Ясамаякрасивая)• 10 ноября 2025
Тут ж ветеринари? Гляньте на очі кішки.
Щойно помітила. Це мабуть не нормально. Заспокойте або скажіть що робити.
Ясамаякрасивая)
• 10 ноября 2025
Ответ дляСоседушка
Третье веко.
Що робити? Мабуть потрібна операція?
Щебетушка• 10 ноября 2025
Ми їздили до офтальмолога в лікарню,бо почався конюктівікт ,лікар видалив .Капала очі та давала пігулки.
Соседушка• 10 ноября 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Що робити? Мабуть потрібна операція?
Нет. Скорее всего все ок. Но может быть если есть болезни, глисты. Как он в целом?
Ясамаякрасивая)
• 10 ноября 2025
Ответ дляСоседушка
Як завжди активна, апетит хороший.
Не їм після шостої• 10 ноября 2025
Недавно у моего кота было такое же, ветеринар сказал капать капли Цефлодекс ( стоят копейки). Капала в каждый глаз по 2 капли 2р в день, помогло.
Ясамаякрасивая)
• 10 ноября 2025
Ответ дляLizavel
Боже, бедненькая, такая красотка,пусть все пройдёт
Дякую
Ясамаякрасивая)
• 10 ноября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Дякую за пораду.
Звоночек• 11 ноября 2025
Зверніться до ветлікаря, якщо бачите якісь зміни. Самолікування призводить лише до проблем з подальшою діагностикою у разі ускладнень від неправильного лікування.
АнтиТроль• 11 ноября 2025
Ответ дляКумася
Знатоки котов, ну вы даёте, то третье веко, то прыщи у котов!
Удивлена.
Оно не должно настолько прикрывать глаз.