Из Виа-гры• 25 ноября в 11:29
Айфон 14 після андроїда
Добрий день, дівчата.
Хочу мамі купити 14й айфон.
В мене андроїд, все влаштовує, тому не дуже в темі) Підкажіть, чи довго треба заморочуватися з ним: скачувати різні додатки, додаткові якісь програми. Це ж не просто, вставив сімку і як на андроїді. Орім зарядкі, щось ще додатково їй для звичайного користування треба?
Дякую.
Хочу мамі купити 14й айфон.
Дякую.
НеГолосую• 25 ноября в 11:32
Наіщо мамі той айфон, якщо ви і самі не розбираєтесь? Мамі нерви робити?
Из Виа-гры
• 25 ноября в 11:34
Ответ дляНеГолосую
Вона хотіла б, на ювілей, 55 років.
Пускаю бісики• 25 ноября в 11:37
для вашей мамы айфон отличается от Андроида только местом скачинвания програм. В андроиде это плей маркет, а в айфоне - апстор. Что там сложного? создадите маме свой профиль айклауд и всё.
Из Виа-гры
• 25 ноября в 11:37
Ответ дляПускаю бісики
Дякую.
Пускаю бісики• 25 ноября в 11:39
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую.
зато це надійно. ніяких зайвих шкідливих додатків і програм вона не зможе встановити. чудовий вибір.
Ганцю в кєдах• 25 ноября в 11:41
Андроїд це якраз і є складно. Бо відкрита система, яку млжнв переробити як хочеш. З iPhone все набагато простіше
Кусман Сиру• 25 ноября в 11:41
Ответ дляИз Виа-гры
Вона хотіла б, на ювілей, 55 років.
мне 54, на айфон перешла 3 года назад, какой андроид уже и не помню)
Nathalie27• 25 ноября в 11:42
Ответ дляПускаю бісики
Між цими ОС різниця є ще в інтуїтивності. Вона звикла до Андроїда і тепер доведеться перевчати свою психіку під ІОС.
Пускаю бісики• 25 ноября в 11:43
Ответ дляNathalie27
а шо там перевчати? це мега зручно і все доступно. я поважаю вибір інших, але особисто я не перейшла би на Андроід вже ні за яких причин.
Nathalie27• 25 ноября в 11:46
Ответ дляПускаю бісики
Я рік звикала після андроїда. Зараз звісно на нього не перейду, але перший час в айфоні все бісило.
Пускаю бісики• 25 ноября в 11:47
Ответ дляNathalie27
можливо) я вже й не пам’ятаю, як воно )
В гости звали?• 25 ноября в 11:58
У вас же мама не тупа. Даруйте, як що треба буде, то розбереться
Не кую, не мелю• 25 ноября в 12:06
Вам тільки обліковий запис створити треба, то заморочитеся трохи. Решта все дуже легко. Як написали вище, різниця лише в «місці скачування». В цілому якщо брати, айфоном легше користуватися
Деловитая• 25 ноября в 12:10
Ответ дляИз Виа-гры
Вона хотіла б, на ювілей, 55 років.
Перед подружками посануться?
Пусть бы сама себе и купила.
Деловитая• 25 ноября в 12:12
Ответ дляNathalie27
Из-за неизбежного бешения я не соглашаюсь на такие подарки
Бойцовская• 25 ноября в 13:12
готуйтесь до того що мама винесе вам голову :)
я в питаннях айфон-андроід орієнтуюсь на дочку. вона дуже хотіла айпад, купили їй. минулого року прийшла пора купувати новий телефон, питаю - не хочеш айфон? так вона на мене ледве не накричала що айфон це
і не треба навіть пропонувати
треба було з старого андроід планшета перенести її малюнки на айпад. з старого планшета я за пару хвилин їх скинула на ноут. а от щоб вони на айпад попали довелось кілька годин протрахатись, оскільки прямого доступа до файлової системи там просто немає і все робиться через якісь костилі
ДлинноНожка• 26 ноября в 11:23
Ответ дляПускаю бісики
ооо, старая сказочка