Бла бла бла• 16 ноября 2025

Дівчата, хто вчився плавати майже в 40? Є шанс? Боюсь води

Потребую апгрейду• 16 ноября 2025
Вам очень нужен этот навык? Не умеете и не умеете. Может ваш организм вас бережёт?
автор Бла бла бла • 16 ноября 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Очень нужен. Я чувствую себя неполноценным человеком
Несемо світло разом• 16 ноября 2025
Я пішла в спортлайф в 45.З тренером 1 заняття в тиждень ну на ізмор,ще 4-5 р в тиждень по годині сама. Спина перестала боліти,виносливість і сон високі,психо-емоційна сфера кайф.Робота 7-19,іду ще майже щодня,але діти виросли,я живу сама.Сьогодні вже пропливла 1,75 км,це 70 басейнів.Все в ваших руках.Ну,але я на авто і робота розумова,ну голова кипить,може тому фізично не втомлена.
автор Бла бла бла • 16 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Дурне мабуть питання, але запитаю. А тренер в момент заняття в басейні поряд чи ні?
автор Бла бла бла • 16 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
В мене також розумова робота. Спина болить жахливо від сидячої роботи
Снідаю авокадо• 16 ноября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Добрый человек, пожалуйста, а напишите и мне эти технические моменты
А то я тоже очень боюсь воды, плавать умею, но явно я как-то не так дто делаю, потому что меня хватает на несколько метров((
Так я ж не тренер. Я так объяснить не смогу.
Тогда тренер мне объяснил и закрепил эти навыки на мышечном уровне. И сейчас оно как то само собой выходит.
Несемо світло разом• 16 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
На суші
Несемо світло разом• 16 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
Ото я конала,а ще діти меньші дома,мама була лежача,думала все все.Знеболюючі часто пила і колола.Вже й за кермом не могла сидіти так спина боліла,а шию,то капець.Якось помаленьку діти поїхали,мама сама себе обслуговує,та й зайнялася я собою.
Lacrimo• 16 ноября 2025
Проблема не в навчитись а в страху води. І тут не завжди працює клин-клином. Більшість фобій не вилікувати навіть психологом, хіба з гіпнозом і то це має бути знайдена реальна причина в дитинстві. Якщо людина народилась з таким страхом, от як я висоти - то навряд щось зробиш. Тому коли такі страхи проявляються з народження - це обовʼязок батьків це було пофіксити ще до 5-7 років, далі - це все важче і важче. Яка потреба плавати на глибині? Мало людей дійсно це робить, навіть ті, які не бояться води. Я от сама на глибину не запливаю, мені завжди треба контролювати дно хоча б на витягнуту ногу. І це я не боюсь, плавати вмію: 6 років в ДЮСШ. А от коли на море вперше потрапила - то дуже довго боялась хвиль та і раптової глибини. Так і тримаюсь завжди біля берега , не бачу потреби глибини. Хоча на воді тримаюсь легко, любою технікою і ниряю.
автор Бла бла бла • 16 ноября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
На суші
А якщо я піду на дно в тому басейні?
автор Бла бла бла • 16 ноября 2025
Ответ дляLacrimo
Я не хочу глибини. Хочу вміти плавати хочаб біля берегу. Лежати на спині. Глибина на фіг треба
Lacrimo• 16 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну можна спробувати повчитись, щоб зрозуміти чи це фобія, чи це незнання як себе вести у воді. Якщо не дасть результату - можна до психолога , це якщо є хоч якась інфа чого є страх води. У мене от страх висоти , можливо з народження , але не факт, бо я памʼятаю як мене вперше віднесли на 6 поверх ( на такій висоті я ніколи не була) , тримали на руках, і силою типу жартували , перехиляючи через перила відкритого балкону, типу ’кину’ . Було десь 4 роки. Батьки. Тепер самої високої висоти я не боюсь ( от як в літаку, висотки) хоч до краю не підійду, а ось відкритих балконів , ненадійних конструкцій і коли хтось там є крім мене а тим більше за спиною - боюсь.
Файна_зупка• 16 ноября 2025
Ответ дляБла бла бла
Я дітей навчала, тренери завжди були в воді.