Альдебаран• 16 ноября в 04:33
Як реагувати на випади колеги?
Колега постійно стресує із за робочих моментів ( багато роботи, складна робота, неприємності із за керівництва і т д ) , іноді мені приходиться звертатись до неї по роботі і вона тоді або відповідає питанням на питання або просто огризається.Як на таке реагувати?Робити у відповідь так само, коли вона звертається чи зробити вигляд що все ок і перевести спілкування в письмову форму?
60 метрів сметани• 16 ноября в 04:37
Дивлячись, що саме по роботі Ви запитуєте. Якщо це стосується обговорення робочих процесів (взаємодієте), то це одне. А коли Ви щось не знаєте по своїй роботі, і постійно одне і те ж запитуєте, - це інше, тут вона має право огризатися
Невісточка ж• 16 ноября в 08:19
Письмово, знизити рівень дружності до офіційного.
Якщо це вплине на роботу і вийде до керівника, чесно настукати.
Екшон хай вдома влаштовує.
Альдебаран
• 16 ноября в 08:21
Ответ дляНевісточка ж
Екшон хай вдома влаштовує.
Дякую за пораду
АБВГДэшница• 16 ноября в 09:06
если по работе, то сделать так чтобы ’случайно’ услышало руководство, пусть объясняется там
Альдебаран
• 16 ноября в 14:45
Ответ дляХата на мати
а что именно вы постоянно спрашиваете? выше верно написали
Ми працюємо над одним проектом в команді, тому маємо на жаль взаємодіяти і узгоджувати наші дії і рішення.Всі мої пропозиції обесцінюються, а на всі питання на узгодження просто відповідають питанням так, щоб моє питання виглядало смішним
Альдебаран
• 16 ноября в 14:45
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую!
Хата на мати• 16 ноября в 14:48
Ответ дляАльдебаран
переходим в письменный формат. каждое смс пишем и ставим в копию тех, кото может интересовать решение/ ответ по этому участку.
одно дело послать нафуй без свидетелей, другое дело не ответить/ не сделать кусок работы
Альдебаран
• 16 ноября в 14:49
Ответ дляХата на мати
Спасибо, так и сделаю