ЗновЗдоров• 17 ноября в 13:59
Фоп - приватбанк чи монобанк? В якому банку ви відкрили підприємницький рахунок
Якщо знімати кошти, де менша комісія?
Користуюсь чекбоксом прро
Зубачистка• 17 ноября в 14:01
Монобанк. Перекинути з фоп картки на особисту білу/чорну без комісії. Готівку не знімаю.
тянитолкайка• 17 ноября в 14:09
Приват банк бере 150 грн за обслуговування рахунку і по 5 грн з транзакції за податки.
Перекидати гроші з фоп на звичайну карту - без комісії. Зняття готівки - 1% комісії
тянитолкайка• 17 ноября в 14:09
Ответ дляВишиванка
С Привата перешли на моно банк
Чому? Що там вигідного?
Свідок Перемоги• 17 ноября в 14:35
Ответ дляПишущаяся
У мужа Аваль. Когда открывал, о Моно еще не знали.
У мене теж райффайзен. Рік безкоштовного обслуговування зараз у них при відкритті фопівського рахунку
Пишущаяся• 17 ноября в 14:37
Ответ дляСвідок Перемоги
У мужа давно. Ему нужен был терминал, Приват залупился, Аваль дал с радостью. А теперь те придурки его хотят переманить