Эта_Шикарна)• 13 ноября 2025
Інсталяція чи підлоговий унітаз
Дівчата,вам що більше подобається?
Зрозуміло ,що інсталяцію легше прибирати,але смущає що там все сховано
Эта_Шикарна)
• 13 ноября 2025
Ответ дляПік Антна
Пусть вас ничего не смущает, конечно инсталляция
А якщо щось зламається?
Завжди з рушником• 13 ноября 2025
На функционал не влияет.
Наверное, Инсталляция эстетичнее выглядит.
Девальвация• 13 ноября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
А якщо щось зламається?
Снимается кнопка и все ремонтируется. И ее не обязательно зашивать сверху, может быть полка с мдф или шкафчик.
ПриснитсяЖЕ• 15 ноября 2025
Інсталяція супер якщо є ніша під неї чи конструктив санвузла дозволяє її ставити не крадучи площу.
А ще бува заради інсталяцій деякі громадяни переносять унітаз далі за вугол від входу в трубу каналізації і какахи йдуть до тієї труби блукаючи, колами. З часом виникають засмічення, неприємні запахи тощо.