220В• 17 ноября 2025
Ситуація
Я закохалась в чоловіка з дитиною. Плануємо з´їжджатись. Він і мала дуже прив´язані один до одного. Є варіант, що донька піде за ним і я дуже "за". Дітей люблю, у мене хлопці, вони підросли і зараз знаходяться за кордоном, тому я із дорогою душею.
Лиш хвилюють почуття цієї жінки(
Коли була колотнеча, що він іде до мене, то від нервів захворіла я, а тепер захворіла і вона(((
Це можна якось безболісно розрулить, бо виходить що через мене у неї рухнув світ((( Як мені попросити пробачення, що мені зробити для неї(
Лиш хвилюють почуття цієї жінки(
Леплю из пластилина• 18 ноября 2025
Ответ для220В
Це у вас комплекси.
Якого милого в моїй темі ви обговорюєте що попало?
Відкривайте свою і обговорюйте. Все просто.
Корону снимите. Это общий форум, а не ваша приватная собственность.
Удачи
220В
• 19 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удачи
До лоба приліпіть собі удачу, а мені й з короною ок