ЭкстрасенсиХаЯ• 17 ноября 2025
Зараз носять таке взуття? Варто купувати? Фото.
Подобається цей бренд, але модель чобіт викликає сумніви. Купую на подарунок підлітку, не знаю, чи вона буде таке носити.
Результат:
вже голосів:
46 (68.66%)
Краще пошукати інше
14 (20.9%)
Тиць
7 (10.45%)
Купувати
Усатая полосатая• 17 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ребёнок носит такое, ему нравится. Но сама модель меня смущает.
Ви ж самі вище написали, що не може е спитати. Ви хочете, щоб підлітка забули за такий треш. Вже якщо хочете подарувати, то подаруйте щось нормальне. Хоча мені незрозуміло, чому не можна запитати саму дитину
Усатая полосатая• 17 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я відштовхуюся від того, що людина взувала минулої зими. Приблизно, плюс-мінус, модель схожа і дитині то подобалося. І так, хоче блискуче, бо ще й куртку і шапку має в кольорі металік)
Не можна від такого відштовхуватися, особливо у підлітка! Ну хоч подивіться навколо себе, що зараз носять діти
Мексиканочка• 17 ноября 2025
Автор, якщо є можливість, узгодьте з дитиною. Невідомо, як їй дісталося попереднє взуття, та й смаки в цьомумвіці змінюватись можуть кожні пару місяців
Непозбувна Бентега• 17 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Да, попросили для подростка, семья впо. Бюджет до 2000. Видела её сапожки, которые порвались в прошлом году, ищу что-то похожее.
Родственников спросить не можете? Ребёнок детдомовский?
Зубная фея• 17 ноября 2025
Та носять різне...скільки років дівчинці?
Моїй 13, впевнена, що не сподобались би. Ви ж певно при виборі ще керувалися ціною/знижкою. Взяла ось такі по знижці теж
ПростоБелка• 17 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А размер какой?
У меня есть новые с биркой чёрные, кожаные угги-ботинки
Лучше не выбирайте цветное, блестящее
Тем более впо, в том плане, что понятно, что обуви там нет огромного выбора
И нужны какие-то универсальные зимние ботинки
А не плащевка как в дешёвых дутиках
Оно стремное какое-то на вид, честно
Не для подростков, а для бабушки лет 60 +
Ну вот самое первое впечатление 🤷🏻♀️
Захотите, напишите, вдруг размер ваш )
Лучше не выбирайте цветное, блестящее
А не плащевка как в дешёвых дутиках
Оно стремное какое-то на вид, честно
Ну вот самое первое впечатление 🤷🏻♀️
Захотите, напишите, вдруг размер ваш )
Усатая полосатая• 17 ноября 2025
Ответ дляПростоБелка
А размер какой?
Лучше не выбирайте цветное, блестящее
А не плащевка как в дешёвых дутиках
Оно стремное какое-то на вид, честно
Ну вот самое первое впечатление 🤷🏻♀️
Захотите, напишите, вдруг размер ваш )
Лучше не выбирайте цветное, блестящее
А не плащевка как в дешёвых дутиках
Оно стремное какое-то на вид, честно
Ну вот самое первое впечатление 🤷🏻♀️
Захотите, напишите, вдруг размер ваш )
От дивні люди. А якщо жінці 60, вона має обов´язково треш взувати?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 17 ноября 2025
Ответ дляЗубная фея
Дякую, що поділилися. Такі мені теж подобаються. Можливо це буде кращий варіант. Але маю обмеження по грошам, тому дійсно, дивлюся моделі зі знижками.
Зубная фея• 17 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ця модель є в сріблястого кольорі, ціна всюди близько 2 тис.