Трахтибидох• Изменено 12 ноября в 13:44
Купила ТВ в растрочку приватбанку- я можу відмовитись? Доставки не було
Гроші списали вчора
Але доставки не було
Трахтибидох
• 12 ноября в 13:56
Ответ дляСунуся в чужі справи
Можете
А як зробити шоб кошти повернулись на рахунок і закрилась та розстрочка?
Сунуся в чужі справи• 12 ноября в 13:58
Ответ дляТрахтибидох
В магазин звоните, у каждого свои правила
Черный Ловелас• 12 ноября в 14:00
Накой вам тот телевизор еще и в рассрочку там нечего смотреть. Все интересное тут на форуме без кредитов смс и банков.
Зараз на дієті• 12 ноября в 20:34
Ну так доставка може бути і декілька днів. Чи ви вже передумали?