Файна пані• 14 ноября 2025
А дают ли инвалидность с лактазной недостаточностью?
Клин_Кляйн• 14 ноября 2025
Офігеть, оооо піду завтра питати. Напьюсь молока, нехай задихнуться в одній кімнаті зі мною і все дадуть....
Мальдивирую• 14 ноября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
догонят и еще раз дадут
Мальдивирую• 14 ноября 2025
Ответ длякороткопамятна
Дадут. Догонят и еще раз дадут ))
о блин. вы первая успели
Злива інформації• 14 ноября 2025
Почитайте постанову 1338, порівняйте вказані там хвороби зі своїми
Тролю як можу• 14 ноября 2025
Дитині можуть дати, якщо виражена втрата маси тіла та синдром маальсорбції. На межі з лежачим станом. Перед тим потягають по лікарнях, полежите в стаціонарі. Аналізи, недешеві. І щороку підтвердження.
Тепер подумайте, вам то дійсно треба?
Оно само купилось• 14 ноября 2025
Ответ дляТролю як можу
Тепер подумайте, вам то дійсно треба?
Не дадут)))) безлактозные смеси есть