Бритоножка• 13 ноября в 12:10

Вопрос к тем кому 29-30+лет.Если нет жилья как вы планируете детей?

Мой мужчина категорически не хочет детей на съёме.А купить нереально жилье.
Кубик Рубика• 13 ноября в 18:54
Ответ дляШотуткоїться?
То не робіть такі ремонти. Можна без зносу стін обійтися)
Это безовый довольно бюджетный ремонт из качественных материалов
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:00
Ответ дляКубик Рубика
Знала, что про умный дом напишите)))
А вентиляция нормальная далеко не редкость))
Ну смотрите, я спокойна снимала долгое время квартиру в 20 минутах от работы, кцсаела поснимать квартиры в других странах, в круто без проблем переехала в дом за городом
Разве это не комфорт?)
Так вона не про ’нормальну вентиляцію’, а про нормальну ’систему вентилювання та очистки повітря’. Ніхто при здоровому глузді таке не поставить в орендоване житло навіть дуже, дуже хорошого рівня.
язззззь!!!• 13 ноября в 19:05
Ответ дляШотуткоїться?
Скажіть чесно, а та однушка у вас є? Чи ’що той виноград...’? Бо ж ніби очевидною, що власність (нерухомість) краще мати, ніж не мати, тому людина, у якої вона є, не напише, що краще без неї. Як мінімум туиоднушку можна здавати і орендувати більшу і завжди є ’резервний варіант’. Тож про що ви сперечаєтесь з панянкою?
вас так дивує, що є люди, які не мислять так, як ви є в нас двушечка і будинок новий, другий вже, доречі, бо перший залишився на окупованій території. Для вас дивно, що люди не купують однушечку тоді, коли можуть, а купують вже ту нерухомість, яку дійсно хочуть.
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:09
Ответ дляКубик Рубика
Я работал с 4 месяцев ребенка , на своей основной работе уделено, все нормально было.
Ну працювала і я, правда з 9. Не рекомендую. ’Ой, в садок віддаси - на роботу’. Віддав. Соплі-шмоплі-ацетон... Садок ще нічого, школа до 12-13 з ’продльонками’ до 15-16, от де треш. Бо робота чомусь у більшості до 18, а ще на дорогу час треба. Не розповідайте цих анекдотів, прекрасно всі все розуміють, що у вас бабусі -няні і зп в єврах, тож до чого ваші ’поради’ пересічним родинам взагалі загадка.
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:17
Ответ дляСтильна штучка
Мы говорим про нормальную специальность, а не на те которые не добор и никто не хочет идти
На учителя математики, берут но карр кому это нахер надо
Ще й в КПІ. Свят-свят-свят...
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:18
Ответ дляКубик Рубика
Какие учителя математики в КПИ?))
Фізмат мабуть). Я вам відкрию секрет, часто після нього люди працюють вчителями (це якщо ви не знали).
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:21
Ответ дляСтильна штучка
Если захочет уехать за границу, имеет значения и диплом и специальность
Мы вообщем пришли к одном, деньги нужны что бы из ребенка сделать человека обеспеченного и независимого, в наше время это факт
Це завжди так було, нічого нового.
Кубик Рубика• 13 ноября в 19:22
Ответ дляШотуткоїться?
Без переподготовки нельзя, если вы не знали.
А ещё открою секрет можно преподавать и после кибер безопасности, как и после физмата можно спокойно аналитиком работать, к примеру
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:26
Ответ дляязззззь!!!
Для мене дивно, коли люди доводять раціональність нераціонального. А так все в межах норми, з таким ’досвідом’;як отримали зараз величезна кількість українців можна ніякого не хотіти
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:29
Ответ дляКубик Рубика
Вплані ’не можна’? В мене мінімум дві знайомі на практиці після четвертого курсу в школі працювали, одна залишилась. Не можна... Як давно ’не можна’ після фізмату працювати в школі, якщо в сучасному законодавстві (чисто теоретично) можна навіть профільної освіти не мати, достатньо просто вищої і йди працюй, якщо зп влаштовує. Так, багато в аналітиці і в рекламі, але зп там зі старту - сльози.
Кубик Рубика• 13 ноября в 19:30
Ответ дляШотуткоїться?
То, что спец курсы должны быть
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:32
Ответ дляКубик Рубика
То, что спец курсы должны быть
Боги, не повинні. Ще раз, не знаю, капсом вам написати чи що. Працюють. Вже. Працюють. Прям от зараз. Без всіляких курсів. Після фізмату після практики залишились. Знаєте, що таке практика? Чи їх туди неправомірно взяли?
Кубик Рубика• 13 ноября в 19:33
Ответ дляШотуткоїться?
По законодательству Украины должны
Кубик Рубика• 13 ноября в 19:34
Ответ дляШотуткоїться?
Я не верь что ваша знакомая училась в КПИ на физ мате и практику в школе проходила ну бред же
Шотуткоїться?• 13 ноября в 19:37
Ответ дляКубик Рубика
По законодательству Украины должны
Ой, бувайте здорові. А що вас так зачепило, що фізмат таки випускає вчителів, левова частина випускників вчителює в результаті, а ’,по законодавству...’. Хз, я їх диплом не бачила, може він з правом викладання
Кубик Рубика• 13 ноября в 19:41
Ответ дляШотуткоїться?
Угу, диплом школьного педагога после тех ВУЗа, ну не рассказывайте сказки
вре_Динка• 13 ноября в 19:42
Ответ дляязззззь!!!
Тю, так не всі ж мають жити як ви мислите.
Бабця в мештах• 13 ноября в 19:57
Ответ дляКружите меня,кружите
В нас дві квартири, і ще третя колись буде у спадок, а дітей немає, якось не складається.
Отдайте мне одну, хоть маленькую, тоже хочу детей, но из-за отсутствия собственного жилья боюсь рожать
Кружите меня,кружите• 13 ноября в 20:06
Ответ дляБабця в мештах
Неможу, це мій пасивний дохід, і майбутня пенсія.
Бабця в мештах• 13 ноября в 20:52
Ответ дляязззззь!!!
Ми з чоловіком і всі друзі народжували перших, а дехто і других, дітей, коли жили в орендованому житлі. Не бачу в цьому проблеми. Краще народити в нормальній орендованій двушці-трьошці-... ніж у власній вбитій однушці.
Согласна, только сейчас многие не хотят брать с детьми, ищут квартирантов без детей и без животных
Шотуткоїться?• 13 ноября в 21:17
Ответ дляКубик Рубика
Диплом з правом викладання можна отримати після будь якого ВУЗу, правда не на будь якому факультеті.
язззззь!!!• 13 ноября в 21:26
Ответ дляШотуткоїться?
Раціональність для кожного своя. Для мене нераціонально купувати тимчасове житло.
бЭйбА• 13 ноября в 22:27
Я родила в 29 второго на сьеме, потом купили дом и родила третьего. Потом дом разбомбили и мы опять остались на сьеме, так что жилье в Украине это не гарантия ничего.
Потужна махіна• 13 ноября в 23:25
Ответ дляВетерВполе
Если рожать то не в Украине
Где-то видела сиатисиику, что собственное жильё покупают всего процентов 20 населения...
Булькаю• 14 ноября в 06:39
Ответ дляШотуткоїться?
Уверена что в точку
Булькаю• 14 ноября в 06:39
Ответ дляКубик Рубика
Все идет по упрощенному пути.
Булькаю• 14 ноября в 06:42
Ответ дляКубик Рубика
То, что спец курсы должны быть
Если в дипломе в додатку есть предмет Выш мат - можно.
У них есть, у меня есть - мы может выкладать
Это точно - бакалавр знакомый пошел испанский преподавпть - а это был доп предмет у них на курсе. Выборной 1-2 семестра