Метелик• 11 ноября 2025

А о чем говорится, коротко на аудиозаписях Миндича?

GarnoKvit• 11 ноября 2025
Девочки, так я нипоняла. Поясните вкрации - ракеты Фламинго жахнут потужно по мацкве или по мосту?
Апель-синка• 11 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
НАБУ заявило, что вело расследование 15 месяцев, собрало 1000 часов аудиозаписей, при этом за несколько часов до ареста Миндич и братья Цукерманы благополучно покинули Украину.
и мы даже не догадываемся, кто из его друзей этому поспособствовал.
интересно, он в доле у них был или как?
Реверанс• 11 ноября 2025
Судячи з істерик ботоферм Зеленського, які зараз всім обвалюють коментарі в стилі: ’вси всьо врьоті!’, ясно, що Зеленський обрав тактику робити морду кірпічом. ’Володимир Олександрович не міг збагачуватися, адже він лише посивів на війні’, - прям наш сивочолий гетьман.)
Але так не вийде.
Стороння особа з вулиці без жодних владних повноважень, організувала міністрів і заступників на мільярдні злочинні схеми. Вся країна сидить без світла, бо цим гандонам ’шкода грошей, пуста трата’ - будувати захисні споруди.
Тенор: Вони планують продовжувати будувати ці захисні споруди, цифри шалені. Ми будемо ще щось робити чи закінчуємо на тому, що є?
Рокет: Я би почекав. Але, бл**, якщо чесно — шкода грошей, пуста трата.
Реверанс• 11 ноября 2025
Ответ дляфруктовая
что то ботня резко заткнулась.а так пели так пели..
Тримай.Але від питання нікуди не піти: в чому джерело такої влади Міндіча?
Цілі призначені Зеленським міністри слухалися якогось лівого утирка і творили мінДічь, яка йшла врозріз з публічним патяканням головного потужніста країни.
А відповідь проста: слухались саме тому, що джерело влади злодія - дружба з президентом.
Бо президент гуляє день народження в квартирі цього Міндіча.
І навіть дуже напевно напившись шампанського ходив сцяти в його золотий унітаз.
Міністри знали: ’бос у курсі’.
Тому і виконували.
Реверанс• 11 ноября 2025
Неймовірне співпадіння , але факт….
Член НКРЕКП, Пушкар Сергій, сьогодні вночі покинув територію України.
Саме він фігурує на плівках, щодо отримання «зарплати» 20 штук $ від Міндіча. (Точніше 19 900 виходить)
Ще три місяці тому був виконавчий директор з правових питань Енергоатому.
З 2022 по 2025 рр. – виконавчий директор з правового забезпечення АТ «НАЕК «Енергоатом».
03 вересня 2025 року за результатами відкритого конкурсного відбору призначений на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
І ще одне цікаве співпадіння, Пушкар Сергій з 2010 по 2015 рр був на різних посадах у Фонді державного майна України.

Саме в той час, коли заступником Фонду був Ігор Миронюк… радник Деркача і Германа Галущенко, вже відомий на плівках як «Рокет» та «смотрящій» за енергетикою від бізнесмена Тимура Міндіча)))))
Vlada-Maria• 11 ноября 2025
Ответ дляGarnoKvit
Скоріш за все, це чергове на*балово, щоб розвести на солідні бабки європейців. Видать 10% держзамовлення на фанерні дрони було малувато для дерибану. Але оце недоколисане здуру бовкнуло про 3тис. шт, і європейці зрозуміли, що їх намахують)))
Реверанс• 11 ноября 2025
Яка багата і міцна наша Україна! З одного боку лютує, вбиває, руйнує страшний ворог, з іншого - грабують мільярдами свої. І країна продовжує стояти, втрачаючи найцінніше – своїх найкращих людей.
І як би могло бути по-іншому, якби не лише народ, а і законно обрана недолуга влада думали про країну, а не про свої кишені, і статки.
100 мільйонів доларів – це 1 тонна вантажу, якщо купюрами по 100 доларів. Або 100 валіз одномоментно. Уявили?
Так, рівно на цю суму нас, громадян України, обікрали ті люди, які прийшли і утримуються у владі, завдяки тому, що один веселий чоловік переміг на виборах президента України 6 років тому.
«Я – ваш вирок!», - так і сказав. І, схоже, це єдина, повністю виконана його передвиборча забаганка.
Операція «Мідас», про яку з відучора не припиняють говорити і писати. 15 місяців роботи, 1 000 годин аудіофайлів, на яких так звані «смотрящие» без посад і повноважень, ділили контракти, призупиняли платежі, розподіляли «заробітки» - КРАЛИ в державній компанії «Енргоатом». І це - фінал операції НАБУ і САП, завдяки якій викрито вертикальні і горизонтальні схеми по привласненню коштів.
Реверанс• 11 ноября 2025
ВАЖЛИВО ЗНАТИ: фактично управління стратегічним підприємством з річним доходом понад 200 мільярдів гривень здійснювалося «смотрящими» - людьми, які не мали жодних офіційних статусів і жодних повноважень! Окрім однієї привілегії - тирити державні гроші у вселенських розмірах.
Компанія «Енергоатом» - єдиний оператор всіх ядерних установок на території України. Вона повністю належить державі. Основна функція – генерація електроенергії на атомних станціях. Енергоатом виробляє більше половини всієї електроенергії в країні. І саме це робить її критично важливим елементом енергетичної незалежності та стабільності України. Річний дохід ’Енергоатома’ - понад 200 мільярдів гривень.
Давайте зафіксуємо основні моменти, які нам відомі на сьогоднішній час.
1. Під час операції «Мідас», детективи НАБУ встановили і задокументували фінансову мережу, яку було створено для легалізації хабарів та відкатів з «Енергоатому».
2. Фігуранти мережі вирішували всі питання з оплатою компанії за надані контрагентами товарами та послугами. Щоб працювати на підрядах та отримувати гроші за свою роботу, контрагенти мали заплатити відкат – 10-15 відсотків від сум. Хто не погоджувався, тих «обнуляли».
3. Ця мережа мала свою бухгалтерію, проводила валютні операції, які простягались від Києва до США і Москви. Так, помилки немає – Москва теж отримувала гроші, які належали українській державній компанії. Значна частина операцій, видача готівки, наприклад, проводилась за межами України.
4. Злочинна організація мала свій офіс у центрі Києва. Це приміщення належало родині екс-нардепа, а нині «сенатора рф» і зрадника України, який знаходиться під санкціями США і кримінальними справами в Україні, Андрія Деркача.
5. В цю злочинну схему, за даними з відкритих джерел, входили:
• Сергій Пушкар, чинний член Нацкомісії з питань енергетики;
• Ігор Миронюк, екс-заступник голови Фонду держмайна, радник міністра енергетики;
• Дмитро Басов, виконавчий директор з фізичного захисту та безпеки «Енергоатому»;
Тут зупинимось: Дмитро Басов раніше керував управлінням Генпрокуратури з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями. У 2019 році його звільнили з посади через низку корупційних скандалів. Він оскаржив це рішення і відсудив 2,5 мільйони гривень за нібито вимушені прогули. Після того, які він почав працювати в «Енергоатомі», його родина суттєво позаможнішала. Квартири у найдорожчих столичних комплексах, автопарк з двох Мерседесів і Рендж Ровера. Такий приклад: коли у 2016 році цей Басов розслідував справу щодо незаконного видобутку піску компанією «Дніпровські піски», то якось так сталось, що у 2019-му ця компанія на 100 відсотків перейшла у власність дружини Басова – Наталії.
• Четверо осіб, працівники бек-офісу з легалізації коштів;
• Четверо міністрів (НАБУ не називає прізвищ), які всі залишаються діючими на нинішній час.
6. За даними слідства, Тимур Міндіч міг бути одним із організаторів і керівників злочинної схеми.
Це той Міндіч, якого так безстрашно і самовіддано рятує президент Зеленський. Той самий Міндіч, в квартирі якого прослуховували всю керівну верхівку країни, через що президент захотів ліквідувати НАБУ і САП, але громадяни країни не дали йому це зробити. Той самий Міндіч, якому на 50 відсотків належить компанія «Квартал 95». Найближчий, друг, соратник ’гаманець’ Зеленського. Так от, Міндіч втік з країни за кілька годин до старту обшуків. Не треба бути супердетективом, щоб зрозуміти, що його попередили.
’Українська правда’ оприлюднила таку інформацію: заступник керівника САП, Андрій Синюк, неодноразово зустрічався з адвокатом Олексієм Менівим. Адвокат близький до Міндіча. А Синюк мав доступ до справ і, за відсутності керівника САП Олександра Клименка, виконував його обов’язки. За словами джерел УП, під час того, як на господарстві залишався Синюк, деякі фігуранти кримінальних справ починали змінювати поведінку або ж виїжджали із країни. Журналісти протягом довгого часу фіксували контакти Синюка з Менівим, після яких останній зустрічався з Міндічем. Показовий факт: коли одного разу адвокат засік журналістів, то до авто УП підійшли представники державної охорони з перевіркою. На всі закиди про дивні контакти, сказав, що це випадкові збіги.
Зараз НАБУ з’ясовує обставини втечі. Представник НАБУ Абакумов повідомив, що вживатимуть заходів, щоб повернути його в Україну.
7. Обшуки також пройшли у Германа Галущенко, і це абсолютно чорний персонаж українського політикума. Він був віцепрезидентм державної компанії ’Енергоатом’, потім його призначили міністром енергетики, а ось не давно йому подарували портфель міністра юстиції. Галущенко роками працював під керівництвом Андрія Деркача, саме при ньому лобіювались закупівлі російського, а не американського ядерного палива.
Реверанс• 11 ноября 2025
ЦЕ ВЖЕ НЕ КОРУПЦІЯ, А ДЕРЖЗРАДА
Ви тільки вдумайтесь, масштабну корупційну схему злодії
Зеленського-Міндіча організували в офісі державного зрадника Деркача, а нині сенатора РФ.
Це цей самий покидьок який разом з 73% зелєбобіків розганяв фейк про «жмурукуобнімаю».
Особлива пікантність ситуаці в тому, що головний фігурант розслідування НАБУ - Герман Галущенко, ставленик Деркача, є чинним міністром міністром юстиції (а до цього - міністр енергетики).
Якщо хто не зрозумів, то 2 мільйони доларів злодії Зеленського-Міндіча
передали в москву.
Головним по відмиванню грошей для команди Зеленського/Єрмака був Айвар Омсон, громадяни Сейшел.
Раніше він обслуговував бізнес Коломойського, Фірташа, Рабіновича і батька російського криміналу Семена Магілевіча.
➤ Чому в Москві ніколи не буде блекаута?
Всім ясно?
➤ Чому злодії сиділи в офісі державного зрадника Деркача?
Всім ясно?
А вас пореджали в 2019-му, чим це все закінчиться?
Ви думали що на Москву полетять «Фламінги»?
Наївні.
На москву пішов
крадений на укриттях кеш.
От скажіть мені, зелєбобіки, невже ви справді вірили в якусь
«Фламінгу»?
Як можна бути таким безмежно тупим?
Як можна думати, що злодії з 95 кварталу з російськими та ізраїльськими паспортами раптом стануть ракетобудівниками?
▪︎ ▪︎
І тут навіть не треба шукати «змову» — усе на поверхні.
Тимур Міндіч — не просто бізнесмен.
Це друг дитинства Зеленського.
Партнер по «Кварталу».
Людина, з якою той заходив у владу. І саме тому жодних «маячків» на кордонах не було.
Бо цей режим не ловить своїх.
Він ловить тих, хто заважає йому красти, говорити правду, тримати країну в тонусі та пам’ятати, хто зберіг Україну у 2022-му.
Питання до троянського коня на Банковій, який завів у державу:
• кишенькових олігархів, які тепер в «крилах» президента;
• корупціонерів на потоках;
• «друзів зі студії», що отримали країну як декорацію;
• «слуг», які за 6 років перетворилися на холуїв і кидал українського суспільства.
Покажіть хоч одного «нормального» з його оточення.
Хоч одного, хто не втік, не накрав, не покриває корупцію, не зливає генералів, не торгує посадою, не будує маєтки під час війни, не вивозить мільйони з країни.
Банкова сьогодні — це не влада.
Це лікербанська секта ліквідаторів України.
Все, що вони роблять — це:
• переслідувати військових;
• гнобити волонтерів;
• роздавати державу по частинах «своїм»;
• імітувати «боротьбу з корупцією» для картинки.
А тим часом партнер президента просто спокійно виходить з країни.
Без «маячків».
Без допиту.
Без перешкод.
Бо «своїх» не здають.
Своїх — прикривають.
Це не випадковість.
Це система.
І поки суспільству розказують казки про «винних генералів», з країни виходять ті, хто разом із Зеленським сидів за одним столом і ділив потоки.
Тому питання сьогодні звучить не «як він виїхав?»
Питання звучить: хто відкрив ворота?
І відповідь ви знаєте.
▪︎ ▪︎
Пішли перші статті про викриття масштабної корупції в енергетиці в західних ЗМІ
New York Times: НАБУ та САП посилюють увагу до вищого керівництва України
«Замість того, щоб відступити під тиском президента Зеленського, антикорупційні органи, здається, посилюють свою увагу до керівництва країни».
Також у статті нагадали, що Зеленський намагався «знешкодити» українські антикорупційні органи в липні після того, як вони провели розслідування щодо його найближчих соратників.
«Зеленський, обраний президентом у 2019 році, прийшов у політику з обіцянкою викорінити корупцію, яка довго переслідувала Україну.
➤ Банкова готує реванш…
Українська влада готує заходи проти антикорупційних органів у відповідь на операцію з викриття оборудок в енергетиці.
Вікторія Самборська
Реверанс• 11 ноября 2025
В Москву пішла і буде там за півтора тижні ’двушка’ – два мільйони доларів.
Згадайте епічну промову Зє перед введенням санкцій на Порошенка? Там, де він з бігаючими виряченими очиськами і натужно зіграним праведним гнівом гундосив про «... у нас тут війна, а люди виводять мільярди гривень!..»?
А ви помітили, на тлі якого об´єкта здійснювалася та зйомка?
IrinnkA• 11 ноября 2025
Ответ дляGarnoKvit
А что будут ракеты? В опе у зе разве чтт? Жахнут они... чтобы они жахнули друзья преза не должны квартиры в мацкве покупать
IrinnkA• 11 ноября 2025
Ответ дляАпель-синка
интересно, он в доле у них был или как?
Он возглавлял и прикрывал. И потому рассказывал, что НАБУ и САП надо распустить. А тут орала ботоферма как всегда какой он ох...енный и что НАБУ - напрасная трата денег
GarnoKvit• 11 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Неймовірне співпадіння , але факт….

Крысы начали бежать
Миззери• 11 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Міністри знали: ’бос у курсі’.
Тому і виконували.
100 процентов , учередитель 95 квартала все же
Мерзость
GarnoKvit• 11 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
Та оно обкуренное буратино, посаженное на роль президента, которое даже не подозревало о подробностях тех схем. Взрослые дяди его в это не посвящали. Они ему только позволяли иногда прогундосить что-то потужное. И оно убогое даже не подозревало, как его подставила его же свита. А отвечать будет только он. Потому что президент он, а не ермак, миндич и прочие.
Реверанс• 11 ноября 2025
Єслі у мєня найдут моєво Свінарчука, я щітаю, прєзідєнт должен уйті.
НАБУ проводить обшуки у Міндіча.
Ksusci• 11 ноября 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Друзья Зеленского придумали гениальную схему воровства денег на восстановлении энергетики — они просто пропустили сам этап восстановления, так как он обременителен и затратен, и тупо воровали то, что поступало на счета. А поступало так много, что на каком-то этапе они перестали париться, сразу переводили транши в кэш и хранили его дома в сумках.
Я зразу тоді подумала, нахіба стільки грошей виділяти на відновлення того, що відразу ж зруйнують?
І сама собі відповіда, щоб не ремонтувати, а звітувати зо ремонту не підлягає або знов розбомбили і треба гроші ще.
Підараси.
Vlada-Maria• 11 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
НАБУ проводить обшуки у Міндіча.
Вони зараз на догоду своїм московським паханам знищують в Покровському котлі наші найбільш мотивовані і боєздатні підрозділи..
Павлик Равлик• 11 ноября 2025
Сумку,здається, знайшла)))
VasilisaLisa• 12 ноября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Как не утро, так рашаботы на работу, как на праздник по расписанию 😂
ви про себе?
Ksusci• 12 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
К сожалению, за всю нашу историю никто никого никуда не отправил. Рука руку моет. Сначала скандал, потом со временем все заминается. Перед Свинарчуками чуть ли не извиняться заставляли журналистов. Потом когда следующий суд все назад отмотал никому в обществе уже это было не интересно и не актуально. Так и с этими свиньями будет. Побегают заграницей, а через время вернутся как ни в чем ни бывало.
Вони ще дистанційно мутки свої вестимуть.
Ksusci• 12 ноября 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
А тогда не фронте кто-то отказался без необходимого, потому что деньги переплатили в карман Свинарчукам. Да и вообще если так разобраться по большому счету, разве то что страна оказалась не готова к войне ни в 2015, ни в 2022 не коллективная ответственность всех, кто руководил? Каждый президент, без исключения, получив власть, пускает свое окружение к корыту, чтобы обзавестись лояльными и, как им кажется, надежными. И в военное время и в мирное это разрушает и даже убивает.
Аж смешно вспоминать выступления Зеленского на стадионе. Весна прийдет, сажать будем и прочее. У нас какой то бег по кругу.
У 14 ще форму тоді війсбковим інші країни як гум допомогу давали. Класна фоома була, порівняно з нашим дубком, який як скловата, літом парить, зимою холодно і вигорає за секунди.за 8 років ці всі тварі нічого не змінили, таке враження ніби вони дійсно бляд вороги країни і їм пох. Бо як це інакше пояснити я не можу.
Єдине що, тоді масштаби все ж менші були і можливості також.
Ksusci• 12 ноября 2025
Ответ дляБджолина королева
Дежавю або українська машина часу...
Якщо хтось заснув у листопаді 2022 року, а прокинувся тільки сьогодні, буде відчуття, що він нічого не проспав.
Україна досі воює.
В Україні досі лунають тривоги.
В Україні досі блек-аути і втрата генерації.
По Україні досі луплять ракети і шахеди.
Україна досі випрошує ППО та далекобійні ракети у США.
На сході одне місто витримує левову частку атак ворога.
Україною досі керує Зеленський.
Україна досі не повернула собі території ані до 2022року, ані 2014, ані 1991 років.
Кордони досі закриті і військо досі потребує людей.
Україна досі не виробляє достатньо зброї для фронту.
Україна досі сподівається, що війна ось-ось завершиться.
І з усього списку того, що не змінилось аж з 2022 року втішає лише один факт - Україна досі існує.
Фейсбук
Можливо ось-ось і завершать війну без нас, а нам скажуть кому і що віддати. Бо в таку тупу корупцію важко повірити, точніше нахабну. Як це назвати крім як нажертися наостанок? І з приводу, досі існує також можна додати, вопрєки узькім і нашим любим можновладцям.
Ksusci• 12 ноября 2025
Ответ дляPerfect look
Поэтому они этим детям и открыли быстренько выезд заграницу, чтоб не мешали творить беспредел
Так, тому не даома призовний вік в армію був з 18 років.
Бо в цей час молодь зазвичай принципова, вже з власними поглядами і ще не готова продаватися і терпіти знущання. І щоб збити пил і гонор була придумана армія у цьому віці
Ksusci• 12 ноября 2025
Ответ дляРеверанс
А ще стравили людей між собою. На виїхавших і невиїхавших подвлили, на кхвдясів і воїнів, на тих хто донатить і ні. Щоб люди між собою гризлися і не чіпали владу.
Бо виходить, якщо наприклад лбдям знов дати безперебійно світло, воду, дати нормально жити то у людей зʼявляється час на подумати чому все так хуово
Vlada-Maria• 12 ноября 2025
Думаю, після цього всього стало навіть самим промитим зрозуміло, чому рашка была по енергетиці шахедами, а не балістикою? А кому не дійшло, то поясню: бо після балістики не було би вже що дерибанити, ой, відновлювати, пардон. А так - безкінечний потік грошей.
Ну і, підсумовуючи: ті, що надіються, що вони думають здриснути з України - не надійтесь, нікуди вони не підуть. Вони тут будують палаци, бо мають гарантію від хуйла, що сидітимуть далі, у вигляді якоїсь а-ля ’грузинської мрії’ і заганяти під рашку остаточно залишки України
Аюшка• 12 ноября 2025
Ответ дляVlada-Maria
Да ладно, баллистикой били по ТЕЦ! В нашем городе так точно