ВільнаНазавжди• 16 ноября 2025

А навіщо фільтрація українців хто їде в рф?

От тут часто кричать: нічого не буде, якщо ми здамося, кому ви потрібні, це безпечно, ніхто нас не чіпатиме і все таке.

А навіщо ж тоді вони так фільтрують тих нечисленних українців, хто зараз наважився до них їхати? Чому декого не пускають? Чому дехто взагалі зник? Це ж навіть не військові їдуть до них, а часто жінки з дітьми, літні люди..
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Будет
По крайней мере, военным оставатся нельзя тут будет. И многим другим, по ситуации. Если наша власть надумает сдаваться, она должна хотя бы на несколько суток без огня догрворится и вывезти эвакуацией всех военных и их семьи, обязанна!!!!! Но....никто этого не сделает, увы, и что тут будет твориться - одному Богу известно
Так в нас військових, ветеранів, та їхніх родин вже кілька мільйонів
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Хм. Совок скільки років існував? Там колись припинялися перевірки та санкції?
Придумают какую-то схему, очень надеюсь что массово они не капитулируют, всей страной имею в виду
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляМаю сечі
Удалено администрацией...
А чого в совку не скасовували фільтрацію?
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Да, наверное 1/4 страны, так или иначе
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляСуцільна зрада
А вы во что верите? Допустим война закончилась тем, что рф отдали полностью 4 области. Что будет на этих территориях происходит с людьми, которые донатили ВСУ, у которых служили близкие, которые просто не лояльны к рф.
Виходить, лише тікати..
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Виходить, лише тікати..
Если вы донатили, в ВСУ, или на каждом сайте гуглили самодельные гранаты, уезжать 100%
Если хотите рискнуть доказать кгб-шникам, что любите россию, можно пробовать оставаться
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Всех массово растрелять не могут, хотя....в каком-то городе, селе, показательно могут и такое сделать, для того, чтобы все люди бросили как можно больше своего имущества
Ну а якщо не всіх, а лише кілька десятків тисяч - то вам норм буде?
Суцільна зрада• 16 ноября 2025
Ответ дляАноним_1859
Как вы себе представляете проверку десятков миллионов людей? На сколько лет это растянется?
Типа их в очередь по одному выстроят? Легко представьте себе такую проверку в каждом отдельном населенном пункте. Когда соседи ждуны будут примерно сдавать. Как это уже было на оккупированных, вы как вчера родились.
nabludatel• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Тобто після війни такого не буде, якщо здамося?
руські побачили, що ми не лояльні до них. І стали відповідно відноситися. путін віддав окуповані території під владу бандитів, які вичавлюють звідти все, що можуть. З самого початку окупації у наших фермерів відібрали землю і техніку. Всі чули про наші трактори і комбайни в Чечні. Хтось зміг домовитись. Але це дуже непевно. Недавно дивилася відео де працівники агропідприємства в Бердянську скаржаться путіну (наївні), що у них відібрали землю і не дають навіть зібрати вирощений врожай. 3 роки працювали в окупації, а на четвертий все.
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Мне лично? Ничего не норм
Но представляете, 90% Украинцев уже не норм годами иииии..... оно всё еще продолжает происходить, каждый день, не смотря на внутренние, или даже внешние протесты обычных людей
nabludatel• 16 ноября 2025
Ответ дляАноним_1859
Нас віддадуть під протекорат Чечні або якихось інших бандитів. І буде терор і беззаконня.
Мамина квіточка• 16 ноября 2025
Ответ дляДоставучая
В рф? Или оккупированные?
Чтобы попасть на окупированные, сперва нужно пройти фильтрацию в Шереметьево.
tarveldy• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну тобто після війни така фільтрація нас всіх чекає, якщо здатися? А якщо не пройде її хто, ту фільтрацію? Просто ’пропал без вести’?
Щоб зрозуміти поцікавтесь як зараз живе Чечня
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Мне лично? Ничего не норм
Що саме в Україні не норм роками?
Фільтрували і визначали хто може залишатися жити в Україні, а кого вбити чи змустити виїхати?
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляtarveldy
Розкажіть в парі слов, не хочу я це шукати..
nabludatel• 16 ноября 2025
Ответ дляtarveldy
І ще можна глянути як живуть наші окуповані території під терором і фактичною владою чеченців.
На цьому тижні зявилося відео як чеченський плопчик бє і принижує українського хлопчика в Мелітополі. Тільки тому, що чеченцю щось не сподобалося в погляді нашої дитини. І з цим нічого не можна вдіяти в окупації. Заяви проти рос солдат і інших окупантів не приймають.
Мама Никитки-2• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Кацапи приходили вже зі списками хлопців з АТО і їх сімей.
Думаєте не буде тих, хто «в блокнотик» все ретельно записує?
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Що саме в Україні не норм роками?
Да речь не о том
Просто норм вам, мне или всей стране - никто не спросит, и ’не норм’ на физике, к сожалению ничего не отменяет
Главное, еще молиться, и во время понять, когда бежать и уезжать
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Они взламывают, и дию и резерв, даже сейчас, постоянно
Блокнотик....уже не нужен
Мама Никитки-2• 16 ноября 2025
Ответ дляЖерица ночи
Блокнотик....уже не нужен
То довго. Дія не показує чи виїхала людина чи залишилась. А списочок простіше і надійніше
Б´ю байдики• 16 ноября 2025
А в Израиле почему фильтруют и не пускают украинцев в том числе?
Аноним_1859• 16 ноября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Не помню такого.
Аноним_1859• 16 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Население Чечни около миллиона человек.
Жерица ночи• 16 ноября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
По тем же причинам, война...
У них это уже давно на поток поставленно. Плюс куча нелегальных мигрантов
Аноним_1859• 16 ноября 2025
Ответ дляnabludatel
Там же написано,що кривдники затримані
Аноним_1859• 16 ноября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Кацапам достатньо було зайти до місцевих шкіл,а там як на виставці для них портрети,імена та прізвища атошників.
nabludatel• 16 ноября 2025
Ответ дляАноним_1859
Там же написано,що кривдники затримані
Щоб дядечко кривдника, який працює в місцевій адміністрації, його відпустив.
Аноним_1859• 16 ноября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Везде фильтруют.На украино польской границе тоже фильтруют.
Мама Никитки-2• 16 ноября 2025
Ответ дляАноним_1859
Може в якихось сільських школах було. А щас просто нереально всі портрети вивісити
автор ВільнаНазавжди • 16 ноября 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Тому що ізраїльтяни завжди перевагу віддавали росіянам. Які з них глузують поза очі і насміхаються.
Ну то мають що хотіли.