Шальная коклетка• 16 ноября 2025
Антивіковий догляд. Порадьте своїх фаворитів
Будь ласка, розкажіть від чого побачили хоч якийсь результат. Ціна не важлива. Не уколи.
Тирамісу на терасі• 16 ноября 2025
В мене всі крема шисейдо
Мені підходять і на інші я не хочу міняти
40 років
Шальная коклетка
• 16 ноября 2025
Ответ дляNo problems
Medik8 ретиналь, полиш Obagi
Як переносите ретиналь медік8? Бо я спробувала інститутум і вже тиждень лікую дерматит. Такого навіть від жовтих пілінгів не було.
No problems• 16 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Ну это же зависит больше от кожи, я хорошо переношу, без проблем, только губы сушит
Мусик Пусик• 16 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
А что вы использовали из институтом?
Шальная коклетка
• 16 ноября 2025
Ответ дляМусик Пусик
А что вы использовали из институтом?
RETINOL SERUM
Не виключаю, що забагато нанесла, але така реакція вперше.
ЯспАкойнаЯ• 16 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
RETINOL SERUM
А він дуже лайтовий, ним навіть влітку можна користуватися
Шальная коклетка
• 16 ноября 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Може не на сам ретинол реакція, а на щось у складі, бо від супербіотик також була червона. Специфічна марка виявилась.
Шальная коклетка
• 16 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Користуюсь Lamic подобається
Не чула ніколи. Це укр.марка? Що саме подобається? Що порадите спробувати?
Мизимец• 16 ноября 2025
До 35 филорга гидрофиллер реально работал. Сейчас в 43 только биоревитализация и ботокс дают видимый результат .
Дома балуюсь микротоками и режимом бустер на Медикьюбе. Ретинол, витамин С высокой концентрации, маски разные (Корея, Франция) если честно просто делаю чтобы что-то делать, результата 0. Кода сухая, тонкая, не проблемная.
ЯспАкойнаЯ• 16 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Так, це якась ваша індивідуальна реакція, бо я майже все перепробувала цього бренду
ЯспАкойнаЯ• 16 ноября 2025
По суті питання, в мене багато всього в домашньому догляді, але це продовження роботи у косметолога
Шальная коклетка
• 16 ноября 2025
Ответ дляМизимец
Мікротоки з ботоксом не можна наче. Біоревіталізацію колоти пора, але страшно
Полінуклеотиди боляче, а просто гіалуронку наче вже й не колять.
Рання пташка• 16 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
В Институтум в составе не ретиналь, а гран-активный ретиноид, это другая форма
Та никада в жизни• 16 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Карбоксітерапію делаю,удобно умивалка,нічний крем дуже сподобався,це Італійська косметика
Шальная коклетка
• 16 ноября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Дякую!