Любви вам!• Изменено 11 ноября 2025
Відключення електроенергії
Прочитала в якійсь темі, що відключення стали більш м´які. І не зрозуміла де так. У нас, навпаки, збільшення. Сьогодні в 15.23 обленерго написало, що відключення на годину раніше, а в 15.24 світла вже не було. Звісно, що люди в ліфтах застрягли.
На завтра прогноз відключення моєї черги такий: 06:30 – 13:30; 17:00 - 00:00. Тобто світла не буде 14 годин. У кого ще такі жорсткі графіки? Що за фігня? За що Миколаїв наказують?
Не виправдовуюсь• 12 ноября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Пару дней назад я писала
Что нас так и ’разведут’
Сначала никто не заметил, что завтра война, никому 23тьего и в голову не пришло, что завтра ВСЁ! Офигенно развел актер.
И наступит такой же день, никому и в голову не придёт, а он капитулирует полностью....и писец
Что нас так и ’разведут’
Один з моїх знайомих виїхав до Тайланду ще в грудні. Багато хто ’на всяк випадок’ в січні-лютому (хто міг). З кожного утюга кричали про бомбосховища, тривожні валізи і запаси їжі, води. Тестували сирени. Вам треба було сказати ’завтра війна’ ? То все літо казали ’зиму буде важкою’, ’світло буде за графіками’, ’тепла і газу теж може не бути’. Все це озвучують. Де результати? ’Хдє май свєт?’ Чи вам треба сказати точні дати що і коли відбудеться. Так цього ніхто не зробить - не зможе.
Зліпок ступні• 13 ноября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Хм)
Это не отменяет моего написанного, увы)