Акуна_Матата• 13 ноября в 09:14
Індивідуальні беруші. Порадьте будь ласка
Де замовляли? Задоволені?
Снідаю авокадо• 13 ноября в 09:17
Я теж в пошуку берушів. Пробувала спінені ті що скручуються , так собі ( трохи тихше в потязі) , а от силіконові, як пластилін не підійшли.
Акуна_Матата
• 13 ноября в 09:18
Ответ дляПодмигашка
А бувають загального користування?🤔
Виготовляються по зліпку вуха, тому індивідуальні.
Подмигашка• 13 ноября в 09:18
Ответ дляСнідаю авокадо
Спінені недостатньо вставили.
Акуна_Матата
• 13 ноября в 09:19
Ответ дляСнідаю авокадо
Я вчора спростувала воскові,ніби не погано, але через пару хвилин стають м´якими та потрапляє повітря у вухо і перестають подавляти шум
Акуна_Матата
• 13 ноября в 09:20
Ответ дляПодмигашка
Спінені недостатньо вставили.
Я вже стільки їх перепрошувала, різних розмірів (в мене маленькі вуха всередині), погано мені заглушать, акза потім болять. Самий маленький розмір все одно тисне
Ясамаякрасивая)• 13 ноября в 09:21
Ответ дляАкуна_Матата
Таке саме.
І силіконові тіпа будівельні пробувала, і всі на світі. Тільки гроші просрала.
Оті вспінені найдешевші по ходу найкраще звук глушать, але тиші все одно не буде.
Акуна_Матата
• 13 ноября в 09:23
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Таке саме.
Мені цікаво як працюють ті, що по індивідуальному замовленню. Але ціна від 2000 грн, тому вагаюся, чи варта воно того
Цвіпканя• 13 ноября в 10:09
Ответ дляАкуна_Матата
У меня такая же проблема
Я уже перепробовала всевозможные беруши -все выпадают
Ума Палата• 13 ноября в 10:42
Мені найкраще підійшли ось ці силіконові беруші. Перепробувала купу інших, лише з цими могла спати. Порадила своїй подрузі, яка теж мала проблему і лише ці їй підійшли. Вони дуже добре підходять для маленьких вушних раковин. Спробуйте, може це й ваш варіант.
Дама_с_караваем• 13 ноября в 12:15
Спробуйте Moldex Contours 7403 small, у мене від інших також жахливо вуха боліли, а ці зараз оптом закупаю.
Треба ось так• 13 ноября в 14:39
дочці робили в компанії Беттертон, але вони не всюди є.
у неї стояли шунти в обох перетинках, категорично не можна було щоб вода потрапила у вуха. зробили добре, нічого не протікало