Сільський ансамбль• 17 ноября в 12:24
Яке б місто обрали для переїзду?
Яке б місто обрали для переїзду з Запоріжжя
Зробіть вибір:
вже голосів:
Тернопіль
Рівне
Вінниця
Івано-Франківськ
Таракашечка• 17 ноября в 14:51
Ответ дляКишмишная Мая
Рускоговорящіє, які бояться їхати на ЗУ - вас ніхто і не кличе. Нормальні люди до нас приїхали, живуть, працюють, покупували вже квартири і все їм нормально. Доречі, в ІФ, деколи частіше почуєш російську мову, ніж українську. В області 40 тис. переселенців, і уявляєте, всі живі, і нікого з гі...м не змішали.
Я теж здивувалась, гуляли там в парку біля озера і рос. мови чула більше ніж укр.
Полонянка SexShop-а!• 19 ноября в 08:32
Ответ дляТра Ля Ля
Я не ВРУ, я живу в Одесі 20 р, так було завжди тоді, на мене дивилися як на дурочку. Зараз звісно вже не так.
Ви точно брешете, бо у вас такі русіцизми у вживанні, так україномовні ніколи не скажуть
ГейСюда• 20 ноября в 03:06
Ответ дляПозитивна
Франківськ бо в мене там 4 квартири)))
А сама вы, наверно, в Германии? Квартиры сдаете?
Позитивна• 20 ноября в 03:27
Ответ дляГейСюда
Ні я не в Германії, звісно здаю, для того я їх і купувала. Це заборонено?