Цвіпканя• 13 ноября в 16:54
Дівчинка принесла до школи гранату
В Окнянському опорному закладі Подільського району Одещини стався вибух навчальної гранати, яку до школи принесла 9-річна учениця. Поліцейські завершили перевірку та скерували до суду адміністративні матеріали щодо її матері.
За даними поліції, третьокласниця принесла до ліцею навчальну гранату, щоб похизуватися перед однокласниками. Під час гри в коридорі один із хлопчиків випадково висмикнув запобіжне кільце, після чого граната вибухнула.
Дитина отримала лише незначні подряпини й не потребувала медичної допомоги. Інших постраждалих немає.
Як граната опинилася в школі
Правоохоронці встановили, що небезпечний предмет дівчинці дав родич. Батьки не проконтролювали, що саме дитина взяла з дому до школи.
У результаті щодо матері складено адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 184 КУпАП — невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Санкція цієї статті передбачає попередження або штраф до 1700 гривень.
Поліцейські закликають дорослих не наражати своєю безвідповідальною поведінкою та вчинками дітей на небезпеку. Батьків просять бути уважними до своїх дітей: стежити за тим, де, як і з ким вони проводять вільний час, а також розповідати їм про небезпеку, яку можуть становити невідомі предмети, у яких може бути замаскована вибухова речовина.
Як граната опинилася в школі
Алгонавт• 13 ноября в 17:04
Ответ дляЗліпок ступні
Что-то поздновато принесла. День учителя уже прошел.
Скоро день ребенка. Нужно было просто немножко подождать)
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:04
Ответ дляСама не знаю
Я не знаю, что ужасней, граната в школе, принесенная ребенком, или этот ваш тупорылый комментарий вроде бы взрослого человека
Я вот тоже в задуми от вашего поста...
Сама не знаю• 13 ноября в 17:05
Ответ дляЦвіпканя
Я вот тоже в задуми от вашего поста...
Вы где?
Алгонавт• 13 ноября в 17:05
Ответ дляЦвіпканя
Во время войны все должны уметь!
А вы умеете, девочка?
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:06
Ответ дляАлгонавт
А вы умеете, девочка?
Я не тягаю гранати в сумки
Трохи злякана• 13 ноября в 17:07
Ответ дляПтица Говоруша
Це тільки квіточки, на руках повно зброї, корупція цвіте і пахне, терпіння і нерви на межі…..
Такого же мнения. Начнут возвращаться мужики с войны с птср и с такой поддержкой государства - быть беде.
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:07
Ответ дляТрохи злякана
Миру мир солдату дембель!
Тут как тут• 13 ноября в 17:09
Ответ дляОйЙой
Родич хворий на голову
Абсолютный дебил, согласна. Интересно, родители вообще видели, что ребенку дали ? Если видели, то неужели им ок. Жесть конечно
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:10
Ответ дляТут как тут
Можно подумать родители дибилы знают что такое граната на 4 год войны...
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 ноября в 17:10
Ребенку не удивительно. А у взрослого по какому праву они хранились? Судить и закрывать на лет 20
Просто каралева• 13 ноября в 17:10
Ответ дляПопельшка
Если за ребёнком стежити, то когда работать? А в школе рамки и камеры не хотят поставить ?
Хотят наверное, только где взять денег. Мы очень хотим камеры в укрытии и в кабинетах, рамку на входе, а управления образования не закладывает на эти нужды денег. Ну а родители сами знаете, как готовы сдавать деньги...
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:10
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Учебную можна, не боевая статьи нет
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:11
Ответ дляПросто каралева
Нема денег нема камер
Нічний дожор• 13 ноября в 17:22
А чому протокол на маму склали а не того ідіота який показав гранату дитині та віддав їй?
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:24
Ответ дляНічний дожор
Потому что по закону виноваты родственники
Цвіпканя
• 13 ноября в 17:32
Ответ дляНічний дожор
адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 184 КУпАП — невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Санкція цієї статті передбачає попередження або штраф до 1700 гривень.
Nathalie27• 13 ноября в 17:40
Ответ дляЦвіпканя
Він теж родич
Ответ дляПросто каралева
Будьте обережні, коли вимагаєте у людей гроші. Може в них вже закінчились гроші, зато є граната.
Цвіпканя
• 13 ноября в 18:09
Ответ для-Ань-
Звездолётчица• 13 ноября в 18:30
Ответ дляЦвіпканя
Маленький мальчик гранату нашел
В школу тогда никто не пошел
А мой троюродный брат давно правда,ему примерно столько же было,нашел гранату и понес ее в исторический музей(это в Харькове),ух знатное шоу было,на телевидение попал,его в новостях показывали и его маму которая узнала об этом последней.
Попельшка• 13 ноября в 19:55
Ответ дляЦвіпканя
Во время войны все должны уметь!
Удалено администрацией...
НеВРотик• 13 ноября в 22:11
Ответ дляЦвіпканя
Маленький мальчик гранату нашел
В школу тогда никто не пошел
Больше из школы никто не пришел)