Нашли в капусте• 16 ноября в 13:36
Ваши любимые зимние, рождественские книги.
А какие у вас любимые книги, которые произвели на вас наибольшее впечатление и вв читали их не отрываясь покинул в мир магии и волшебства?
У меня таких книг две.
1. Фантастические приключения рождественской компании Корина Гизелер
2. Когда снег пахнет мандаринками. Сборник историй украинских авторов.
И хоть эти две книги больше для подростков, но лично мне они прям очень зашли. Рождественскую компанию вообще читала до утра не отрываясь.
Хочется снова найти что-то такое интересное чтобы снова не спать до утра)
У меня таких книг две.
Садова гойдалка• 16 ноября в 13:40
Французские сказки....и вообще сказки...
Спасибо, что напомнили
Мамкиня доця• 16 ноября в 13:41
Первую дочь в этом году проходит в школе. От большинства рассказов она плевалась дальше, чем видела.
А я Маленьких женщин люблю зимой)
Латвийские_Номера• 16 ноября в 13:46
Уже пару днів дивлюсь серіал - екранізацію Енн із зелених дахів, не про Різдво, хоча там є там і Різдво в одній із серій. Але цього року це прям моя різдвяна історія, такий чуйний фільм, плачу в радію разом із Енн.
Книгу не пораджу, бо ті, що читали минулі роки прям для малих дітей, хоча теж класні.
Латвийские_Номера• 16 ноября в 13:48
Ответ дляМамкиня доця
А я Маленьких женщин люблю зимой)
Клас, в мене є ця книжка, купувала дочці, треба прочитали. Дякую, що нагадали.
А в якому класі проходять?
Мамкиня доця• 16 ноября в 13:49
Ответ дляЛатвийские_Номера
А в якому класі проходять?
У восьмому
Україна наше все• 16 ноября в 13:58
’Лускунчик’ Гофмана, ’Таємниця Крилатого Змія’ П´єр Гамарра, ’Планета новорічних ялинок’ Джанні Родарі
Клептоманка• 16 ноября в 14:00
Ответ дляМамкиня доця
А я Маленьких женщин люблю зимой)
Якось так склалося, що у розпіарених видавництвах типу Старого лева та Абабагаламаги друкують щось нецікаве. Хоча і оформлення непогане, але зміст....Як вони обирають тих авторів незрозуміло
Я такая наивная• 16 ноября в 14:21
Ответ дляКлептоманка
Я купила Муммі Тролів від старого лева, наскільки я люблю книги українською, але читати той напівугорський діалект не змогла. Викинуто на вітер немалі гроші, а найобразливіше, що я дуже хотіла цю книгу.
Марфа Українівна• 16 ноября в 21:57
Різдвяна ніч_Клемент Кларк Мур й Алекс Т Сміт_адвент-серія про різдвяні пригоди Вінстона. З дитиною перечитуємо залюбки.