Не вмію заміряти• 15 октября в 19:01

Мами підскажіть мені будь ласка

Я мама вперше тому прошу поради мам. Маю сина 1.6р. Сьогодні вперше не змогла вкласти на обідній сон. Раніше все було добре приблизно 12:00- 13:00 лягав спати вдень. Тепер пішов треш з цим сном. Приблизно два місяці ну дуже важко вкладати його спати вдень, то в 14:00, то в 15:00. І то "силою". Соску викидає, пледік свій улюблений також. А сьогодні взагалі не захотів спати в обід. Я аж розплакалася...носила на руках майже годину, а він потім викинув соску і всьо гулькі. Розумію, що маленькому потрібно спати, щоб нервова система розвивалася. Розмумію, що не вигуляє хоча б до 20:00. Так і вийшло о 18:00 заснув. Тепер чекаю, що далі буде.
So_so• 15 октября в 19:02
Будите утром пораньше. Мои дети с 2 лет не спят днем.
НетЕщеНаверное• 15 октября в 19:03
Потребности меняются. С возрастом уже надо меньше сна и больше активности
Творог для розжига• 15 октября в 19:03
мои спали с 15-16 до 17-18
в 12 не укладывался никто
да, это не правильно, но меньше нервов и все были счастливы
So_so• 15 октября в 19:03
Нервная система будет развиваться в любом случае, не переживайте.
Радуга-дуга• 15 октября в 19:03
Детей надо утомлять, чтоб ещё не успели раздеть с улицы, а он уже храпит.
Синиця у спідниці• 15 октября в 19:04
Выгулян до сна хорошо? На улице активно?
НетЕщеНаверное• 15 октября в 19:04
Ответ дляТворог для розжига
мои спали с 15-16 до 17-18
в 12 не укладывался никто
Мой в 2.3 тоже ложится с 3 до 5. Только ночью уложить даже в 23 нереально. И без обеденного сна тоже не может
Снідаю авокадо• 15 октября в 19:10
Мой примерно в этом возрасте перестал спать днем. Пошёл в садик в 3,5 там приучился спать, дома в выходные не спал.
Цигарний шланг• 15 октября в 19:16
Во сколько он у вас встает утром? Сколько спит ночью?
Гаджетов нет до обеденного сна, прогулки есть?
Раздражевская• 15 октября в 19:20
О котрій прокидається?
КонхфЭдкаТузик• 15 октября в 19:25
О 8:00 вставати і активно проводити час до 12:00, потім обід і о 14:00 спати, о 15:30-16:00 будити і до 20:00 гуляти до вечері, у 21:00-21:30 спати.
КонхфЭдкаТузик• 15 октября в 19:27
Привчайте під режим дитсадка приблизно
автор Не вмію заміряти • 15 октября в 19:49
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Привчайте під режим дитсадка приблизно
Хочу привчати, але не виходить. В 13:00 ’силою’ обіймаю до себе, щоб пригрівся біля мене, колихаю. Але як в´юн крутиться і не хоче спати.
Любовь Калистратовна• 15 октября в 19:51
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я з року не спала вдень. Прокидалася о 8 ранку, засинала о 9 вечора.
Старший син перестав спати вдень десь після 1,8 року, менший після 2,5 років. Причому менший би спав, тільки засинав би о 15, потім 3 години сну, а потім раніше 2-3 ночі було нереально вкласти. Тому я сама йому відмінила денний сон.
Спроби розбудити раніше під час денного сну були марними. Він просто не прокидався. Це спадкове. Мене маленьку можна було перенести в іншу кімнату і я б навіть не ворухнулася. Мене дорослу до війни не можна було розбудити перші три години після засинання. Ніяк. Гучні звуки, будильник радянський, дебош сусідів за стіною - я не чула. Бабуся і мама у мене такі самі.
Меломанка Маланка• 15 октября в 21:17
Це вже починається без сну вдень. Це буде не кожен день. Може щось активне, цікаве робили перед сном? Буває. +,- в цей період починають відмовлятися від денного сну. Але не зручно бо до вечора тоді жах, капризи.
автор Не вмію заміряти • 15 октября в 22:02
Ответ дляМеломанка Маланка
Так і є, капризи такі, що взагалі не розуміє, що він хоче і де він взагалі знаходиться