Не заздріть тьоті• 17 ноября в 07:46
❗️Это правда? Про новый закон?
❗️Тепер борг, в тому числі за комуналку, може зробити власника квартири бездомним: ВР прийняла скандальний законопроект
За проголосували 236 депутатів. Згідно з законопроектом №14005, громадянин який потрапив до Реєстру боржників: автоматично втрачає право розпоряджатися всім майном, в тому числі єдиним житлом, а виконавець при відкритті виконавчого провадження отримує широкі повноваження — самостійно вибирати спосіб погашення боргу і оцінювати вартість майна, що допускає вилучення навіть єдиного житла за незначну заборгованість.
ㅤ
Не заздріть тьоті
• 17 ноября в 07:46
То есть любой долг по коммуналке, даже если это 200 грн ?
Бутерброд и я• 17 ноября в 07:48
Ответ дляНе заздріть тьоті
Без суда ничего не будет
Не переживайте
Кудрі кручу сама• 17 ноября в 07:50
Чи зможуть забрати житло за борги
У соцмережах активно обговорюють норму, яка нібито дозволить виконавцям ’виламувати двері боржникам’. Насправді це не так. Вони зможуть заходити до житла лише за рішенням суду й у присутності поліції. За словами адвоката, такі випадки скоріш за все будуть поодинокими — масових ’рейдів’ очікувати не варто.
Пушап Мі мі• 17 ноября в 07:50
Ответ дляБутерброд и я
Без суда ничего не будет
Не переживайте
Вот только они хотят автоматизировать процесс судовых решений. Придумают какой-то ЄСуддя и эти решения будут автоматом клепаться.
Цвіпканя• 17 ноября в 07:51
Може і правда, але мають бути в такому разі альтернативне житло від держави. Куди подінуть тих людей, що не можуть платити чи не хочуть? Є така прослойка населення, що не платить комунальну, живуть без світла.
Кудрі кручу сама• 17 ноября в 07:51
Що хочуть змінити для боржників
Мета законопроєкту — зробити виконання судових рішень швидшим та ефективнішим. Частину процесів планують перевести у цифровий формат — документи обмінюватимуться онлайн, без паперової тяганини. Через це у боржників буде менше часу, щоб виконати вимоги Державної виконавчої служби.
Реклама
Також створять нову автоматизовану систему стягнення боргів. Вона пришвидшить взаємодію між:
банками;
виконавчою службою;
державними установами.
Вона також забезпечить обмін даними між Єдиним реєстром боржників та іншими держбазами.
Реклама
Після набуття чинності закону блокування банківських карток, арешт майна або електронних гаманців відбуватимуться автоматично — без участі виконавця. Система самостійно блокуватиме активи одразу після відкриття провадження.
Чим загрожуватиме перебування у реєстрі боржників
Потрапляння до Єдиного реєстру боржників матиме серйозні наслідки, адже вам зможуть відмовити у продажу, даруванні чи заставі майна. Банки, нотаріуси та реєстраційні служби не зможуть проводити відповідні операції.
Реклама
банками;
виконавчою службою;
державними установами.
Реклама
ЧупакабраЗеБест• 17 ноября в 07:51
Ответ дляЦвіпканя
в приюты для бомжей.
Цвіпканя• 17 ноября в 07:54
Ответ дляЧупакабраЗеБест
в приюты для бомжей.
Хіба що так. Але є діти...знаю таку сім´ю. Діти від різних чоловіків, відрубали світло за несплату, то мамаша ходить в підвал заряджати телефони і пити каву, бо там світло жеківське.
ЧупакабраЗеБест• 17 ноября в 07:54
Ответ дляЦвіпканя
мать с демтьи может и примет какой то соц центр на 3 мес. дальше на выход. просто соверелдннолетние моугт пойти в приюты для бомжей.
Не заздріть тьоті
• 17 ноября в 07:54
Ответ дляКудрі кручу сама
Чи зможуть забрати житло за борги
Так речь не про забирать, а про арест имущества за копеечный долг
КоКоКоКоКоКо...• 17 ноября в 07:56
Ответ дляSo_so
От 160 тысяч
Всего по всей коммуналке? Или за каждую службу?
Не заздріть тьоті
• 17 ноября в 07:56
Ответ дляКарамелька
Готовят ко второму чтению -
То есть это только в первом чтении проголосовали ?
Лапка• 17 ноября в 07:56
Мне, кстати, наложили такой арест за долг в 5000 тысяч. Узнала благодаря дии. И то появилась информация спустя три месяца
західний_діалект• 17 ноября в 07:56
Ответ дляБутерброд и я
Без суда ничего не будет
Не переживайте
в наший країні можливо все))))
Живчик-счастливчик• 17 ноября в 07:57
Ответ дляБутерброд и я
Без суда ничего не будет
Не переживайте
«Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!»
Не заздріть тьоті
• 17 ноября в 07:57
Ответ дляSo_so
Сейчас поищу пункт, там фигурирует 20 минимальных зп. Только после этой суммы могут выселить из единственного жилья.
Выше пишут, что уже и за 5 тыс накладывают арест, то если примет и за 200 грн смогут
Борода• 17 ноября в 07:57
Ответ дляНе заздріть тьоті
То есть - нет!
Карамелька• 17 ноября в 07:58
Дідова баба• 17 ноября в 07:58
Ответ дляБутерброд и я
Без суда ничего не будет
Не переживайте
А зная судебную систему Украины, вы рассчитываете на справедливость?
Не заздріть тьоті
• 17 ноября в 07:58
Ответ дляЛапка
А счета не блокировали или как вы три месяца могли не знать ?
Мюллерная• 17 ноября в 07:58
Ответ дляКарамелька
Готовят ко второму чтению -
Пройдет , даже не сомневаюсь. Долги уже больше нескольких лярдов.
Дідова баба• 17 ноября в 07:59
Ответ дляКудрі кручу сама
Чи зможуть забрати житло за борги
Ну слава богу)))
Мюллерная• 17 ноября в 07:59
Ответ дляЦвіпканя
При капитализме нужно за все платить
Дідова баба• 17 ноября в 07:59
Ответ дляПушап Мі мі
Да, это будет ИИ делать. Они обкатывают это уже
Не заздріть тьоті
• 17 ноября в 07:59
Ответ дляЛапка
А за что был долг у вас ?