Акуна_Матата• 12 ноября в 16:53

Вы бы сказали маме об изменах отца?

Мой отец всегда был «гуляющим». Для мамы это не новость.
Но вчера подслушала разговор отца с кем-то и поняла, что он сейчас ей изменяет и ездит куда-то.
Сказать ей?
Или не стоит?
Соня-сонятко• 12 ноября в 17:24
Я не говорила
Тарабарщина• 12 ноября в 17:27
Якщо для мами це не новина, то для чого? Маму це влаштовує.
Який результат ви хочете?
Аноним_1858• 12 ноября в 17:32
Ответ дляБорисфенка
А він би одразу й послухався?
Мойому соромно стало і перестав.
Борисфенка• 12 ноября в 17:33
Ответ дляАноним_1858
Мойому соромно стало і перестав.
Казкова історія. Ви перевіряєте регулярно?
Ms. Скромность• 12 ноября в 17:36
Зачем, если она в курсе и всегда прощала.
На Вашем месте делать вид, что ничего не знаете. Маме будет неудобно пред Вами оправдываться за прощение измен. Не ставьте её в неловкое положение.
Аноним_1858• 12 ноября в 17:36
Ответ дляБорисфенка
В селах нічого ні від кого не сховаєш.
За татових коханок ми з сестрою завжди знали.
Тепличная• 12 ноября в 17:40
Сказать отцу, что вы в курсе и он должен закрыть вопрос. Остальное не ваше дело.
Млинець Мій• 12 ноября в 17:42
Колись застукала свого батька на початку ’процесу’ з іншою жінкою. Мені було 17 на той час, мамі не сказала, та жінка згодом звільнилась з роботи.
Батьки живуть разом, але я не змогла, а він скоріше все життя гуляв.
Помилуйте мадам• 12 ноября в 17:43
Ответ дляБезВзяток
сказала би татові щоб тримав свій орган в міцно зачинених штанцях
Або вже як гуляє то так щоб сім´я не знала
Борисфенка• 12 ноября в 17:43
Ответ дляАноним_1858
В селах нічого ні від кого не сховаєш.
І про всіх батьку казали? І він кожного разу погоджувався?
Рву и мечу• 12 ноября в 17:45
Якщо ситуація не стосуєтсья хвороби чи іншого форсмажору, а мама просто мудротерпіла, то значить їй подобається приниження, коли об неї ноги витирають, то можна і сказати - їй навіть приємно буде.
Даю справку• 12 ноября в 17:45
Ответ дляБезВзяток
И он такой ’конечно, доченька, больше нини’
Даю справку• 12 ноября в 17:47
Ответ дляБезВзяток
це вже його справа, дивлячись його ставлення до родини в цілому, принаймі знав би що мама може дізнатись в будь який момент. А так сенс робити мамі боляче
Мужик гуляет всю жизнь, какое по-вашему у него отношение к семье?
Рву и мечу• 12 ноября в 17:49
Ответ дляДаю справку
Якщо обох то влаштовує то яка проблема? Мама ж не уходить, валяє дурика що типа не в курсі. Ну така психологічна в них ролевушка. Деякі вуха і хвости одягають, ці в психологічний куколдизм чи як він там зветься граються - все норм, дорослі ж люди.
Даю справку• 12 ноября в 17:52
Ответ дляРву и мечу
Я комментировала отношение к семье. Комментатор написала, что реакция на то что дочь знает покажет отношение отца к семье. Что в этом самом отношении непонятно еще до разговора? По-моему очевидно.
Вы же можете выворачивать женщину виноватой сколько вам угодно. Вы бы со своей женщиной такой храбрый были, как здесь ярлыки развешивать
Аноним_1858• 12 ноября в 17:55
Ответ дляБорисфенка
Ні, мама робила вигляд, що не знає, то й ми нічого не казали.
А одного разу в сестри вдома він почав зятя повчати. В у відповідь отримав, що перед тим як інших повчати, подивіться за собою.
Тато почав ’себе п´яткою в груди бити’ що він та ніколи. Ми з сестрою нагадали всі його епізоди і що в його віці можна було би вже угомонитися чи розійтися.
Допомогло.
Как_б_не_так• 12 ноября в 17:57
Ответ дляПописанная парта
Так она и так знает. Другой вопрос чего терпит..
Як для чого? Як і 90% порадниць, вона вважає себе мудробабою і гордиться тим що ’зберегла сім´ю’
Рву и мечу• 12 ноября в 18:01
Ответ дляДаю справку
Я жінка то по перше, а по друге не розумію, як можна просирати своє життя на мудака. Єдине логічне пояснення (окрім крайніх ситуацій форсмажору, хвороб тощо) це людям так подобається. Ну подобається жіночці щоб він свого ’антона’ одній присунув, потім іншій, потім до неї в ліжко. Ну є такі котрі люблять генбенги чи оргії. Тут теж аналогічно. Ігрища в людей такі. Інших пояснень чому жінка так живе в наші часи знайти не можу.
а ну ще коли лапки і працювати не хочеться, тоді це плата за комфорт, така собі негласна побутова проституція.
Малявка ще та• 12 ноября в 18:31
Может и мама гуляет, и всем норм
#Пойду_кгадалке• 12 ноября в 20:13
Ответ дляКак_б_не_так
ні, бо ’работают только лошаді’ ж.
Жена сантехника• 12 ноября в 23:52
Нет.Умные люди никогда никому про такое не рассказывают.Ни про родителей, ни про друзей, ни про братьев/сестер и т.д.
Жизненный опыт показывает, что они помирятся, а виновником всех пережитых в тот момент негативных эмоций, будете вы. А такие эмоции люди запоминают на всю(!) жизнь.