Метелик• 13 ноября в 13:41
Хочу iphone. Як обрати?
Дійшла вже до того, що вирішила все ж таки перейти на iphone.
Але бюджет обмежений(( зрозуміло, що найдорожчі не потягну. А ось різниця в 14 і 14 pro, яка? Що значить pro? Чи 15 варто брати? 16 вже дорого(
Хочу брати в кредит.
Порадьте! Дуже чекаю допомоги!!!
Хочу брати в кредит.
Порадьте! Дуже чекаю допомоги!!!
АсобеннАя• 13 ноября в 14:12
Ответ дляМетелик
Вам подобається? Вартує своїх коштів?
Ви про апдейти системи почитайте) зараз айос 26 зробить таку рухлядь просто цеглиною.
і дочитайте мій довгий пост до кінця. Як швидко вас вибісить те, що кожна загрузка файла - ви нічого іншого зробити не зможете?
Метелик
• 13 ноября в 14:11
Ответ дляДуб береза
а годинник і навушники у вас які? Їх же теж треба буде купити згодом
Годинника не ношу, а навушники так, прості
Метелик
• 13 ноября в 14:11
Ответ дляМудробаба
Ну, вспомнила бабка, когда девкой была)
У моего косметолога айфон и самсунг S, из последних. Фотки и видео она делает на самсунг, с афона ведет страницы
Фотки краще на самсунгу??? Фото для мене це дуже важливо
Метелик
• 13 ноября в 14:12
Ответ дляАленький носочек
Больше по размеру только Про Макс, просто про по размерам такой же как и обычный айфон.
Зрозуміла
Мудробаба• 13 ноября в 14:12
Ответ дляМетелик
Честно +- одинаковые
Надо больше уметь в настройках разбираться. Но я так понимаю, вы еще меньше меня там понимаете
АсобеннАя• 13 ноября в 14:13
Ответ дляМетелик
Прикиньте) у самси не найкращі теж, є віво 300, сяомі 15 ультра, хуавей пюра 80, оппо файндер
Оце потужно• 13 ноября в 14:13
Ответ дляМетелик
Вам подобається? Вартує своїх коштів?
Так.
Але у мене по грошах був вибір між самсунг А серії і айфон 11. То взяла 11.
Метелик
• 13 ноября в 14:14
Ответ дляАсобеннАя
Я навіть не можу дозволити собі читати про апдейти, не зрозуміло все(((
Метелик
• 13 ноября в 14:15
Ответ дляМудробаба
Честно +- одинаковые
Так! Зараз в мене класні фотки, через це й брала телефон.
Ну ниче се• 13 ноября в 14:16
Про лучше фотографии делает
Но может подчеркнуть всякие мелочи типа прыщей и морщин😅
Метелик
• 13 ноября в 14:16
Ответ дляАсобеннАя
О в мене був хуавей, я була мега задоволена, але переросла старий, а на той момент їх чомусь взагалі стало не купити
Метелик
• 13 ноября в 14:17
Ответ дляНаивная Хо
16 про вам дорого. Хотите взять старый айфон, а смысл в чем?
Справність роботи, гарне звучання, фотки. І ще об´єм пам´яті цікавить - це в принципі все
Наивная Хо• 13 ноября в 14:20
Ответ дляМетелик
Яка справність роботи у старого телефона? Це тормоз по суті, цегла. Для чого? В мене сяомі 14t pro, міняю на свіжу модель раз на два роки. Все прекрасно. Пам´яті 1 ГБ, фотки справність...
АсобеннАя• 13 ноября в 14:21
Ответ дляМетелик
Це є в усіх телефонах та такій же ціновій планці як айфон. Сучасні телефони НЕ ЛАГАЮТЬ, якшошо, навіть середньобюджетні
розмір памяті 12/256 і вище цілком собі стандарт
Метелик
• 13 ноября в 14:22
Ответ дляНаивная Хо
Ось в мене зараз ксяомі 12про, проблеми зі звуком основна причина змінити його
Ну ниче се• 13 ноября в 14:24
Ответ дляНаивная Хо
Яка цегла? Мій старий айфон 11 pro чудово працює в якості другого телефона. А фотки виходять іноді круче ніж на 16
Стебель березы• 13 ноября в 14:25
Я купила весною 16е - найбюджетніший з 16 серії, за 25к. До того завжди були андроїди, і я не була впевнена, що айфон зайде, тому не хотіла платити надто багато, а цікаво було) Він компромісний, там 1 модуль камери і частота оновлення екрану 60 гц, але мені в цілому зайшов - чудово тримає батарея, до 2 діб при активному екранному часі більше 5 годин. Ос сподобалась, якість фото теж пристойна, ну і в мене макбук, є плюси по синхронізації. З чужими навушниками і фітнес трекером, до речі, чудово працює. Є бажання згодом оновитись до 17-го базового, він краще по частоті оновлення екрану і камері, але в принципі своїм я теж задоволена. В про-версіях камери кращі, але мені і базової достатньо.
Метелик
• 13 ноября в 14:26
Ответ дляСтебель березы
Дуже дякую вам за такий розширений відгук!
долой_лама• 13 ноября в 14:32
Ответ дляНаивная Хо
16 про тоже старый уже, не понтуйтесь 😁
долой_лама• 13 ноября в 14:34
Автор, чтоб вам проще объяснить, 16 айфон имеет начинку 15 про, 15 айфон имеет начинку 14 про.
И если често 14-15-16 между ними нет большой разницы, особенно 15 и 16. Так что берите просто то что по бюджету и размеру подходит.
долой_лама• 13 ноября в 14:39
И насчет размера. У айфона батарея это слабое место. Я два года проходила с мальеньким 15 про потом 16 про. Так меня выбесила за эти 2 года батарея. Кто бы вам что ни говорил про 2 дня батареи, это откровенная ложь. В этом год уже брала про макс. Чем больше телефон, тем больше там батарея. Это нужно учитывать.
Метелик
• 13 ноября в 14:45
Ответ длядолой_лама
Спасибо вам огромное!!!! Доходчиво!!!
Метелик
• 13 ноября в 14:46
Ответ длядолой_лама
Спасибо!!!! Услышала нюансы!!!
Стебель березы• 13 ноября в 15:00
Ответ длядолой_лама
Я писала про 2 дні при активному екранному часі 5 годин, і це не брехня, саме в 16е урізали модуль камери, і за рахунок цього запихнули більшу батарею, ніж в інших маленьких. Ну і частота оновлення екрану менша, відповідно менше заряду споживає. Там, де на скріні весь заряд за день - 11 годин активного екранного часу, хворіла і цілий день гортала рілси, а так в середньому в мене десь 50% заряда йде за день.
Мій попередній андроїд з батареєю 5000mAh при моєму сценарію використання жив приблизно так само - 1,5-2 доби на одному заряді.
Наивная Хо• 13 ноября в 15:04
Ответ дляНу ниче се
Другого? А мова про перший
Умничка-помощничка• 13 ноября в 15:40
автор, с учетом вашей финансовой ситуации, может посмотреть новую модель другого производителя без кредита? там как минимум батарея новая будет
Ну ниче се• 13 ноября в 16:45
Ответ дляНаивная Хо
Другого? А мова про перший
Яка різниця, якщо він нормально працює, а автор не бу буде брати
Метелик
• 13 ноября в 21:23
Ответ дляУмничка-помощничка
Налаштувалася на айфон. Обираю між 14 промах чи 15 про