Метелик• 13 ноября в 13:41

Хочу iphone. Як обрати?

Дійшла вже до того, що вирішила все ж таки перейти на iphone.
Але бюджет обмежений(( зрозуміло, що найдорожчі не потягну. А ось різниця в 14 і 14 pro, яка? Що значить pro? Чи 15 варто брати? 16 вже дорого(
Хочу брати в кредит.
Порадьте! Дуже чекаю допомоги!!!
Nathalie27• 13 ноября в 13:42
Яка у Вас мотивація перейти на айфон ще й в кредит?
ElizAb• 13 ноября в 13:42
Айфон в кредит,тупейшего решения не бывает🤣🤣🤣🤣
66сезон666серия• 13 ноября в 13:44
Ответ дляNathalie27
Ще й БУ, ще й вже застарілої моделі )))
Мудробаба• 13 ноября в 13:44
Ответ дляElizAb
А самсунг можно в оплату частями брать?
автор Метелик • 13 ноября в 13:44
Ответ дляNathalie27
Вибачте, не зовсім кредит. Оплата частинами, мені так легше виплачувати просто, без переплат виходить.
Мотивація. Той що зараз в мене, все ок, але всі жаліються на якість звуку, що погано чутно й неприємно розмовляти. Крім того, я вже останній раз коли брала його, то вирішила, що наступний буде айфон. Сама не розбираюся, тому й прошу поради
автор Метелик • 13 ноября в 13:45
Ответ дляElizAb
Вже трохи виправила
ElizAb• 13 ноября в 13:45
Ответ дляМудробаба
А самсунг можно в оплату частями брать?
Да как хотите)))) все можно брать но вот вопрос зачем айфон в кредит??? Это же не первая необходимость что бы брать в кредит))
автор Метелик • 13 ноября в 13:45
Ответ для66сезон666серия
Ще й БУ, ще й вже застарілої моделі )))
Бу ні не розглядаю. Тому й питаю поради!
автор Метелик • 13 ноября в 13:46
Ответ дляМудробаба
А самсунг можно в оплату частями брать?
Мені не зайшов самсунг(
Застряла• 13 ноября в 13:46
Ответ дляМетелик
Берите 15 или 15 про. Смотрите что по цене вам больше подходит.
Неправдиша• 13 ноября в 13:46
Я думаю, что 14 нового вы уже не найдете
66сезон666серия• 13 ноября в 13:46
Ответ дляМетелик
Наскільки вашої розсрочки встачить, такий і беріть)))
Мудробаба• 13 ноября в 13:46
Ответ дляElizAb
Да может человек баксы не хочет менять? Что всех так тригеррит тот кредит, тем более на айфон
автор Метелик • 13 ноября в 13:47
Ответ дляElizAb
Оплата частинами. Мені так зручніше платити. Чисто психологічно.
Шопингмонстр• 13 ноября в 13:48
Ответ дляElizAb
Телефон, який людина користується декілька годин кожен день- це і є перша необхідність.
Телефон - не перша необхідність тільки якщо вам 90 років
автор Метелик • 13 ноября в 13:48
Ответ дляЗастряла
Дякую за пораду. А в чому різниця між ними? Про краще?
автор Метелик • 13 ноября в 13:48
Ответ дляНеправдиша
Я ж кажу не в темі. Просто відкрила сайти і подивилася по ціні
Шопингмонстр• 13 ноября в 13:49
Подивіться огляди в ютуб. Беріть максимально свіжий, який можете собі дозволити.
автор Метелик • 13 ноября в 13:49
Ответ для66сезон666серия
Я ж кажу, що межа є. Ну не можу я 60000 на телефон витратити(( а питаю тому, що реально не в темі.
Мудробаба• 13 ноября в 13:50
Ответ дляМетелик
Мені не зайшов самсунг(
Я не про вас, а ответила тому автору, что тел в кредит для нее не понять
Застряла• 13 ноября в 13:50
Ответ дляМетелик
Да, посмотрите характеристики и поймете, что вам нужно, а что нет
Неправдиша• 13 ноября в 13:50
Ответ дляМетелик
Пройдитесь по магазинам , посмотрите, покрутите. Только уточняйте, что не с витрины, не обновленный, а именно новый нужен.
автор Метелик • 13 ноября в 13:50
Ответ дляМудробаба
Так, оплата частинами не так шкода суми)))
автор Метелик • 13 ноября в 13:51
Ответ дляШопингмонстр
Я постійно в телефоні( і працюю, і навчаюсь! Тобто явно необхідність
автор Метелик • 13 ноября в 13:52
Ответ дляШопингмонстр
Про свіжість зрозуміла. А ось різниця просто и про, хтось відчуває в реалі?
66сезон666серия• 13 ноября в 13:53
Ответ дляМетелик
У вас відключили інтернет? В характеристиках все ж написано. На крайній випадок ютуб, там є обзори
автор Метелик • 13 ноября в 13:53
Ответ дляНеправдиша
Дякую! Це я готуюсь на чорну п´ятницю. Думаю може трохи ціна впаде
Обижулька• 13 ноября в 13:54
Ответ дляМетелик
Для работы не помешал бы про макс
У меня 15 про - и шо сказать - он маленький
АсобеннАя• 13 ноября в 13:54
Ответ дляМетелик
Мені не зайшов самсунг(
Який самсунг тестили?
автор Метелик • 13 ноября в 13:54
Ответ для66сезон666серия
Я не розуміюсь на характеристиках. Вибір мого наявного телефону підтвердження того. Тому й за порадою прийшла.