Швабристка• Изменено 11 ноября в 18:17

Подарунки секретарці

Дівчата, бісить. Працюємо з чоловіком в одній організації - у нього керівнича посада, в мене звичайна - по роботі рідко бачимося, але разом обідаємо. Я давно стала помічати що коли не коли мій чоловік купує шоколадки секретарці. І все б нічого, але сьогодні я просто в шоці. Зранку ми вдвох проспали і запізнювалися на роботу. Чоловік поїхав першим, я за ним. В фойе побачилися знову і він ніс два пакунка з сендвічами. Я полетіла на свою зустріч, а він на свою. Після зустрічі пішла до нього в прийомну за сендвічем і виявилося, що він купив його не мені, а секретарці. Я не витримала і за зачиненими дверима вчинила скандал. - типу думаєш вона тобі дасть? Відпросилася в своєї начальниці і поїхала додому. По дорозі купила з його карти мені каблучку, на яку жала кошти. Сходила о 14.00 на тайський массаж, зусрілася з подружкою, тепер лежу в ванній, а мене не відпускає. Ще й секретарка молода 30 років розводиться, бо її чоловік знайшов іншу. Я знаю, що мій чоловік для неї застарий та і не багатий, як вона звикла (вона вся в діамантах, дорогий годинник, люкс марки). Але бісить, що він знав, що я не снідала і купив їсти їй, а не мені....
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:57
Ответ дляШвабристка
Ні, я бачу йлго зп - вона офіційна - високі офіційні аліменти - в нього троє дітей від першого шлюбу. Відразу пишу - мама там пішла до іншого за 4 роки як ми познайомилися. Я і працюю тому що нам на одну його зп втрьох важко, та і вічно забаганки додаткові його дітей
еще раз, автор.
забаганки его детей! у них вообщет есть алименты. а ваши забаганки( колечко)- вообще никак и никуда?
и раз дети не маленькие. прекращайте им опы заносить. вам в конце концов 46- отличный возраст! развернулись с ребенком и пошли в зал к тренеру или еще куда.
Совбез• 11 ноября в 18:57
Ответ дляШвабристка
Ні, мені байдуже. Мені болить, що про мене не подумав в першу чергу. Я ж все таки дружина
Поговорите с ним и скажите, что нужно заботиться о своей жене,в первую очередь
Мама Никитки-2• 11 ноября в 18:57
Ответ дляШвабристка
Зараз вже діти не маленькі, але я з ним їх ростила 12 років
В 12 потрібна була няня? Справді?
Освічую темряву• 11 ноября в 18:58
Ответ дляХи хи, ну ну
Угу
Глаза откройте
На что?
Стрибну в гречку• 11 ноября в 18:58
Ответ дляМама Никитки-2
В 12 потрібна була няня? Справді?
ну если в 60 надо с собой еду собирать и заботиться о сендвичах. так удобна
автор Швабристка • 11 ноября в 18:58
Ответ дляСовбез
Мені треба якось так щоб дійшло. Розмовляти недопомагає дівчата, ну де коллективний розум? Щоб ви вчинили на моєму місці?
Плету интриги• 11 ноября в 19:00
Ответ дляШвабристка
У него трое детей? Та ну нах
Мама Никитки-2• 11 ноября в 19:00
Ответ дляСтрибну в гречку
В 12 підлітки хочуть свободи і незалежності. А от після 20 деякі хочуть знов цицку мамки.
автор Швабристка • 11 ноября в 19:01
Ответ дляСтрибну в гречку
еще раз, автор.
От купила, з його карти. Зазвичай таке купляю тільки за свої я ідіот. І рюкзак той за свої купила. В нього гроші закінчуються вже в середині місяця
Пасхальний тролік• 11 ноября в 19:01
Ответ дляШвабристка
Грошей немає на нянь
А скільки ж дітям якщо йому під 60?
Клин_Кляйн• 11 ноября в 19:01
Ответ дляКликОЛЬКА
если вы не тролль, муж у вас козлина
Відомий тут та нецікавий. Тролль
Да_Я_ТакаЯ_• 11 ноября в 19:02
Ответ дляШвабристка
Ні, саме так і було. Мені його сеедвіч і нафіг не впав. Я його жінка - працююю повний робочий день, тяну весь побут на собі, на вихідних проводжу час з його дітьми від іншого шлюбу. А сендвіч молодій бабі. Я все розумію - природа - мені 46. Але це просто такий плевок в обличчя я добре, що вибігла - хотіла йому очі вицарапати - на мене так найшло
Видимо он немного забыл из за старческого склероза, что вы его моложе и вполне еще можете иметь любовников. так напомните ему об этом! И отлично сделали, что немного обстригли его сегодня на деньги.. впредь и без повода так делайте. чтобы не осталось денег у него на шоколадки секретарше.
автор Швабристка • 11 ноября в 19:03
Ответ дляПлету интриги
У него трое детей? Та ну нах
Так, після розлучення я мабудь була не в собі, що на таке погодилася зараз би ніколи в житті
Стрибну в гречку• 11 ноября в 19:04
Ответ дляШвабристка
ну у него нет денег, а у вас есть. так что дома ячка, и пусть сендвичи как ххочет покупает. а вы с дитем пошли прошвырнуться и пришли с обновками. та хоть шапочку, хоть бантик, хоть шарик - и то обоим приятно. а он злой сидит ждет пожрать- ну пусть покупает.
вообще не вижу тут ваших плюсов. что- то пишете такое, на голову не налазит
автор Швабристка • 11 ноября в 19:04
Ответ дляПасхальний тролік
А скільки ж дітям якщо йому під 60?
21, 17, 16 і нашому 11
Борода• 11 ноября в 19:04
Нормальна практика. Він запізнився секретар його прикрила.
Боронь Боже працювати з другою половиною... Це жесть.
Ваш чоловік їй ні разу не впав.
Мама Никитки-2• 11 ноября в 19:05
Ответ дляПлету интриги
У него трое детей? Та ну нах
Ніфіга собі… цікаво, а де розум авторки був, коли вона за нього заміж виходила ще й спільних дітей народжувала?
Стрибну в гречку• 11 ноября в 19:05
Ответ дляШвабристка
21, 17, 16 і нашому 11
мля. та папа им нах не впал уже.
они приходят денег подоить,зачем вы их кружите? пришли- сами бутеры себе в холодильнике навозюкали и чай налили. вы собираетесь, у вас уроки, репетитор онлайн, кружок домашнего вязания или встреча воскресных подружек
автор Швабристка • 11 ноября в 19:05
Ответ дляСтрибну в гречку
Мені завжди жаль і збираю, бо часто - то старшому треба тисячу долларів, середньому айпад і тп. незважаючи на аліменти.
Совбез• 11 ноября в 19:06
Ответ дляШвабристка
21, 17, 16 і нашому 11
Вы за границей,я правильно понимаю?)
Мама Никитки-2• 11 ноября в 19:06
Ответ дляШвабристка
Хммм, так рюкзак на подарунок. Дивно було б купляти подарунки за рахунок обдарованого
автор Швабристка • 11 ноября в 19:06
Ответ дляБорода
Ваш чоловік їй ні разу не впав.
Я знаю, але навіть так - ну купи вже три сендвіча - твоя дружина поїхала теж голодною на роботу
Стрибну в гречку• 11 ноября в 19:07
Ответ дляШвабристка
так, все. я выхожу из чата.
у меня такая же курица подружка, муж у меня дебил, но хороший, лучше так, чем никак. и ни в какую.
вот вы тоже будете кактус жрать до победы
Пасхальний тролік• 11 ноября в 19:08
Ответ дляШвабристка
Ви хвора?
Чувак на 15+ років старше, з 3 дітьми, не дуже багатий. Джекпот
Якби він має вас колихати, а не ви його.
КликОЛЬКА• 11 ноября в 19:07
Ответ дляШвабристка
Та в цьому плані я готова - але він від мене нікуди не дінеться - просто крові поп´є. Треюа дівчата щось думати. Подруга говорить передивитися відчайдушних домогосподарок. Треба якась помста. Звичайно було б непогано, щоб чкийсь з його друзів за мною приударив - але це якось по шлюханські. Карточку я до кінця місяця я під ноль використаю. Блін купила йому на подарунок рюкзак за 300 евро - ідіотка. Яка ж я ідіотка
пургена ему с утра пару недель, путь просрется рыцарь перед своей эсмеральдой, вся романтика просмердится..ой, пройдет
автор Швабристка • 11 ноября в 19:08
Ответ дляПасхальний тролік
Ви хвора?
Говорить кожного дня як сильно мене кохає і як йому пощастило а от на ділі
Малая еще та• 11 ноября в 19:08
Ответ длязабиякина
Даже не знаю, что сказать. Я не лезла бы в этой ситуации к мужу с такими претензиями. У меня на работе часто угощает начальник, я не секретарь, если что. Между нами ничего нет. Но много работы в команде. Я тяну большой кусок работы
Когда жена не лезет- это очень удобно!
Дверной_Проем• 11 ноября в 19:08
Ответ дляШвабристка
Не думаю, вона і мені плакалася. І вся така посміхаєтьмя і без мила в жопу - не люблю таких людей. І як то кажуть - він з нею точно не вживеться.
Це ви так думаєте)))
автор Швабристка • 11 ноября в 19:09
Ответ дляКликОЛЬКА
О, дякую. гарна ідея, але не сьогодні - сьогодні він без вечері - ми піццу з дитиною собі заказали
Мама Никитки-2• 11 ноября в 19:09
Ответ дляШвабристка
21, 17, 16 і нашому 11
Упс. А кого ви ростили з 12 років? Забуваєте що писали раніше?