Гарнюнька• 16 апреля в 06:02

Є у Вас улюблені твори?

Від початку повномасштабного взагалі не читаю, але зараз сиджу біля вікна, дивлюся в блакитне небо і розумію, що спати хочу, але спочатку треба покурити. І в пам´яті спливає улюблений, чи один з улюблених віршів. Вибачте, що російською.
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 06:09
Смотрю в окно и вижу последствия обстрела. Не до стихов мне сейчас, не до стихов.

Анонимба• 16 апреля в 06:09
Это отсылка к Николаю? Ага, курил он на балконе, махая дворникам
Админко• 16 апреля в 06:10
Дивлюсь в блакитне небо в якому літають ракети які прилетіли з мацковіляндії вбивати українців і згадую мацкальського поета….. яка романтика кончєних тупих людей
Анонимба• 16 апреля в 06:11
Ответ дляЛиса Патрикевна
Тема для ср@ча, прям сильно сомневаюсь, что это ’очень, очень любимое’ стихотворение для автора, которое она ещё в школе выучила.
Админко• 16 апреля в 06:11
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не хочеться вірші якогось москальського поета почитати?
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 06:12
Ответ дляАдминко
Почитать не очень, вот убить его с превеликим удовольствием.
Админко• 16 апреля в 06:14
Ответ дляЛиса Патрикевна
А краще з десяток

Кнопкотиць• 16 апреля в 06:43
Странное стихотворение...
Что именно Вам, автор, в нём нравится?
автор Гарнюнька • 16 апреля в 07:10
Ответ дляКнопкотиць
Странное стихотворение...
Что именно Вам, автор, в нём нравится?
Світанок. Відчуття світанку. Розумію, що загинули люди і тварини, про яких не пишуть, але коли на весні вранці виходиш курити на балкон, таке відчуття відстороненості виникає, наче нічого в світі не відбувається. Просто птахи співають, прохолодно, їде трамвай, квітнуть абрикоси і якісь кущі з жовтими квітами, хтось іде на зупинку, десь каркає ворона, пробігає дворовий кіт... Так, наче життя не зупинялось. Світанок, спокій, втома і надія на новий день. Це я відчуваю, згадуючи цей вірш. Мені справді шкода, що він написаний російською.
виктория7аас• 16 апреля в 07:20
Ответ дляАдминко
Автор стихов ковенацкий харьковчанин
Шукаю стакан• 16 апреля в 07:26
Есть любимое, только не вірш. Повія Панаса Мирного.
КрестьянинДиор• 16 апреля в 07:28
Ромашка Симоненко нравится. Сонеты Шекспира
автор Гарнюнька • 16 апреля в 07:29
Ответ дляШукаю стакан
Дякую. Не знайома з цим твором, почитаю.
Хитрушка-чекушка• 16 апреля в 08:05
Ответ дляАнонимба
Какая тема здесь не для срача? Только про котиков
ДеньгиНеСдаю• 16 апреля в 08:12
Ответ дляХитрушка-чекушка
про котиков тема может быть очень даже неоднозначной и провокативной
Да будет так• 16 апреля в 08:17
Надійшла весна прекрасна,
Многоцвітна, тепла, ясна,
Наче дівчина в вінку.
Зацвіли луги, діброви,
Повно гомону, розмови
І пісень в чагарнику.
Донька подруги• 16 апреля в 08:26
Ответ дляДа будет так
Надійшла весна прекрасна,
Многоцвітна, тепла, ясна,
Наче дівчина в вінку.
Зацвіли луги, діброви,
Повно гомону, розмови
І пісень в чагарнику.
А чий це вірш? Хороший!
Задираю носа• 16 апреля в 08:41
Курить вредно
Да будет так• 16 апреля в 08:52
Ответ дляДонька подруги
А чий це вірш? Хороший!
Іван Франко

Донька подруги• 16 апреля в 08:53
Ответ дляДа будет так
Іван Франко
Дякую за відповідь!
Сорока-ворона• 16 апреля в 09:21
Ответ длявиктория7аас
Автор стихов ковенацкий харьковчанин
А звідки нам про це знати? Мова все ж таки маркер. Більшість тут після жахливої ночі обстрілів на нервах. Якось не до віршів російською.
Автор - провокатор
Ласковая_львица• 16 апреля в 11:06
Автор, Ліну Костенко почитайте. Вона принаймні живе в реальності, хоч і має поважний вік.