Незламна Україна• 10 ноября 2025
ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку
Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
почитайте відповіді автора, там дитина така, що я б воліла відсилитися не зважаючи на те є там статус віл чи немає. Напитися, обригатися і спати в тому одягу, взутому. Я жила в гуртожитку і дуже яскраво можу собі уявити ті аромати в кімнаті
але ці деталі зʼявилися вже через надцять сторінок, правдиві вони чи ні - не знаємо. У стартопіку проблема описана одна – ВІЛ
зловживання алкоголем у гуртожитку вже причина для виселення. таке. здається, забронено правилами проживання
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Хто підхопив? У Вас якийсь уявний діалог?
Ви почали цей діалог і чомусь уявили моїх дітей. До чого тоді ваші конфенції в темі про снід взагалі не зрозуміло.
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
У ребенка автора есть выбор: спать или не спать.
А вот возьмёт ли человек с позитивным вич статусом его зубную щётку- решает не он.
Разницу понимаете?
а де ця щітка стоїть? і через щітку інфікуватися ВІЛ ну дуууууууууже складно
Оновлена версія• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Там хлопець без захоплень, але не в цьому справа. Я розумію, що нас оточує багато хворих людей , але от зараз я заснути не можу через це. Я постійно думаю про це
Я вас как мать очень понимаю. Тут фигню пишут про то, что вы и в маршрутке можете встретить и т.д. Сами бы они побоялись жить с таким больным, потому что да, передаётся через кровь, но где гарантия, например, что мальчик спросонья не почистит зубы чужой зубной щёткой, что у него нет геморроя (а пользуются они одним унитазом и трещины в заднем проходе точно есть, потому что кандидоз всегда бывает у вич-инфицированных), что он не поранится и кровь не попадет на поврежденную кожу соседа? Риски, конечно же, многократно увеличивается и это не надо никому.
Причину такую озвучивать нельзя, конечно же, сейчас же все толерантно. Придумайте что-то нейтральное или просто скажите, что не сошлись характерами в быту. Так часто бывает, ничего страшного.
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
я про ваших дітей узагалі не писала. Ви написали, що це ж хлопчики, вони бʼються, я написала, що хлопчиків варто виховувати, щоб не билися. Не ваших, але ви чомусь сприйняли на свій рахунок - чому? Тут вам видніше, і вирішили написати купу не зовсім адекватних фантазій, але вже конкретно вказавши, що це про моїх дітейи. Я вам суто опонувала фактами, вас понесло далі, але там уже звʼязок з реальністю втрачено остаточно, я не вчилася на лікувальній справі, тому точно не проходила інтернатуру за вузьким профілем. ці фантазії не до мене
Зайченя• 11 ноября 2025
Боритесь, что сын вступит в половую связь с соседом? 😂 не волнуйтесь, главное, чтобы пользовались презервативами
Зайченя• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Такі коментарі всі, наче у вас дітей своїх немає
У нас дети есть. И интеллект есть, поэтому знаю, как передается и не переживаю
Всюди влазю• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
Ваша поведінка неадекватна настільки, що читати вас стає все бридкіше.
Якщо раніше ви виглядали просто інтелектуально обмеженою, то зараз переконалась, що ви повне дно.
Сарафанное радио• 11 ноября 2025
Вам нечего бояться, вич не передается воздушно-капельным путем.
Он не болен, а дефицитен, в оксидативном стрессе и хроническом воспалении. Именно по этой причине днк сегментируется таким образом что ее обломки читаются лабораторными тест-системами как вирус ВИЧ-1 или ВИЧ-2 .
В современных научных исследования всё больше данных указывает на то, что вирусы в определенном состоянии организма человек вырабатывает сам. А значит ими невозможно никого заразить.
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Я вам так само написала, шо виховуйте краще своїх, щоб вони не рощносили снід. Вас понесло далі на конференції )
Раз одела не бу• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну в таком случае вопрос стоит иначе - отселять его как проблемного соседа, за пьянки, бардак, нарушение распорядка (приводит гостей с ночевкой) и лазанье по чужим вещам. Этого вполне достаточно, и незачем там еще и статус вич-инфицированного приплетать.
Хотя в таком случае им придется жаловаться коменданту общаги, она стуканет декану факультета и его вполне могут отчислить ’за все хорошее’. Но при этом вскроются детали, которые милые детки наверно не очень хотят рассказывать - например то, что они тоже рылись в его вещах...
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
саме просте рішення - дати грошей і переселити дитину в іншу кімнату
Раз одела не бу• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Видимо жаба давит
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Цікаво, чому стигматизують людей, зазвичай, люди десь саме з таким культурним рівнем?
Секретница• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В гуртожитку в кімнаті жила зі мною дівчина з псоріазом по всьому тілі, але ми перед заселенням проходили кождиспансер. Незнаю як її заселили, але жила!
А псоріаз це, що заразне захворювання? Гуглом вмієте користуватись?
Секретница• 11 ноября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Але дивитися на це було не дуже!👎🏻
А вас хтось просив на неї дивитись? Треба було за собою дивитись, а не спостерігати за іншими
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Може тому, що деякі люди, кольтурних слів не розуміють?. Автор же цілком культурно спитала поради, чи є юридичні механізни відселлення хворого. Але ж вам не йметься зі своїми порадами, як вжитись з хворим. Ну селіть свого та й живіть, інші не хочуть.
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Автор давно отримала відповідь, що юридичних підстав немає. Натомість якщо є порушення правил проживання в гуртожитку, то можна посилатися на це.
Але деякі коментатори, схоже. прийшли в цю тему зганьбитися. Я якщо відверто, заходжу сюди, щоб побачити трохи інших людей, ніж у мої бульбашці, але часом таки прямо шокована. Таке простими соціологічними дослідженнями не виявиш, як ваші коментарі, навіть на фокус-групах люди трохи приховують своє нутро, а тут під анонімом люди відкривають всі низи низин
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 ноября 2025
А в чому ваша проблема? Треба ж мати не тільки емоції, а й голову на плечах.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А родители больного ребенка, если они нормальные люди, должны были позаботиться о том, чтобы обезопасить окружающих. Но тут явно не этот случай.
А то как почитаешь советчицу - пришли с ветрянкой на детскую площадку - расстрелять, в школу с соплями - пресиупление, а поселиться в общагу с вич позитивным статусом- так все норм
Ну если вы не различаете способы передавания этих болезней и ВИЧ, то проблема только в вас.
Невісточка ж• 11 ноября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
’Передачи’ это слово называется.
Сразу становится понятен уровень оппонента. Всего доброго
Розумна Губка• 11 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Якщо автор отримала відповідь, то до чого впші поради не потемі? Ви хочте нав´язувати свою думку і щоб суспільство з цим мовчки погоджувалося? Ні так не буде. Таким як ви треба давать відсіч, бо на голову вилазите. Одне діло ображать хворого це погано , інше діло ніхто не зобов´язаний з ним спілкуватись і тим паче жити.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
’Передачи’ это слово называется.
Аргумент отличный
Ро30BbIu_CJIoHuK• 11 ноября 2025
Ответ дляОновлена версія
ВИЧ передается через обмен кровью, а не попадание её на кожу. Надо чтобы она попала именно в кровоток.
Всех анонимов аноним• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Знайшли хлопці випадково таблетки в коробці, той підірвався і почав дуже кричати, щоб залишили. Одна банка повна, інша майже порожня була
Він не хворий
Всех анонимов аноним• 11 ноября 2025
Ответ дляОновлена версія
Жили в лагере немецком , полгода .. все ок
А там много было лиц таких
нет рисков, если голова есть
А там много было лиц таких
нет рисков, если голова есть
Ксерокопия ночи• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
От мені цікаво, чи були б ви настільки спокійні, якби ситуація була з вашою дитиною. Що поганого в тому, що я хочу захистити свою дитину?
а в чем опасность для вашего сына?
Крихітка на всі• 11 ноября 2025
Ответ дляРозумна Губка
хто навʼязує? Де я про довжую давати поради автору? Пані, ви ведете дуже дивний діалог з кимось уявним і часом відписуєте мені? бо те, що приписуєте у цих відповідях, я не писала