Незламна Україна• 10 ноября 2025
ВІЛ- позитивна дитина в кімнаті в гуртожитку
Чи мають право селити віл- позитивного студента в гуртожиток вузу? Як поступити, щоб перевели дитину з кімнати, де живе хворий студент ? Можливо, є юристи та підкажуть. Дякую
НетЕщеНаверное• 12 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Так віч це не чума,чого ви така дика
Я так розумію, Ви не дика, поки це не Ваша історія.
Мотористка• 12 ноября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Я розумію, про що ви. Але в вас вдома , мабуть, немає коробок від такого типу таблеток. Вірно?
У мене є запас трихополу, які висновки зробите? Ситуація така, що на вряд про це спитаєш в лоб, а як і спитаєш, то на негативну відповідь відреагуєш невірою. Знімайте житло і живіть спокійно. Нащо тут создавати тему і репетувати, чи є якісь сумніви. Я вам раджу знайти житло і мовчки пересилити сина, чи скоопепуватись з батьками дітей з кімнати і зняти квартиру тому хлопцю, ну, а що..якщо ви вважаєте, що він не має права там жити. Ніхто не знає що і кого чекає за рогом. Не наводьте кипіш і підтримуйте своєю панікою травлю дитини. Ще не відомо, що може чекати вас.Я знаю людину, яка займає дуже високий чин у своїй сфері, лікували зуби у крутій клініці і занесли гепатит, а він дружині.Сподіваюсь зуби у Вас здорові. До речі, речі інших по кімнаті перевірили, нічого підозрілого?
Крихітка на всі• 12 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Як?
Випадкові колоті та різані рани під час операцій. Статистику не показують назагал, але медиків буквально вчать, які спеціальності в групі ризику і вони частіше здають аналізи на гепатити
Крихітка на всі• 12 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
В ЗМІ, звісно писали, в газетах не раз читала. У вас дуже дивна реакція, дуже болісна.
Ну, про півтораметрових пацюків у метро теж писали колись. Усьому вірити
Крихітка на всі• 12 ноября 2025
Ответ дляВельшановна
А для меня дико, что ВИЧ - инфицированный будет жить в одной комнате с не инфицированными детьми и это годами. Хотя могли бы поселить его в отдельной комнате и всем было бы хорошо.
А краще всіх таких на окремий острів? А з якими діагнозами ще, ну, щоб там ООН пошукав, скільки островів треба видалити?
А потім ще один великий айсберг для ментально бідних
Люди, ну, розширюйте знання, тоді якось і з людяністю краще стає
Крихітка на всі• 12 ноября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Що значить у вас був хронічний гепатит Б? Хронічний не лікується, можна вилікувати лише активну форму, якщо вам поставили хронічний, то він не був, це пожиттєво.
Слідую вказівкам інфекціоніста, саме на кількість вірусу здається раз в рік. Спочатку здавала частіше, бо була перелякана. Ще печінкові, еластографія. Чоловік не робить вакцину, бо рахує, що це не потрібно, раз до цього не заразився. Останній мій аналіз на кількість вірусу в крові показав нуль, лікар аж не повірив)) але швидкий тест все ж таки позитивний. Тож теоретично я не заразна виходить, але і вірус не поборений, просто задавлений імунітетом.
З дитиною все добре, коли я народжувала, то вірусу не було, кормила і виходить тоді і хворіла, була активна хвороба, декілька днів в мене була температура, я трохи пожовтіла, слабкість була, але з молоком не передався, рахую, що просто пощастило. Тоді все було якось не виражено, що ніхто і не подумав, що це ця гадость. Думали, що це після пологів я ослабла, та я і сама так думала, пологи були важкі, тазова дитина, розрізали мене, шили, в пізніше уже аналізувала і склала 2+2, то виходить, то був розгар хвороби, потрібно було лікувати, то було би шанс не перевести це в хроніку
Тобто десь під час пологів занесли?
Вельшановна• 12 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
На отдельный остров нет , в отдельную комнату да.
Фима Собак• 12 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Тобто десь під час пологів занесли?
Так не перед пологами породіллю потрібно здати якраз на це все аналізи
Фима Собак• 12 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Рукавички не захищають?
Крихітка на всі• 12 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Рукавички не захищають?
Вони прорізаються і проколюються, хоча якщо відомо про статус пацієнта, часом вдягають додаткові. Але вони ж не броньовані
Inconvenient• 15 ноября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
У меня -12 зрение. Без очков я не вижу себя в зеркале, даже прислонившись носом. Прогнозы не очень. Вы меня боитесь?
Почему я должна вас бояться? Я боюсь злости и зависти, поскольку видела к чему єти чувства приводят. Почитайте комменты, злые и оскорбительные. Ведь опасения матери понятны. Будут ли эти люди думать о том, как обезопасить окружающих от риска заражения смертельно опасной болезнью?
Inconvenient• 15 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Рукавички не захищають?
Колись в очі медсестри в США випадково бризнула кров хворого СНІДом. Окуляри вона чогось зняла. Вона заразилася.
Фима Собак• 15 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Яким чином вона через очі заразилась?
Фима Собак• 15 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Можна посилання на цю інформацію?
В інтернеті абсолютно нічого не знаходить про це.
Стає деталі цікавіше ,де ви це читаєте та берете
Inconvenient• 16 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Яким чином вона через очі заразилась?
Кров потрапила на слизову оболонку ока.
Inconvenient• 16 ноября 2025
Ответ дляФима Собак
Можна посилання на цю інформацію?
Я не знайду посилання на саме ту радіопередачу, яку чула, здається це ВВС і досить давня. Це була передача про шляхи передачі СНІДу. Інше посилання знаходиться за 2 хвилини, інакше я б не стала витрачати час, я маю сьогодні закінчити курс навчання.
’Although the risk of HIV transmission through accidental exposure is low, it is still a risk at 0.5% for needlestick injury with percutaneous hollow-bore needles and 0.1% for mucous membrane exposure.3 HIV contamination has also been reported by healthcare workers from bodily fluid splash to the eye.4 ’
4 - посилання на статтю: 4.News. Italian nurse in AIDS compensation test case. Nurs Standard. 1995;46:12. [Google Scholar]
Назва статті, яку я цитувала: Blood and Body Fluid Splashes During Surgery – The Need for Eye Protection and Masks
(Національна бібліотека медицини США)
Фима Собак• 16 ноября 2025
Ответ дляInconvenient
Кров потрапила на слизову оболонку ока.
1 випадок на 1000 і то якщо там були рани чи порізи свіжі