Замулена ріка• 14 ноября 2025
Готові коржі для Київського торта. Хтось купував?
Побачила на Маудау, навіть відгуки є і ціна невисока. Пишуть, що норм.
Хтось вже пробував робити з ними торт? Цікаво, чи дійсно смачно.
Замулена ріка
• 14 ноября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Класс, не видела таких. Надо купить и попробовать
Спробуйте, розкажете чи норм)
Божий одуванчик• 14 ноября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Спробуйте, розкажете чи норм)
Если найду - обязательно. Надо глянуть где можно в доставку кинуть к заказу
Злюка бобер• 14 ноября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Спробуйте, розкажете чи норм)
А вы разоритесь, если сами купите и попробуете?
СКИБИДЫШь• 14 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Нельзя пройти мимо чтобы не ляпнуть гадость. Что вас сподвигает написать такое? Что вами движет?
Замулена ріка
• 14 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Ні, звісно. Але вони крихкі. Переживаю, що якщо замовлю доставку НП, то приїде торбинка з білковими крихтами. Думаю, чи варто взагалі замовляти. Може хтось купував і пробував.
До речі, у вас така злість вроджена, чи довго тренувались?
Злюка бобер• 14 ноября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Вы злость видите во всех, потому что сами ею наполнены?
А то вы поинтересовались видите ли, а я поинтересоваться не могу, сразу злая
Злюка бобер• 14 ноября 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Я би спробувала, якби він був не з арахісом. Люблю Київський)
так замените арахис на фундук, миндаль или кешью. Коржи же без орехов. Я тоже арахис не люблю, прошу кондитера и она мне делает с миндалем.
Злюка бобер• 14 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
гадости от вас, почему не пронесете ее мимо?что вами движет?
СКИБИДЫШь• 14 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
От меня нет. Я хотя бы по теме пишу.
Злюка бобер• 14 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
От меня нет. Я хотя бы по теме пишу.
конечно же, кого то обосрать легче и приятнее! Несомненно
люблю_тортики• 14 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Коржі вже з арахісом
люблю_тортики• 14 ноября 2025
Мене зацікавило, я б купила такі точно. Просто спершу б взяла на пробу, не на святковий стіл. Якщо вони навіть тріснули, крем все покриє. Це от пряничний будиночок з Ікеї колись подарували мені поламаний, то то була проблема, довелося просто з´їсти , зліпити його неможливо. Ці в крихту зламатися, я думаю, не можуть, бо мені здається, що вони там в пластиковій формі
люблю_тортики• 14 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
не знала, спасибо
Я теж, просто там написано на пачці
Злюка бобер• 14 ноября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Я теж, просто там написано на пачці
Не обратила внимание на мелкий текст, спасибо.
Борисфенка• 14 ноября 2025
Я колись такі купувала, вони дуже сухі. Помазала кремом, свічки увіткнула, на вигляд гарно, а врізати той торт було дуже складно, тверді і кришаться як попало.
На смак трохи схожі.
Замулена ріка
• 14 ноября 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Ага, ви так щиро і по доброму поцікавились, і чого всі причепились
.