БеллаДонна• 11 ноября 2025

Все на Сильпо 1+1 на моющее с мастеркард

Перволь 3литра renew 250грн выходит
Персил порошок 8,1кг 450грн выходит
автор БеллаДонна • 11 ноября 2025
Это работает?
автор БеллаДонна • 11 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Дякую автору за нагадування, теж хотіла обов´язково щось по цій акції взяти, але добре, що вночі накидала, у нас вже багато чого розгрібли, або в 1 екземплярі. А день тільки почався :))
Да я тоже после 00:00 заказала
Барвіночка• 11 ноября 2025
О, вже почали дзвонити та відміняти, немає в наявності геля для прання, хоча я ж в корзину поклала та зробила замовлення. Чекаю на інші позиції...
Зілля до весілля• 11 ноября 2025
Ответ дляБеллаДонна
А это действующее средство?
Так. В інеті почитала відгуки. Пишуть що навіть терти не треба, пліснява розчиняється на очах. І довго не з´являється. Але дуже термоядерне. Гарно провітрювати після нього треба, ну і обов´язково мати засоби захисту при використанні
Зілля до весілля• 11 ноября 2025
Ответ дляБеллаДонна
Это работает?
За це теж читала що дуже класно відмиває, але в нас такого немає(
Барвіночка• 11 ноября 2025
А я спробую знов на інше Сільпо замовити, може все ж вийде
Зілля до весілля• 11 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
Тримаємо за вас кулачки
Зілля до весілля• 11 ноября 2025
Щось не проходить замовлення, зависає. Здається мені що сайт скоро вляжеться
Барвіночка• 11 ноября 2025
На інше Сільпо підтвердили Аріель, потім для посудомийки 2*71 капсулу, вигідно, ленор кондиціонер також. Супер!
Ще для чищення щось хочу, у нас багато чого вже розкупили.
автор БеллаДонна • 11 ноября 2025
Ответ дляБарвіночка
У нас такое есть
ДаЗдраПерма• 11 ноября 2025
Ответ дляБеллаДонна
Они не списывают деньги, спишут только когда вы товар заберёте, спишут половину
Скажите пожалуйста
А если я только вот сейчас раздуплилась с этой акцией, узнала
Товары накидала в корзину
Товара много, тяжелый
На машине сейчас стремно вечером ехать забирать
Потому забрать хочу завтра уже, допустим с 10 часов утра
Прокатит эта акция?
Я в этом вообще ни бум
Всегда доставка была
Или только сегодня прям забрать надо?
ДаЗдраПерма• 11 ноября 2025
Девочки, подскажите пожалуйста!
Что тут выбирать, чтобы акция сработала?
Вроде пишут, что оплатить можно на кассе при получении, так можно правда?
Или надо заранее оплатить с карты Мастеркард, сейчас вот, и только тогда уже при заборе заказа завтра спишется сумма вдвое меньше?
Подскажите плиз, вообще не разбираюсь в этих оплатах и нюансах 😐😱