Ясамаякрасивая)• 13 ноября 2025
Хто має Пилосос ручний миючий Karcher FCV 3 підкажіть чи варто купувати?
Потрібен пилосос вагаюся між звичайним і 2в1 миючим, підлога ламінат і плитка глянцева, тварин немає прибирати просто пил, коврів не маю, можливо хтось має такий або схожий підкажіть чи варто купувати?
Болтушка Му• 13 ноября 2025
Вы взрослая женщина как вы себе представляете мойку одной тряпкой и двумя стаканами воды?)
Строительный пылесос - отлично работает, а это такое себе...
Ясамаякрасивая)
• 13 ноября 2025
Ответ дляБолтушка Му
Там щітка промивається чистою водою, не так як робот-пилосос намочив і одніює насадкою миє, на кожну кімнату можна замінювати воду, в мене площа не 100 кв. тому наче варіант непоганий варіант)
сама себе прекрасная• 13 ноября 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а какой смысл? Пока эту всю конструкцию разберешь, соберешь, быстрее пол шваброй ручной вымыть.
Ясамаякрасивая)
• 13 ноября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
перед шваброю запускаю робота-пилососа щоб зібрав пил, але він вже старий не дуже якісно це робить вся швабра у моєму волоссі і пилові, тому і хочу його замінити, а тут такий варіант 2в1
Болтушка Му• 13 ноября 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Не может бути варіантів два в 1. Це як напівфабрикат - ні те ні се.
В мене відро і тряпка для кожної кімнати. Навіть якщо я промию ту тряпку під водою - вона не буде супер чиста. Тому помила і всі вони йдуть до пралки.
Купіть норм швабру
Сундучок с каникулами• 13 ноября 2025
У меня такая, довольна. Тяжеловата , но зато мощная . Возможно новый вариант полегче. Но 2 в 1 не рассматривала бы, считаю что пылесос должен быть отдельно , а швабра отдельно. Ролики в стиралку бросаю.
Сундучок с каникулами• 13 ноября 2025
У меня 2 в 1 дайсон есть, так вот как пылесос он отлично, а как швабра то хрень полная, керхер намного лучше