Метелик• 11 ноября 2025

А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?

Гигиенишвили• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Ніхто нічого не здає. Дуже велика навала кацапів і нестача кадрів у нас.
Не задавалися питанням чому нестача кадрів і де поділися люди за 4 роки? Невже всі виїхали? Чи може шалені втрати, про які замовчують?
Карапулька• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Мій брат на донбасі без відпустки вже пів року бо він здає росії Донбас? А не пішли б ви
Где ваш брат только не был, он так же на Донбассе как и вы воюете 4ый год, после обучения в Польше
Сдают Донбасс не пацаны, а оманская гнида !

Так что сами и идите, куда написали
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Шоб шо?
Для картинки
Щощо
Ще Юлю , цього хейтера Набу, волію послухати, разнообразіє
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
А про нелегитимного писькограя ни слова?
Для Порошенко Зеленський легітимний, є пряма мова
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Рєзніков просто ’лапочка’ зі своїми яйцями і не тільки по 17 грн, ото він зараз в афігє від того ’а що так можна було’ і ніхто вже й не згадує
Рєзніков тоже не собі відкочував. Він був прокладкою. Питання: куди він втік?
Карапулька• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ясно-понятно)
Одна шайка лейка
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Зеля всіх у себе в кабінеті закрив бо договорняк? Хай набу перевіре
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Які набу найшли торби, такі й притащили
Головне щоб наліпки федеральної резервної системи Сша , як кеш з банку, великими фото зняти
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляКарапулька

Так что сами и идите, куда написали
У вас на болотах уже рассвєло?
Бачу_майбутнє• 11 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Да, Рєзнікову ще вчитись і вчитись.
Він хоч по 17, але якісь яйця купляв.
А ці брали гроші (величезні) , а потім вирішували що якось їх жаль витрачати на будівництво.
Куди простіше взяти і все
Карапулька• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
У вас на болотах уже рассвєло?
На болотах только вы, то вам и виднее, что там
Мальдивирую• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Да это понятно, что никто ничего не сдает. Но по факту они продвигаются. И Донбас почти полностью захвачен. Обратно его никак не вернуть. Там люди за 11 лет уже забыли кто мы такие.
Петриківна• 11 ноября 2025
Ответ дляГомосноб
Возвращаемя назад, чего миндич то убежал, раз подозрение фуфловое?
Ой, сейчас кинут все
Свои зеленые резервы на отбеливание бубочки)))) его все подставляют, святого человека, боневтика
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Нікуди
Має гарантії, юристом працює
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Нікуди
Має гарантії, юристом працює
Десь в Англії...
ДелайКак_Я• 11 ноября 2025
Ответ дляГигиенишвили
А які там умови? Це про що взагалі?
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000944612...
Петриківна• 11 ноября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Це просто триндець.
Я і сама працюю з держзакупівлями - як постачальник.
Тендери Енергоатом це завжди були з купою якихось сертифікатів, не зрозуміло як написана документація- щоб пройшли тільки свої, які заплатять відкат. Як раз все це на плівках є.
Ще Укрзалізниця та ж сама історія.

Свинарчуки просто дитячий садочок відносно цього.
Подтверждаю, я тоже в курсе требований)
А еще требования укрэнерго и всех энерго туда же
Мати тріля• 11 ноября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Да, Рєзнікову ще вчитись і вчитись.
Він хоч по 17, але якісь яйця купляв.
Куди простіше взяти і все
Тому в справі резнікова фігурувала сума в 1.5 мільярди гривень. А в цих 100 млн долларів. Різниця оцевидна. То навіщо красти менше, якщо мажна все?
Петриківна• 11 ноября 2025
Ответ дляНеробименінерви
Топ новина зараз в рашці
Що наше Гур чуть не вкрало Міг! Ось
Это у нас топ новость
Скоро запустят Джоли 2, чтобы перебить волну
Циркачи у власти.
lilul990• 11 ноября 2025
Ответ дляМати тріля
У набу формуліровка неправильна. Не красти а прасувати
Бачу_майбутнє• 11 ноября 2025
Ответ дляПетриківна
Подтверждаю, я тоже в курсе требований)
Да.
Какие- то не существующие сертификаты.
- А где их взять?
- у вас нет? Тогда в нашей лаборатории отсертифицируйтесь , пожалуйста.

Надо ли говорить кто мог пройти эту сертификацию)))
И они там на пленках так и говорят «не хочешь платить - я тебе сейчас все тех условия и сертификацию снесу»
Самая простая причина дисквалификации «не відповідає тех умовам»
Білий Лосик• 11 ноября 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Да, Рєзнікову ще вчитись і вчитись.
Він хоч по 17, але якісь яйця купляв.
Куди простіше взяти і все
Мда, це ж наскільки треба бути впевненим, що ’нікому-нічого’ за це не буде, мразота .Запам´ятался на все життя фраза з російського відомого фільму ’в расеї красть вагонами бєзопаснєє, чем украсть велесипед’, ну все, тільки країну міняємо
Неробименінерви• 11 ноября 2025
Ответ дляПетриківна
Это у нас топ новость
Циркачи у власти.
Це я у них прочитала, а не у нас. Про Міг.
Яку хвилю можна перебити? Вони ще шоу далі зроблять, кого саджати, хто цап відбуйло в цей раз, якого міністра зняти, чого депутатам верещати у трибун Вр,яка повістка дня все таки це дуже кропітка енергозатратна робота.
Тоскующая• 11 ноября 2025
Говорит, чтоб украинцы не забывали менору зажигать
Гигиенишвили• 11 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Я про військових і шалені втрати на фронті через недбале відношення! До чого тут ’зеля закрив їх в кабінеті ’?
13чудоСВЕТА• 11 ноября 2025
Какой позор,позорище на весь Мир! А мы сидим по 14 часов без света!
Для них война- это откаты.ПОЗОР !!!
Тріль підпільний• 11 ноября 2025
Сейчас налетят фиолетовые с больными лбами...
Не понимаю, почему мы еще удивляемся подобному?
Каждый народ имеет то правительство, которого он достоин.
Yuliya-23• 11 ноября 2025
короче розпил бабла на захисті енергетики. А ви люди сидіть і далі без світла.
Петриківна• 11 ноября 2025
Ответ дляКарапулька
Маньки, где вы ? Все на что способны это синие морды лепить? Не дал ещё зеленый хозяин методичку, что писать в его оправдание ?
Та есть уже методички. Слабенькие немного.
Вот пытаются перебить мигом что-то, но, мало получается
Я зашла к зеле в соцсети, почитала комментарии, такого единства мнений не было давно
Карапулька• 11 ноября 2025
Ответ дляПетриківна
И что даже ботов не нагнали писать про потужность?
Видимо и деньги на ботофермы покрали мандычи