АБВГДэшница• 12 ноября в 16:49
Стоматологія happy dent Запоріжжя
Добрий вечір! Дівчата із Запоріжжя, хто користувався послугами цієї стоматології: лікування, гігієна зубів? У якого саме лікаря і чи сподобався вам результат? Може хтось порадить де краще зробити чистку зубів, лікування, щоб максимально акуратно робили і якісно, бо зуби болять і так. І щоб адекватні ціни. Колись пломбувала в мк, але та лікар виїхала за кордон...
Краля-Галя• 12 ноября в 17:21
Уже много лет делаем чистку только у одного врача парадонтолога - Татьяна Васильева Витадент на Анголенко. И все знакомые врачи ходят на чистку только к ней. Больше своего ребенка я ни одному врачу кроме неё не доверю. Врач от Бога.