На сайті оплата не проходить, може
Можна оплатити в реальному магазини якщо підвʼязати карту до гаманця ? Хтось
Знає . Зара магазин онлайн теж покупку не дає здійснити
Ответ дляmax2013
До 15 листопада
З моменту отримання коштів 180 днів на використання . Це оформити пакунок школяра можна до 15 листопада подати заявку. Якщо кошти не використати вчасно, вони автоматично повернуться до державного бюджету. А вони ще є на карті так як отримала я їх 1 вересня
english book• 16 ноября в 22:07
Можливість оплати залежить від коду МСС конкретної торгової мережі.За програмою пакунок школяра,це
дитячий одяг (MCC 5641)
одяг для всієї родини (MCC 5651)
взуття (MCC 5661)
канцелярські товари (MCC 5943)
Дізнайтесь за телефоном,який код МСС використовує українська мережа Reserved
В гуглі пише так
Код MCC (Merchant Category Code) для магазину одягу Reserved залежить від країни та платіжної системи, але зазвичай це 5661 або 5691. Щоб дізнатися точний код, найкраще перевірити історію операцій у вашому онлайн-банкінгу або звернутися до служби підтримки банку, оскільки він може відрізнятися залежно від вашого банку та країни, де ви здійснюєте покупку.
Що таке МСС-код? Який MCC-код у конкретного магазину, сервісу?
MCC-код (Merchant Category Code) — це код, за допомогою якого платіжні системи розуміють, чим займається торговий об´єкт.
В каталозі МСС кодів України,в Reserved значиться 5691,який не дасть розрахуватись коштами з пакунку школяра.Але все ж таки краще дізнатись особисто,який в них код Можливо інформація застаріла
дитячий одяг (MCC 5641)
одяг для всієї родини (MCC 5651)
взуття (MCC 5661)
канцелярські товари (MCC 5943)
В гуглі пише так
Ответ дляenglish book
дитячий одяг (MCC 5641)
одяг для всієї родини (MCC 5651)
взуття (MCC 5661)
канцелярські товари (MCC 5943)
В гуглі пише так
дитячий одяг (MCC 5641)
одяг для всієї родини (MCC 5651)
взуття (MCC 5661)
канцелярські товари (MCC 5943)
В гуглі пише так
Дякую за відповідь