Всім привіт!
Не хотіла писати, але тупо наболіло і хочу поради зі сторони.
Мій чоловік називає мене транжирою, бо я люблю і купую солодкі напої в 0.33L. Він каже, що простіше купити 2 л бутилку напою і пити, так дешевше, і для всіх, у нас велика сімʼя. Але я не пʼю їх багато, мені краще взяти маленьку баночку, відкрити кришечку і покайфувати раз чи два на тиждень. А мені напій з 2л бутилки через пів дня вже не такий.
я одна така?
всім дякую за думки!
я одна така?
всім дякую за думки!
Вітаміни косметика• 18 ноября в 09:10
ого він скряга. Це як пиво у 2х літрових баклагах і у бутилочці. У 2х там пойло мабуть з іншого корита. Так тут газ видихався у 2х і пити потім
Бабулька• 18 ноября в 09:10
Ответ дляNsuny
ні, він каже, що навіщо брати 4 банки по 0.33, коли можна 1 двохлітрову. а мені так смачніше)
Стоп. Ви купуєте 4 банки одразу? Чи одну? Якщо 4, то дійсно якби краще вже купити 2 л.
ПрипоРошенная• 18 ноября в 09:11
Ответ дляNsuny
та разом купуємо в супермаркеті. обговорюємо покупки на ходу)
І що вам сильно на бюджет впливає 50 грн на тиждень?
ПрипоРошенная• 18 ноября в 09:12
Ответ дляNsuny
та ні, я ж писала, що пʼю максимум 2 банки на тиждень
То навіщо вам 4? Купіть 2 і він нехай собі 2 л купить. Чи так не можна?))
ПрипоРошенная• 18 ноября в 09:13
Ответ дляNsuny
купую 4 банки, і мені на 2 тижні вистачає) чоловік купує 2 літрову і каже пий на здоровʼя. але мені не смачно(
Ви без чоловіка не можете піти купити тих нещасних 2 баночки і не вислуховувати оцю його єресь?
ПрипоРошенная• 18 ноября в 09:14
Ответ дляБабулька
Навіщо?
Марфа Українівна• 18 ноября в 09:14
Ответ дляNsuny
Я зрозуміла. Може він хоче щоб ви 1 раз купили 2 л і розливали по баночках? З метою економії??? Тоді краще не пити.
Бабулька• 18 ноября в 09:14
Ответ дляNsuny
Та ні. 2 тижні 2 л пити, то жах. Я думала ви на один раз 4 банки берете.
Впораюсь зі всим• 18 ноября в 09:19
Ответ дляNsuny
подобається смак. це моє гілті плежа)
Гилти плежа.. это новое выражение такое ?
Весела моль• 18 ноября в 09:20
Так травитесь только вы, а с большой бутылкой всю семью травить. Вы шо. Вы их спасаете!
Продаю витрішки• 18 ноября в 09:23
Ответ дляВпораюсь зі всим
А як ви українською скажете?
Впораюсь зі всим• 18 ноября в 09:28
Ответ дляNsuny
ну це коли шось некорисне, але дуже смачне і тому інколи можу собі дозволити) цукерки і шоколадки теж не корисні, але ж їмо їх, бо хочеться. або снеки.
Ясно . Никогда не слышала
Стрибну в гречку• 18 ноября в 09:37
Так, це не економно, якщо ціль економити на собі.
Теж так купую. По -перше, менше шкідливого вип´єш, по-друге, так смачніше.
ПрипоРошенная• 18 ноября в 09:54
Ответ дляNsuny
так от якраз і можна. я ж так і хочу, але він не розуміє, якщо є вже 2 літрова в хаті)
І що він не дає вам в корзину покласти?
ПрипоРошенная• 18 ноября в 09:55
Ответ дляВпораюсь зі всим
😃
Не худа ні разу• 18 ноября в 10:06
Ответ дляNsuny
та питання ж не про це було)
Да все поняли, что вы хотели обосрать своего мужа
Не худа ні разу• 18 ноября в 10:07
Ответ дляNsuny
Ну, теперь уже стало все ясно