Надежда наш компас• 15 ноября 2025

Варто йти в воєнкомат, ставати на облік в 51 рік? я медик

Можуть мене забрати кудись чи вже стара для цього? Штраф 34 000 грн це макисмальна сума чи може бути більше?
На роботі поставили умову, щоб все було офіційно і я стала на облік. Думаю звільнятися, чи йти в воєнкомат.
тогдалия• 15 ноября 2025
А как вы сами? Что думаете? На что готовы?
Акуна_Матата• 15 ноября 2025
Сейчас не заберут. Что будет потом - никто не знает
Мандолина Бу• 15 ноября 2025
У нас кілька колег стали, працюють далі
Цигарний шланг• 15 ноября 2025
Идти вставать,вам дадуть военник и отпустят
автор Надежда наш компас • 15 ноября 2025
Ответ длятогдалия
на штраф готова, а вот если заберут, то нет. хотя у меня ребенку нет 16
Ответ дляМандолина Бу
У нас кілька колег стали, працюють далі
їм не виписували штраф?
Мандолина Бу• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
їм не виписували штраф?
Ні, вони вчасно стали на облік. За що штраф?
Ответ дляМандолина Бу
ну якщо я зараз піду, то я вже повинна стояти там як мінімум 3,5 роки.
Мандолина Бу• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Наші ставали в минулому році, точно не 3.5 роки тому
Царівна Жабка• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Кому вы нужны? Куда вас заберут??? Конкретно на сегодня это бред
Ответ дляМандолина Бу
ну то було в минулому році. тоді дали термін до літа. зараз може майор чи хтось там вредний попастись і потріпає нерви.
Прокачую сідниці• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Никуда вас не заберут, даже если бы ребенку было 20.
У нас все стоят на учёте, никого из женщин не забирали
Топтунша• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Вроде на сегодня есть закон, что женщин только с их согласия, но , что они завтра придумают, хз
Ответ дляЦарівна Жабка
слухайте, ну ще півроку назад приходили повістки жінкам, правда в лікарні.
Акуна_Матата• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Так повестки не на мобилизацию, а уточнение данных, влк
Ответ дляПрокачую сідниці
ви уважно читаєте? якщо стоять на обліку, то ніхто не забирає. а я сама припрусь в воєнкомат і піду проходити комісію.
Кастрюлька• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ну что бы пришли и встали на учет.
Ответ дляКастрюлька
Ну что бы пришли и встали на учет.
а їм штраф виписували?
Прокачую сідниці• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Я теж сама приходила і ставала. Власне як і всі інші - самі йшли і ставали
Кастрюлька• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
а їм штраф виписували?
У нас фармацевты ходили в прошлом году , ничего не выписали .
Царівна Жабка• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
А ну ж покажііііть. Бойові?🤣
Ответ дляПрокачую сідниці
це коли було? якщо до липня того року, то тоді нікого не трогали з штрафом.
Міряю від одиниці• 15 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Та невже? Якщо нікому не потрібна, то звідки вимога стати на облік? Для чого облікувати непотрібних ?
П.С. чоловіків і в 59,5 беруть аж гай шумить.
Міряю від одиниці• 15 ноября 2025
Ответ дляТоптунша
Це ’вроде’. Нема такого закону.
Царівна Жабка• 15 ноября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Автор чоловік? Слово ’сьогодні’ ви пропустили умисно чи за станом здоров´я?
Ответ дляМіряю від одиниці
за чоловіків знаю. колега стоматолог 51 рік, пішов на комісію і в кінці видали бойову повістку. він охр..в.
Міряю від одиниці• 15 ноября 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Звичайно, в суботу вихідний. А в понеділок все може помінятися, правда ж? Бо жінок медиків таки забирають.
Помогалочка• 15 ноября 2025
А где вы работаете, автор? Это вы только устроились или работаете уже давно и вам поставили такое условие?
Добрая свекровь• 15 ноября 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ви точно медик?
Як це ви примудрились не стати на військовий облік ще в 18 років?
Завжди при влаштуванні на роботу відділ кадрів вимагає диплом та військовий квиток.
І якщо ви працюєте офіційно, у вас повинна бути людина, відповідальна за війстковий облік, яка щорічно в листопаді-початку грудня подає звіт в військкомат про воєннозобов´язаних, про вас в тому числі. Якщо ця вимога не виконується, там штраф на установу більше 30 тис.
І про повістки: що з того, що приходять? Медики повинні оновлювати дані, в минулому році всі повинні були отримувати штрих код на воєнник, потрібно кожні 5 років проходити влк по графіку, і в кожному з цих випадків приходять повістки. Мені 50, я медик, з початку війни отримала 3 повістки в військкомат, пішла, двічі оновила данні, один раз отримала штрих код.
Це ж не бойові повістки розсилають.
Ответ дляПомогалочка
Я врач в частной клинике. устроилась полгода назад. Сейчас потребовали от клиники обновление данных в резерве, а я там не стою на учете.