Капризуля• Изменено 13 ноября в 17:39

Развлечения детей

Как жестоко ребенок на сходах съехал с перила в бетон, аж мне больно стало. Просто жесть.
Мамочки, смотрите за своими детьми, за шкибары их держите, даже если они убегают, это просто жесть, прямо лбом в бетонный пол.🤯
Nathalie27• 13 ноября в 17:46
Розбився? Скільки років?
Xвостокрутелка• 13 ноября в 17:47
Жизнь не научит - никто не научит. Им говори - они втихую делают
автор Капризуля • 13 ноября в 17:50
Ответ дляNathalie27
Розбився? Скільки років?
Дівчинка, та ні, встала і пішла, але орала , кричала ще довго, така біль і мабуть розсікла голову. 4-5 років десь, із садочку мати вела двох сестричок, одна ще менша, а ця що впала це все за мілісукунду було, я ішла і дивилася нікого не було переді мною і оп і вже ор, крик, плач, прямо перед очима, просто одна мілі секунда.
автор Капризуля • 13 ноября в 17:49
Ответ дляXвостокрутелка
Такі малі не слухають нікого.
Xвостокрутелка• 13 ноября в 17:51
Ответ дляКапризуля
Такі малі не слухають нікого.
Ой, ну если 4-5 лет, то понятно. Там характер прорезается. Хорошо хоть жива-здорова, будет знать что так делать нельзя
Мороженная курица• 13 ноября в 18:03
Ви, мабуть, мама спокійної дитини. В мене двоє синів, старший в дитинстві був просто з шилом в попі. До 2х років я взагалі не могла розслабитися, бо в нього енергія била через край, а почуття небезпеки не було.
Завжди слідкувала, в небезпечних місцях за руку. Хватило декількох секунд, коли я випустила руку: виходила з магазина з сумкою і перехватила двері - дитина літанула вниз головою по сходах. Як він нічого не зламав і не забився? Це йому було десь півтора роки. Взагалі мене в якійсь момент впізнавали в травматології. То підборіддя одному зашивали, то другому. То лоб на шкільному подвір´ї розшиб. 5 разів шви накладали дітям і ще парочку обішлися без швів. Я не знаю, як я за його дитинство не посивіла.
автор Капризуля • 13 ноября в 18:36
Ответ дляМороженная курица
Ні, моя дитина не спокійна, але у цієї дитини був експеримент однозначно.