GreenTree777• 11 ноября в 22:23

Терміново потрібна допомога, таксі о 5 ранку Київ

Будь ласка порадьте як завтра о 5 ранку можна виїхати на таксі. Дякую
Кукарачка• 11 ноября в 22:25
Ровно в 5? Я в 5:15 уже выезжала без проблем. Раньше просто не пробовала.
Маурита• 11 ноября в 22:25
В сенсі як? Замовляєте ї їдете
Леся Українка• 11 ноября в 22:26
Викликала в 5, приїздило
Меня не звали• 11 ноября в 22:30
Звечора замовляйте.
Ми 838 телефонували ввечері, нам знайшли таксиста, який поруч живе, то десь о 5:05 він приїхав.
Перловая Кашка• 11 ноября в 22:42
Болт замовляю звечора
Добрая свекровь• 11 ноября в 22:42
Уклон додаток завантажте, це найпростіший варіант визвати таксі
автор GreenTree777 • 11 ноября в 22:58
Дякую усім
Мейк-ап форева• 12 ноября в 00:19
Ответ дляМеня не звали
Звечора замовляйте.
Не поможет, они все-равно начинают размещать заказ ровно в 5. Я так чуть на автобус не опоздала. И в тревогу не все операторы принимают заказы 🤷‍♀️
from Ukraine• 12 ноября в 00:26
уклон. минут 10 и такси на месте
Меня не звали• 12 ноября в 09:10
Ответ дляМейк-ап форева
Ми влітку їздили так.
Диспетчер сказала, що намагатимуться знайти авто, але 100% не гарантують. І що смс з інформацією прийде о 4:20.
Ми спеціально ночували у бабусі, це ближче до цивілізації, і машину нам знайшли.