Швабристка• Изменено 11 ноября 2025
Подарунки секретарці
Дівчата, бісить. Працюємо з чоловіком в одній організації - у нього керівнича посада, в мене звичайна - по роботі рідко бачимося, але разом обідаємо. Я давно стала помічати що коли не коли мій чоловік купує шоколадки секретарці. І все б нічого, але сьогодні я просто в шоці. Зранку ми вдвох проспали і запізнювалися на роботу. Чоловік поїхав першим, я за ним. В фойе побачилися знову і він ніс два пакунка з сендвічами. Я полетіла на свою зустріч, а він на свою. Після зустрічі пішла до нього в прийомну за сендвічем і виявилося, що він купив його не мені, а секретарці. Я не витримала і за зачиненими дверима вчинила скандал. - типу думаєш вона тобі дасть? Відпросилася в своєї начальниці і поїхала додому. По дорозі купила з його карти мені каблучку, на яку жала кошти. Сходила о 14.00 на тайський массаж, зусрілася з подружкою, тепер лежу в ванній, а мене не відпускає. Ще й секретарка молода 30 років розводиться, бо її чоловік знайшов іншу. Я знаю, що мій чоловік для неї застарий та і не багатий, як вона звикла (вона вся в діамантах, дорогий годинник, люкс марки). Але бісить, що він знав, що я не снідала і купив їсти їй, а не мені....
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМиззери
Вы на его фоне тоже очень молодая еще , охренел совсем
Так, і всі завжди говорять, що ми така гарна пара, він на людях такий завжди чемний зі мною - я добре виглядаю, слідкую за собою. Але звичайно мені не 30
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМиззери
Мені знається що інколи чоловіки живуть в якихось світах розових поні. Ну чувак - таку жінку ти не потянеш. І вікна їй мити і фарбувати її, бо в салонах не так фарбують - ти її не будеш
я ж говорю ми спілкувалися на корпоративах і з її чоловіком - вона дуже не проста жіночка і забаганки в неї огого
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМиззери
А он про вас не подумал , да и зачем проявлять внимание ? Вы все равно и секс дадите и борща нальете
Сьогодні ні борщу ні сексу
а взагалі ви праві. Така підлість
і люди ж бачать, що він їй таскає, а не мені
вибачте, я тут після ванни трохи сухого хильнула. Козел лисий
Ответ дляШвабристка
Это ж мужики ) у них восприятие другое
Они себя воспринимают не старыми хрычами а жеребцами
Иногда фейсбук подсовывает блогерш красоток с миллионами подписок которые купальники рекламируют , и поприколу заходу в комменты и там от престарелых пузанов комменты -выходи за меня , я тебя всю жизнь ждал , напиши мне
И тд
Смешно и убого
И тд
Смешно и убого
Ответ дляШвабристка
Сьогодні ні борщу ні сексу
а взагалі ви праві. Така підлість
Ну я не ревнивая но тут дело в приоритетах , если я не в приоритете у мужа то нахер пошел он
Эгоизм включаете , чем больше мужика ублажаешь тем сильнее наглеет и на голову срет
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМиззери
Это ж мужики ) у них восприятие другое
И тд
Смешно и убого
И тд
Смешно и убого
Так смішно і убого. А ще блін собі боді заказала на його день народження
я ідіот, просто ідіот. Боді показувати? Я випила, мені вже все одно
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМиззери
От і в мене так, від нього дома ніякої уваги - ну говорить що любить, але то просто слова виявляється. В чому його піклування? Він говорить що працює для мене - але він працює на себе. Я - надійний тил і все. Завтра піду за пургеном
МеняАЖтрусит• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Та не розведеться він - його жаба задушить, бо майно спільне. Та і дівчина там звикла до іншого рівня життя ніж наш.
Та понятно ,просто вам надо быть смелее,никуда он не денется
Федорино Горе• 11 ноября 2025
О, сериал Похотливый офис вышел на новый уровень.
Вместо текста для умственно отсталых от умственно отсталого, целый сюжет с завязкой и кульминацией.
Все еще хромает правдоподобность, уже, хотя бы, появилось пространство для развития повествования.
Есть намек на продолжение, потому что покупка кольца не может остаться незамеченной.
Наблюдаем, девочки
ПлюшкамиБалуюсь• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Мені така практика дивна - вона має непогану зарплату. Шоколадка куди не йшло, але прямо сніданок і чому мені не приніс???? Я завжди, коли купую щось в кафешці внизу - беру і йому
бо він такий занятий
я ідіотка
Шоооо? Має непогану зарплату? Секретарка? 20 тис грн максимум що можуть наші українські роботодавці. В Києві!
МеняАЖтрусит• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Так, це було безгузде рішення, але 12 років я тягнула цю лямку. Чесно була хорошою дружиною і зараз ось така подяка, бо новою піською запахло на горизонті
Я вообще не понимаю что вас с ним держит ,даже не считая этой ситуации.Вам сильно нравится быть нужной?
ПлюшкамиБалуюсь• 11 ноября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Зачем руководителю брать сраные сэндвичи секретарше? Какое-то жлобство )) Они в обед могут съездить пообедать куда-то без вас и ваших скандалов.
Я думаю что это трольная тема.
Руководители не найдут них...на ни секретарше никому другому! Они таааакие жлобье!! О каком сендвиче речь?? )))
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Іноземна компанія в неї зп більша за мою
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тільки що зателефонував і запрошував в ресторан на вечерю
козел. Сказала, що мокра голова - в мене довге волосся - сушитися не хочу
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я думаю что это трольная тема.
Ну мій не жлобье. Хоча до того на іншій роботі була в нього пристаріла секретарка - то ніяких їй шоколадок не купував
хороша до речі була жіночка - називала мене рапунцель - за довге густе волосся
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так, як завжди з дитинства - холодна матір, комплекс відмінниці. Я розумію, що мене заносить тільки в такі ось моменти - коли мене носом в гівно
Малая еще та• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Но ваш муж зарабатывает меньше вас
Совбез• 11 ноября 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мне кажется,они за границей
Ответ дляШвабристка
Я б вам хуже вещи посоветовала, любовник вам нужен что б почувствовать себя желанной и балованной
мадамГрицацуева• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Ні, саме так і було. Мені його сеедвіч і нафіг не впав. Я його жінка - працююю повний робочий день, тяну весь побут на собі, на вихідних проводжу час з його дітьми від іншого шлюбу. А сендвіч молодій бабі. Я все розумію - природа - мені 46. Але це просто такий плевок в обличчя
я добре, що вибігла - хотіла йому очі вицарапати - на мене так найшло
Скотиняка 🥲
мадамГрицацуева• 11 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Вы переживаете ,что вашему 60 Ти летнему даст молодая ?
Не виду повода не переживать
Тут надолго• 11 ноября 2025
Колечко красивое!
Слушайте, но не подумал, кобель старый, что и вам ту булку взять нужно( выпендриваеться перед молодой. Вон вас на ужин пригласил, может повод подсушить волосы и встретиться поговорить? Если нет - сезон грибов + подарочный рюкзак (надеюсь походный) без отпечатков ваших пальцев
Тра Ля Ля• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Покажите пожалуйста. И кольцо красивое,мне нравится такой зелёный оттенок. Боже,шо за день. Я сегодня домой пришла как чучело расстроенное, и тут людям плохо. Жизнь поганка
ПлюшкамиБалуюсь• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
А попіпікать мікрохвильовкою ніби в реанімації слабо? Ну так було б трешовіше...
мадамГрицацуева• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Да показывайте. Секси?
Швабристка
• 11 ноября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Да показывайте. Секси?
Так сексі. Тільки блін одягнулася, зараз піду фоткатися - але 18+. О, прийшло додому - гримить холодильником, убоге
ПлюшкамиБалуюсь• 11 ноября 2025
Ответ дляСовбез
Мне кажется,они за границей
Я думаю что речь не об украинском варианте работы. Шоколад секретарше, сендвичи... Какая то щедрость. В Украине таких работодателей нет и уже быть не может.
Одно жлобье осталось. Идёшь на собеседование, предложат максимум 20 тыс грн, с утра и до 19:00... Работы наваляют на одну как троим сотрудникам. Не дадут и часа на обед чтоб за свои деньги пошла сендвич купила поела спокойно а не бегом...
В автора или трольная тема, или не Украина. Руководитель тоже не с Украины видать.
бифидобактерияЖоржик• 11 ноября 2025
Ой, та мужики страшне обожнюють догоджати молодим і гарним. Навіть якщо вони пеньки пристарілі, воно хоче красивій дівчині шось приємне зробить. А якщо вона ще й усміхнеться чи похвалить, то то взагалі емоцій на день - мужики дуже падкі на похвалу і подяку, особливо від чужих баб. Мій, в принципі, уже неліквідний на ринку женихів, але як його якась вахтьорша похвалить за жменю слив, то він літає, як на крилах весь день - все, вона для нього в розряді ’гарні люди’. Якщо ж він когось вгостив чимось і хтось десять разів не похвалив його - все, ця людина в чорному списку. Так і ваш, мабуть. Він приносить їй гостинець, вона шкіриться, йому приємно
Тантрический кекс• 11 ноября 2025
Ответ дляШвабристка
Та думаю вона йому і не дась - яке майбутнє? У мого чоловіка дофіга дітей, пузо і йому майже 60. І до речі він більше не може мати дітей. А вона молода і можливохоче сім´ю. Я знайома була з її чоловіком бувшим - директор по розвитку в великій компанії, молодий успішний чоловік.
А чому ви дивитесь з позиції створення сім´ї? Її чоловік кинув заради іншої , вона захоче підтвердження , що вона ще може бути коханою, жаданою, гарною, бажаною і просто буде давати секс вашому чоловіку, щоб все це відчувати щоб як то кажуть ’клин клином ’ вибивати, поки біль і відчай не попустять