Освічую темряву• 14 ноября в 13:31

Вот такие новости…

❗️Трамп готується до масштабної депортації українців назад до України, — The Washington Post

Посол України в США Стефанішина повідомила, що рішення про висилку ухвалили через порушення американського законодавства.

За даними видання, частині українців уже заявили, що їх можуть відправити військовими рейсами до України або Польщі.
Kidstaff Bot• 14 ноября в 18:04
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ТА7НЯ7• 14 ноября в 20:49
Ответ дляМороженная курица
Мамуникитки уже выперли, гавгав на подходе.
Маманикитки в Канаде вроде. Чего выперли?
Мама Никитки-2• 14 ноября в 21:38
Ответ дляВідморожена
Ви хочете сказати що ви виграли в лотерею?))) ясно
Ви обманюєте, бо в червні ви особисто мені писали що пролетіли цього року.
Я? А ну чи можете ви мені знайти цей допис? Це ж не важко.