Nsuny• 18 ноября в 08:42

Невже я транжира?

Всім привіт!

Не хотіла писати, але тупо наболіло і хочу поради зі сторони.

Мій чоловік називає мене транжирою, бо я люблю і купую солодкі напої в 0.33L. Він каже, що простіше купити 2 л бутилку напою і пити, так дешевше, і для всіх, у нас велика сімʼя. Але я не пʼю їх багато, мені краще взяти маленьку баночку, відкрити кришечку і покайфувати раз чи два на тиждень. А мені напій з 2л бутилки через пів дня вже не такий.

я одна така?

всім дякую за думки!
Акукарача• 18 ноября в 10:57
Вы уверены, что вам нужен такой муж? Разводитесь! После таких слов от мужа ничего хорошего ждать не стоит. Ты смотри какой он, денег на сладкую воду пожалел