бачите ви знаєте толк ,як самому
Пес Патрон• 10 ноября в 19:56
Ответ дляПриму в дар
Буває,ну нічого.Хотіла заміж і дитину,це дуже добре,але і не просто.Тепер крутиться
60 метрів сметани• 10 ноября в 20:01
Ответ дляЛеопардові панчохи
А в його 40 ревуть мамаші: синулька один
60 метрів сметани• 10 ноября в 20:03
Ответ дляПес Патрон
Супер,самому в себе взагалі найкраще
І самому собі теж найкраще🤪
Навіщо тоді дівчата)))
60 метрів сметани• 10 ноября в 20:06
Ответ дляосень харашо
Я про своїх дітей писала вище.
Знімали- купили.
А якщо я своїй дитині куплю квартиру, то точно не для того, аби «срати» її вибір.
Знімали- купили.
Леопардові панчохи• 10 ноября в 20:06
Ответ для60 метрів сметани
Жити одному це не тотожно бути одному
60 метрів сметани• 10 ноября в 20:12
Ответ дляЛеопардові панчохи
Жити одному це не тотожно бути одному
Ну да, ви писали, що є клава просто для зустрічей)
Кофе в лобби• 10 ноября в 20:13
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мій нехоче нікого в квартирі, живе сам.
Ще наживеться
’
Замовкла
Ще наживеться
Замовкла
От дурненька, ще не знає, що воно їй нафіг не впало і краще з батьками)))
На_оба_рот• 10 ноября в 20:13
Ответ дляГалябалована
У меня пока не тот момент но просто обнимаю вас. Сыну 16, тоже понимаю что это не за горами. И так грустно от этой мысли(((
А почему грустно?
Мой уехал в 17 жить отдельно. Я наоборот радовалась, что вырос самостоятельный парень, который может позаботиться о своем быте, что у него есть куда привести друзей, девушку. Потому что в квартире родителей все равно не то, сколько бы места ни было.
Общаемся по видео т.к. сейчас за границей. Ездим к нему в гости иногда.
Без QR коду• 10 ноября в 20:15
Моя ніде не хотіла з´їзджати) Переїхала аж у 27 років. До того постійно мандрувала, зависнути могла в Тайланді на півроку, потім вдома жила кілька місяців.
Поїде ще десь на пару тижнів, і знову до мене на пару місяців. Тож я так і звикала потроху.
А далі з´явилися серйозні вже стосунки, то дуже швидко з´їхала, але раз на місяць стабільно приїздила побути 2-3 дні вдома.
Я там ніц не чіпала, не міняла, всі речі, ліжко, іграшки чемно на неї чекали, їй то було важливо.
Зараз вже рідше приїздить.
Леопардові панчохи• 10 ноября в 20:15
Ответ для60 метрів сметани
ви те були такою кавою, просто для зустрічей)
60 метрів сметани• 10 ноября в 20:16
Але, з мого досвіду, вчасно зʼїхали, стали самостійні, народили дитину- тепер можуть запитати чи попросити залишитись з онукою, чи про допомогу якусь. Зараз переживають непрості фінансові часи (як і багато з нас), але не нагружають своїми проблемами, не вимагають нічого…
Власне, це виховання з сімʼї, свати такої ж позиції.
Леопардові панчохи• 10 ноября в 20:16
Ответ дляКофе в лобби
Не дуже краще але вже як є)))
Все до блиску• 10 ноября в 20:16
Ответ дляНе обижаюсь
главное, пусть предохраняется
это самое главное!
Кидаю курити• 10 ноября в 20:19
Моей 17, съехала в начале октября в другой город на учёбу. Не приезжает, хлопнула дверью и сказала, что не хочет со мной общаться, как появился другой вариант.
Беспокоюсь за неё конечно. Но, у неё мама плохая, а папа хороший, всё ей разрешает. Дал безлимитного карту и полная вседозволенность... на фига та мама с нравоучениями... его ответственность, если что.
Кофе в лобби• 10 ноября в 20:19
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не дуже краще але вже як є)))
Краще ніж в цій ’сімейці’ буде навіть в коробці під мостом.
60 метрів сметани• 10 ноября в 20:19
Синові 16, через рік поїде на навчання за кордон.
Доведеться відпускати.