Я за гороскопом класичний Стрілець, постійно слідкую, щоб не бути занадто прямою і відвертою в спілкуванні.
З тим, що мало думаю і швидко роблю, то вже навіть не борюся...
А які риси характеру "стрілецькі" вас у собі дратують?
Монашка в миру• 10 ноября 2025
Та хіба ж важливий лише знак по сонцю. Ще є асцендент та де розміщені особисті планети.
Я Стрілець і мій чоловік - Стрілець. Але в нас є відмінності. Я занадто прямолінійна, не люблю це в собі, намагаюсь боротися з цим. Але не завжди виходить. А от чоловік зовсім не такий. Зате він мало думає і швидко робить:))) І до авантюр він більш схильний, більш ризиковий. Я дуже обережна, завжди 100 разів подумаю перш, ніж щось зробити. Однакове в нас відношення до грошей і до людей, тут ми дуже схожі.
Виктория -5d66• 10 ноября 2025
Меня интересует полная дата рождения,там есть индивидуальные параметры .А знаки зодиака это очень размытые характеристики ,совпадения может и есть но нельзя всех поголовно считать что они определенно такие .
Например человек рождённый 1 числа полная противоположность человеку рожденому 2 числа .Один активный лидер ( если он в плюсе проявляется в этот мир),второй домашний ,спокойный ,часто неуверенный в себе ,исполнитель.
Ноябрьские стрельцы очень отличаются от декабрьских 11 и 12 месяц это тоже про разное .Сложение и учитывание всех этих параметров даёт понимание какой человек перед вами ,даже если вы его не особо знаете .