Незламна Україна• 10 ноября 2025
ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку
Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляВельшановна
Автор всё просто. Поселить студента ВИЧ позитивного могут в комнату, закон этого не запрещает. Но я бы своего постаралась переселить в другую. Сколько бы советчиц не надевали белое пальто, а рисковать здоровьем своего ребёнка никто не захочет.
Акт дитина і від дружини може заразитися
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Хоча йому тільки десять років... Нічого не зрозуміло
Може це про вазон пише цей автор
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
І що ?
Як це те що побитися до крові можуть вплине?
Вам скільки років то?
Ок, пофігяк там заражаються, я проти спілкування з віл інфікованими.
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Скільки років дитині?
Зараз? Хз, школу вже закінчила 18-20 +-, вони не в наш клас прийшли, тому безпоняття, та там і не одна дитина в сім´ї, багатодітні, тому їм будинок і подарували.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
Так, вітчим, бо він помер за рік до цього і вона відразу сказала мені ще тоді, що в цього СНІД (він помирав з купою мук і дуже швидко стан погіршувався).
Через пів року після його смерті - тест дав їй позитивний результат. Вона сказала про це відразу мені, бо ми дружили з 3 років. Через якийсь час вона захворіла - спочатку пневмонія, потім її перевели в інфекційне. Потім кома. Через ще пів року смерть.
Коли вона померла - їй було 17. До цього вона пів року була в комі. Тобто в 16 вона сказала мені, що хвора на ВІЛ, який переріс в СНІД. Як саме це передалось - не знаю, вона казала, що контакти були тільки побутові і казала це перед комою, коли вже говорила дуже погано - їй не було сенсу мені брехати. Її мати - носій, бо її наступний після вітчима чоловік помер від цирозу печінки в 30 десь років.
Сні майте кіно
Зашла на 5минут• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
Тримайте його під своєю спідничкою і все буде гаразд.
В крайньому випадку винайміть окрему квартиру для нього, щоб бути впевненою що ніякі віруси, бактерії та інша нечисть йому не загрожує.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Хм, а как этому научить чужого ребёнка?
Где гарантия, что этот мальчик не будет брать вещи ребенка автора?
А як зараження наприклад через футболку відбудеться?
Альдебаран• 11 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Якби прекрасно знала, то не писала б такої дурної причини.
И что именно изменило б моё мнение?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
І я боюся- зубна щітка, бритва, машинка для стрижки
Через зубну щітку не передається ,а скільки вам років ???
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А родители больного ребенка, если они нормальные люди, должны были позаботиться о том, чтобы обезопасить окружающих. Но тут явно не этот случай.
А то как почитаешь советчицу - пришли с ветрянкой на детскую площадку - расстрелять, в школу с соплями - пресиупление, а поселиться в общагу с вич позитивным статусом- так все норм
Навіщо ,якщо це просто так не передається?
Зашла на 5минут• 11 ноября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Про груди це ви дарма, в гуртожитку є (.) (.)
Там бартер. Вона йому груди, а він їй, наприклад, айфон останньої моделі.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Єдиним показом, це таблетки лише при віл
А яка назва?
Ви брехуха
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Тем более из такой семьи. Хз что у него в голове? Поссориться с вашим сыном и специально будет его бритвой и ножницами пользоваться
Прям його мрія чужими ножицями користуватись
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Включайтесь в решение вопроса.
И вы имеете право разглашать все, что вас касается! Вы не доктор и не учитель. В первую очередь вашего ребенка должен был предупредить ребенок со статусом. Они по большому счету одной семьёй живут! Быт делят!
Многим ли советчицам понравилось бы, если им мужья не сказали о своём позитивном статусе до брака?
Сусід по гуртожитку не зобовʼязаний цього робити,в них не шлюбні відносити взагалі то
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляВільний митець
Удалено администрацией...
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А через зубную щётку передаётся. Через бритву передаётся. Зачем это нужно автору и ее ребенку?
Інтервал 5 хвилин вірусу на відкритій поверхні
Бува і таке• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Тобто, можуть навмисно вколоти?
після того як лазили по його речам і розповідали мамкам він 100 відсотків їм всім навмисно вколе ,тут тільки міняти навчальний заклад вашому сину
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
З такого, що люди можуть отримати невиліковну хворобу.
Вірус імунодефіциту може спричинити снід, якщо ви не в курсі
Яким чином можуть її отримати?
Він тих хлопців гвалтувати збирається чи що?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
При чем здесь трусы?
Через зубную щётку и бритву вполне можно заразиться.
Вы гарантируете автору, что этот парень никогда не возьмёт щётку или бритву ее ребёнка?
Через щітку ні ,а бритву тільки при певних умовах
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляКрим мій
Представьте себе, что вы можете на работе работать с вил позитивными, в транспорте ездить, в одном бассейне плавать, в отеле жить , в магазине за один продукт подержаться, ваши соседи могут быть вил +. Они все должны себе на лоб наклейку налепить ,что они вич позитивные? Соблюдайте гигиену, не спите без презерватива и тп
В басейні взагалі плавати може будь хто і з будь чим ,навіть сифіліс ,ці довідки для басейну зробити дуже легко без мед огляду справжнього ,ну для цього так вода в басейні хлорується потужно
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А они не обязаны с ним жить если он скрывает от них информацию
А звідки ви будете знати,що він приховує?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
У ребенка автора есть выбор: спать или не спать.
А вот возьмёт ли человек с позитивным вич статусом его зубную щётку- решает не он.
Разницу понимаете?
Через щітку не можливо віч заразитися
Ацетилсалициловая кислота• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
А куди ?
Може вона йому квартиру оплатить?
Та хтозна, куди. Автор запитала про юриста, можливо, хотіла натиснути законом, що з такими діагнозами селити разом з іншими неможна, хтозна, не знаю. Але ж наче таких законів нема. Словом, ситуація непроста. Бо ніхто не знає, ні в кого які діагнози, ні в кого яка реакція на діагноз іншого. Страх, переляк, тривожність, то наче цілком зрозумілі реакції. Але в нашому буремному світі дуже легко в мить опинитися на будь-якому боці. Вважаю, що про це слід завжди памʼятати. Ну і свої інтереси красиво рятувати, не знищуючи ближнього. На мою думку, в ситуації автора найкраще зняти дитині житло.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
то доросла жінка, яка свідомо підходила до народження своїх дітей. А тут підліток, який може не контролювати процес прийому ліків і всього іншого. Можливо не тому, що він злосний, а тому, що він п´яний і дупля в той момент може не відбивати. Коротше, треба дивитися по ситуації, а ситуація, яку автор описала - не ок з усіх сторін
Не свідомо вона підходила,вона пила щодня алкоголь чи якісь енергетики(ми з подругою купували їй в магазині ,бо просила) садила собі ще більше імунітет ,дітей просто пронесло ,що вони під час пологів не заразились ,ніби досі жива вона і все ок ,3 дітей в неї точно
Купи слона• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Это не правда . Вирус может жить гораздо дольше на поверхности.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляОновлена версія
Я вас как мать очень понимаю. Тут фигню пишут про то, что вы и в маршрутке можете встретить и т.д. Сами бы они побоялись жить с таким больным, потому что да, передаётся через кровь, но где гарантия, например, что мальчик спросонья не почистит зубы чужой зубной щёткой, что у него нет геморроя (а пользуются они одним унитазом и трещины в заднем проходе точно есть, потому что кандидоз всегда бывает у вич-инфицированных), что он не поранится и кровь не попадет на поврежденную кожу соседа? Риски, конечно же, многократно увеличивается и это не надо никому.
Причину такую озвучивать нельзя, конечно же, сейчас же все толерантно. Придумайте что-то нейтральное или просто скажите, что не сошлись характерами в быту. Так часто бывает, ничего страшного.
А ви в громадських місцях сідаєте на унітази?
Жесть ,не знала
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
знають, але є купа випадків, коли таки захист не спрацьовуєм. хірурги та хіріргічні медсестри нерідко гепатитом на роботі інфікуються, на жаль.
Чи запитують пацієнти в медичної команди. що рятує їм життя довідку про здоровʼя? Якщо що, однозначної заборони на роботу з цим діагнозом немає. Стараються. переводити на іншу роботу, але теоретично може і продовжувати оперувати
Як?
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Ваш ребенок - открытый гей, и заинтересован в соседе? Но даже при таком раскладе, во-первых, есть презервативы, а во-вторых, если парень на терапии, то риск заразиться от него практически равен нулю. Если ваш сын интересуется девушками, то все что вы перечислили можете забыть и искать себе психотерапевта лечиться от тревожности.
Дівчина теж може бути віл позитивна
Просто звязда• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Автор, скажіть будь ласка, яка небезпека від того хлопця для інших? З щиро розділяю хвилювання за власних дітей та бажання їх захистити, однак не розумію в чому небезпека для Вашої дитини?