Сусідка знизу• 17 ноября в 14:44
Хто може подивіться будь ласка, у мами шлунок, чи треба лякатися?...
Я знаю що є ті хто мене зараз заплює але все одно спитаю.
Мама моя й раніше мала проблеми зі шлунком, але як тільки відпускало то любитель порушити дієту, поїсти якоїсь фігні тощо. Ну й обстеження робила, препарати пила само собою.
Знову став боліти періодично. Вона чомусь боїться гіршого. В окрему місці то трошки болить, то не болить, то знову трошки чути, то немає відчуттів ніяких. Треба йти на гастроскопію, але вона витримає тільки під седацією. А седацією страшно бо є порушення серцевого ритму, брадікардія, щось там порушення пучка Гіса. Кароч і робити страшно, і не робити не можна.
Може хтось може подивитись. Наскільки все погано (((((
Дякую.
Лунтик-паунтик• 17 ноября в 15:03
Ответ дляПапина дочка
зачем седация? в нормальных клиниках делают через нос, если сильный рвотный рефлекс. хотя я ходила и так блевала)) ничего, все сделали и все нормально посмотрели. скорее всего гастрит или предъязва у нее, все лечится, было бы худшее, симптомов бы не было
Не известно. У нас соседка по даче. Побаливало иногда. То изжога то гастрит. Как стало болеть невыносимо - то уже 4 ст. была рака желудка, похоронили через полгода. Обследоваться нужно. И хеликобактер сдать
Джавеліна• 17 ноября в 15:07
Ответ дляСусідка знизу
Та звісно що з нею піду
Оце думаю чи тягнути її зразу на МРТ...
Для обстеження на онко шлунку потрібно зробити гастроскопіюю ( з біопсією якщо потрібно) і КТ з контрастом трьох зон (грудна, черевна, малий таз).
Тато зараз лікує рак шлунку.
Сусідка знизу
• 17 ноября в 15:09
Ответ дляДжавеліна
Підіть до лікаря, який має індивідуальний підхід.
Бо щось цікавий ви медик.
Я не медик, але працюю в системі
Сусідка знизу
• 17 ноября в 15:13
Ответ дляДжавеліна
Тато зараз лікує рак шлунку.
Дякую, я думала МРТ більш інформативне
Дякую
Ms. Анонимная• 17 ноября в 15:18
робити гастроскопію. може бути від гастриту до виразки. хто що може сказати навмання?? чим далі ви сидите-тим гірше для вас. навіть гастроентеролог без гастроскопії вам нічого не скаже. це процедура номер 1. її навіть дітям роблять.
Сусідка знизу
• 17 ноября в 15:25
Ответ дляMs. Анонимная
Та ніхто ж не сидить
Але я вже з ума сходжу через ці думки, що їй треба робити гастроскопію під седацією, і невідомо як вона її перенесе (((((
Фима Собак• 17 ноября в 15:33
Ответ дляТанго утрьох
Ви серйозно зараз? Чи теж троль?
Подивитися та прийняти рішення щодо лікування та обстеження може виключно лікар. Вам туди
Вам дивитися на каві чи таро?
та тролль, конечно
Не рахую, а вважаю• 17 ноября в 16:04
Ответ дляСусідка знизу
Іноді тут дівчата вміють дивитись на картах, і потрапляти в яблучко
Вы не в адеквате, ищите гастроэнтеролога, не всегда это желудок и не всегда фгдс нужно
З вишневого садка• 17 ноября в 16:18
Ответ дляСусідка знизу
А іноді ні
Вам скажуть, що все ок, а через півроку четверта стадія... Ви загалі при розумі
ЧупакабраЗеБест• 17 ноября в 17:20
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, я думала МРТ більш інформативне
Дякую
Мне врач дал направление на Кт.есть пробелмы по жкт, ноя не могу глотать зонд, точнее доктор пытался, но со мной началось твориться такое... вобщем без седации нельзя, иначе умру от сердечного приступа. это слова врача.
А седацию никто не берется делать, есть свои проблемы.
Так мне врач написал КТ, или по желанию мрт.
я не знаю насолькок это правильно, я не буду вам ничего советовать.
но это моя ситуация.
ЧупакабраЗеБест• 17 ноября в 17:23
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, я думала МРТ більш інформативне
Дякую
вот тут например все по кишкам, но я не вижу слово желудок
Лукава Кішка• 17 ноября в 18:24
Ответ дляСусідка знизу
Та звісно що з нею піду
Оце думаю чи тягнути її зразу на МРТ...
Чому ви думаєте, що потрібно МРТ? Лікар може і КТ призначити. З контрастом.
Чесно кажучи, ви трохи дивна.
Сусідка знизу
• 17 ноября в 20:22
Ответ дляЛукава Кішка
Чесно кажучи, ви трохи дивна.
Контраст не можна, судини
Лукава Кішка• 17 ноября в 21:04
Ответ дляСусідка знизу
Контраст не можна, судини
Це я за свій випадок писала. Батькові, у якого був рак шлунку, призначали саме таке обстеження.
Взагалі, складається враження, що вам все не підходить. Ви волієте почути від когось, що обстеження не потрібні, що з мамою все добре. Інакше не було б вашої теми.