Метелик• 13 ноября 2025
Хочу iphone. Як обрати?
Дійшла вже до того, що вирішила все ж таки перейти на iphone.
Але бюджет обмежений(( зрозуміло, що найдорожчі не потягну. А ось різниця в 14 і 14 pro, яка? Що значить pro? Чи 15 варто брати? 16 вже дорого(
Хочу брати в кредит.
Порадьте! Дуже чекаю допомоги!!!
Хочу брати в кредит.
Порадьте! Дуже чекаю допомоги!!!
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляОбижулька
Для работы не помешал бы про макс
У меня 15 про - и шо сказать - он маленький
Ооо, дякую!
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Який самсунг тестили?
В мене самсунги були раніше, в них розчарувалася, навіть не дивлюсь на них багато років
Мудробаба• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
S серии?
Шопингмонстр• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Про свіжість зрозуміла. А ось різниця просто и про, хтось відчуває в реалі?
Відчуваємо.
Але якщо ви візьмете перший apple, то відчути зможете різницю тільки між ним і тими, які телефони у вас вже є.
66сезон666серия• 13 ноября 2025
Ответ дляМудробаба
S серии?
Вона не розуміється в характеристиках, лише в назвах 😂😂😂 айфон то добре, самсунг то погано
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Відчуваємо.
Зрозуміла. Наприклад у батьків ще версія 12про і вони досі ними задоволені. Не міняють.
Божа кульбабка• 13 ноября 2025
У меня 15, все норм в принципе. Но все равно он иногда греется и заряд держит не прям долго. Я б сейчас купила 16
Я б такое не носила, но продаю• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Я ж кажу не в темі. Просто відкрила сайти і подивилася по ціні
У мене 14-й, все влаштовує , ну прям, нігде не найдете...звісно для когось і 17-ть тільки телефон, а комусь і з 14-м ніяких проблем, навіщо платити більше, бо типу 15й то красивіше звучить, ви по функціях гляньте.
Шопингмонстр• 13 ноября 2025
Без перегляду обзорів обрати важко. У кожного- свої потреби. Комусь треба маленький розмір, для кишені, тому що у них завжди під рукою планшет/комп/ноут. Комусь треба великий екран. Хтось хоче гарну камеру. Комусь потрібен звук. Хтось потребує екран 120 Гц….. і далі по списку
Дуб береза• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
поперше - про більший розміром
Аленький носочек• 13 ноября 2025
С 15го у айфонов есть разъем тайп С, считаю это важно
ПРОшки - там чуть лучше процессор и камеры обычно, больше никакой разницы с обычными. Так что смотрите по своим потребностям.
И не видитесь на жабок выше, хотите айфон - берите, тем более оплата частями идет без переплат, очень удобно на самом деле.
АсобеннАя• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Ну ви прикалуєтесь? Порівнювати досвід використання убогого бюджетника, ще й багато років тому з сучасними моделями?! У мене с25 ультра, і стилус - величезний плюс, якого немає в жодному іншому телефоні. Скачала підручники в ПДФ і можу працювати без проблем, робити записи. В 2 кліка синхронізується с ноутбуком, без танців з бубном. В додатку Notes можна включити диктофон і якщо під час запису робити замітки, то при прослуховуванні потім, якщо написнути на свої замітки, то можна перейти в записі саме в той момент, де про це говорилося. А ШІ?! Асистенти на все, що тільки можна. А спліт екрану? Навіть на бюджетках серії А ці функції є! А фолди і фліпи?
До речі, в айфонах немає фонової загрузки файлів, немає навіть крапки і коми на клаві
Щодо якості фото, то навіть найбільший яблодрочер Вілсаком в сліпому тесті на якість фото поставив айфон 17 на останнє місце.
Оце потужно• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
В мене взагалі 11.
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляМудробаба
S серии?
Ні, ще наче серія А була. Це давно було
Шопингмонстр• 13 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
поперше - про більший розміром
Pro такий самий як і звичайний.
Великі моделі: Plus та Pro Max
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Дякую за ваш відгук! У вас проста серія чи про?
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дякую
Мудробаба• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Ні, ще наче серія А була. Це давно було
Ну, вспомнила бабка, когда девкой была)
У моего косметолога айфон и самсунг S, из последних. Фотки и видео она делает на самсунг, с афона ведет страницы
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляШопингмонстр
О зрозуміла! Буду тримати в руках. Тепер вже знаю, що про по розміру більше
АсобеннАя• 13 ноября 2025
Ответ дляМудробаба
Ну, вспомнила бабка, когда девкой была)
На самсунге можно выставить размеры фото так, чтобы инста не резала качество
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляАленький носочек
Дякую вам за підтримку і поради!!!!
Шопингмонстр• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Pro такий самий по розміру як і звичайний. Вам тут зараз розкажуть те, чого немає.
Відкривайте огляди і порівнюйте.
Шопингмонстр• 13 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
а годинник і навушники у вас які? Їх же теж треба буде купити згодом
Це не обовʼязкова опція. Не лякайте автора
Аленький носочек• 13 ноября 2025
Ответ дляМетелик
Больше по размеру только Про Макс, просто про по размерам такой же как и обычный айфон.
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Оуу! Скільки нових слів! Я вірю, що вам супер самсунг, але в мене ось якесь відторгнення. Навіть коли цей брала пропонували самсунг, але не розглядала такий варіант
Мудробаба• 13 ноября 2025
Ответ дляАсобеннАя
Я если честно не пользуюсь этим всем, не умею. Но мой старенький S 20 f пашет шо новенький
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляОце потужно
В мене взагалі 11.
Вам подобається? Вартує своїх коштів?
Обижулька• 13 ноября 2025
Ответ дляДуб береза
У меня сейчас 15 про, наушники проводные, часов нет - а должны быть? Через месяц у меня будет 17 про макс к нему тоже обязательно часы?))
Метелик
• 13 ноября 2025
Ответ дляШопингмонстр
Pro такий самий як і звичайний.
Великі моделі: Plus та Pro Max
О, дякую! Буду дивитися. Знала про промакс, але плюс це відкриття