Незламна Україна• 10 ноября 2025

ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку

Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляВельшановна
Да всё может быть. Но тем не менее студент с ВИЧ живёт в одной комнате со здоровыми парнями. И да, их это напрягает и их родителей тоже. Лично я бы не хотела жить сама с ВИЧ - инфицированным в одной комнате и была бы против , чтобы мой ребёнок с таким соседом в одной комнате жил.
Для мене дико,що людину роблять ізгоєм виключно через здоровʼя ,це треш
Inconvenient• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Хто її навмисно заразив?
Два випадки чули і все?
Ви самі не спроможні здогадатися, хто? Я не збираю статистику, скільки випадків - не рахувала, натрапила - прочитала. Читаю Британські, Американські, Німецькі газети. Я не винна у тому , що ви ВІЛ-позитивна, перестаньте навішувати на мене безглузді звинувачення. Але я не знаю, чого від вас чекати. Бачила на власні очі , з якою злістю деякі хворі (звичайними, не тяжкими хворобами) ставилися до тих , хто вилікувався.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Ну дякую
Inconvenient• 11 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я хочу, щоб всі, хто мене зараз осуджують, зрозуміли, що я усвідомлюю, що поряд з нами в транспорті, соціумі є люди з різними хворобами. Але коли я це знаю, я не можу з цим спокійно бути
В них, мабуть, є причина засуджувати. Я ваше занепокоєння розумію.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Ага всі хворі на віл ,а ви діагнози бачите через текст по інтернету ,вам би теж я діагноз поставила тільки по іншому профілю ,але боюсь забанять
Inconvenient• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Ну дякую
Я готова спілкуватися, разом працювати, підтримати людину з ВІЛ. Але не хотіла б , щоб мене ненавиділи лише через те, що їм не пощастило.
Inconvenient• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
От тому вас і бояться.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Продовжуйте далі,і принцеса Діана ,яка підтримувала дітей із віч теж хвора була на віч ,це ж логічне пояснення
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
От тому вас і бояться.
Хто ?
Ноунейм із жіночого форуму?
Inconvenient• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Це лише ваше палке бажання перекрутити факти і хоч якось звинуватити інших. Принцеса Діана на камеру пожимала руки хворим, знаючи, що це абсолютно безпечно, вона не жила в одній кімнаті з людиною, яка б їй заздрила і ненавиділа за те, що вона здорова.
Фима Собак• 11 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Ого ви на фантазували
Вельшановна• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
А для меня дико, что ВИЧ - инфицированный будет жить в одной комнате с не инфицированными детьми и это годами. Хотя могли бы поселить его в отдельной комнате и всем было бы хорошо.
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляЖена сантехника
в мене хронічний гепатит В був, жила 3.5 роки в гуртожитку. Я не памятаю чи хтось зна про це. Скоріш ні, але ніколи нікому своі інструменти не давала, бо знала, що не можна, хоча дівчата просили типу дай ножнички. Казала це індивідуальна річ, не можна. Це якщо чисто по темі.

Але я вас хочу запитати, ви пишете, що сімя не вакцинована. Ваш чоловік не має гепатиту В, він здавав аналіз і він негативний? Дуже дивно, що якщо він не заразився, то я рекомендувала б вакцинуватися, адже через секс оральний чи звичайний він передається. Раз в рік здавати аналіз недостатньо на мою думку, щоб бути впевненим, що він у вас приглушений всі 12 місяці і чоловіка не захистити хоча б вакцинацією. Більш того, при народженні дитини ій здавали аналіз і іі вакцинувала.
Що значить у вас був хронічний гепатит Б? Хронічний не лікується, можна вилікувати лише активну форму, якщо вам поставили хронічний, то він не був, це пожиттєво.
Слідую вказівкам інфекціоніста, саме на кількість вірусу здається раз в рік. Спочатку здавала частіше, бо була перелякана. Ще печінкові, еластографія. Чоловік не робить вакцину, бо рахує, що це не потрібно, раз до цього не заразився. Останній мій аналіз на кількість вірусу в крові показав нуль, лікар аж не повірив)) але швидкий тест все ж таки позитивний. Тож теоретично я не заразна виходить, але і вірус не поборений, просто задавлений імунітетом.
З дитиною все добре, коли я народжувала, то вірусу не було, кормила і виходить тоді і хворіла, була активна хвороба, декілька днів в мене була температура, я трохи пожовтіла, слабкість була, але з молоком не передався, рахую, що просто пощастило. Тоді все було якось не виражено, що ніхто і не подумав, що це ця гадость. Думали, що це після пологів я ослабла, та я і сама так думала, пологи були важкі, тазова дитина, розрізали мене, шили, в пізніше уже аналізувала і склала 2+2, то виходить, то був розгар хвороби, потрібно було лікувати, то було би шанс не перевести це в хроніку
Жена сантехника• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Був, тому що він просто щез) до того часу я теж гадала це пожиттєво. таке буває надзвичайно рідко, але буває. Як сказав інфекціоніст, ви увійшли в 1%.

Його виявили 26 року тому і в 2021 році після здачі чергового разу аналізів, в мене негативний гепатит В та HBSAg. Передбачаю, що це сталось після перенесеного ковіду.
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляЖена сантехника

О, мій лікар так теж казав, коли побачив результати по нулям, що може ти витягнула щасливий білет, таке стається. Можливо імунітет таки його додавить
Жена сантехника• 11 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дай Бог)
Коник-стрибунець• 11 ноября 2025
Ничего себе, какие все толерантные. На первых страницах писали про псориаз - ничего, что кожа шелушиться и может быть везде? Как пыль в воздухе, на предметах и тд? Честное слово, приятного воообще ноль
Вот сколько из вас реально хотели бы оказаться с человеком, больным псориазом или вил?
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
А як вас в пологовому заразили?
Там же все має бути стерильне ,може чоловік заразив?
До пологів в мене його не було, потім сиділа з дитиною дома, в стоматолога не була, на манікюр ніколи не ходила, сама собі роблю. Коли в мене виявили, вся сім´я здала аналізи і чоловік також - ні в кого нема, тільки в мене. Де був контакт з кров´ю? Тільки при пологах. Має бути стерильне, але вірус гепатиту дуже живучий, можливо десь не дотрималися температури чи часу стерилізації. Цього уже ніхто не дізнається.
Забобонний фрукт• 11 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Не повно його
Я теж так думала, але у інфекціоніста-гепатолога завжди черга
Обращеница• 11 ноября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Я працювала з людьми з відкритою формою туберкульозу і здорова...
Доктор Варвар• 12 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
У меня -12 зрение. Без очков я не вижу себя в зеркале, даже прислонившись носом. Прогнозы не очень. Вы меня боитесь?
Швабристка• 12 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мужу нужно привиться, это же не сложно.
Швабристка• 12 ноября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А при чем здесь я и благодарность вам?
Вы можете жить как хотите: делить быт с кем хотите, спать с кем хотите без презерватива и вообще делать все что считаете нужным.
А лично я не жила бы с человеком в вич-позитивным статусом если бы знала об этом.
По -правильному - ему еще и тёмную должны соседи сделать за то, что подвергал опасности своих соседей по комнате не сообщив им информацию, которая их непосредственно касается
Сделать ’темную’ (фигасе вы варварка, темную!! я в шоке), разбить его до крови, повредить себе че-нить и заразиться?? Супер! Тогда да, делайте темную. Как раз адекватный результат для такого агрессивного варваского поведения.
Фима Собак• 12 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Черга всюди є
Швабристка• 12 ноября 2025
Ответ дляКидаю курити
Подруга мені перед смертю клялась, що з вітчимом не було нічого. Але це нічого не змінило по великому рахунку. Їй 17 було, коли її не стало. Я ховала власну подругу в 16 років.
Но вопрос возник, раз клялась. Ну да, ну да.
Фима Собак• 12 ноября 2025
Ответ дляВельшановна
Немає підстав селити окремо,це не відкрита форма туберкульозу до прикладу
Швабристка• 12 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Сусід по гуртожитку не зобовʼязаний цього робити,в них не шлюбні відносити взагалі то
Похоже мы многого не знаем о студентских общежитиях. Я читаю и прозреваю. По ходу, все кто заселяется по умолчанию вступают в однополые браки.
Швабристка• 12 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Яким чином можуть її отримати?
Він тих хлопців гвалтувати збирається чи що?
Похоже что они на него нацелились, вот мама и переживает.
Фима Собак• 12 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так справа в тому ,що такі норми ти маєш здати перед пологами на віл та гепатити аналізи ,щоб лікарі орієнтувались,ну особисто в приватних пологових так
Вам робили кесарево?
Швабристка• 12 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Дівчина теж може бути віл позитивна
Может, но ее автор пока не боится.